• Фото камінів

  Каміни в стилі кантрі, особливості і достоїнства . Обустройка.

  23.09.2015

  Каміни в стилі кантрі — особливості та переваги

  Подробиці Категорія: Меблі

  Каміни в стилі кантрі, особливості і достоїнства . Обустройка.

  Які ж функціональні особливості каміни в стилі кантрі? В чому їх переваги і недоліки? Саме цій темі присвячена наша невеличка стаття на сайті Обустройка .

  Найбільш яскравою рисою сільських камінів можна назвати використання натуральних матеріалів. Так, у дерев’яному будинку органічніше буде виглядати саме камін у стилі кантрі. Хоча, сільський камін можна вписати і в інтер’єр міської квартири, створивши в ній неповторну атмосферу сільського побуту.

  Характерною особливістю каміна в стилі кантрі є Д-подібний портал, в якому знаходиться внизу ніша для дров, а під нею – топка з димоходом. Для облицювання такого каміна, поєднує в собі камінь і дерево, можуть використовувати м’який камінь, наприклад, туф, черепашник, піщаник. Причому, фасад каміна можуть обробляти так, щоб поверхня або злегка згладжувалася, або набувала грубуватий вигляд. Можна використати для оздоблення каміна в стилі кантрі граніт і мармур, вогнетривка цегла червоного і жовтого кольору.

  Каміни в стилі кантрі, особливості і достоїнства . Обустройка.

  Камін у стилі кантрі економніший, ніж камін в класичному стилі, тому що на його виготовлення йдуть більш дешеві матеріали. З недоліків таких камінів можна виділити труднощі в експлуатації. Через використання в оформленні фасаду пористого каменю можуть виникати проблеми з доглядом, очищенням від частинок сажі та пилу. Проте сучасні засоби для догляду повинні допомогти швидко впоратися з проблемою.

  Каміни в стилі кантрі, особливості і достоїнства . Обустройка.

  Каміни в стилі кантрі найбільше наближені до сільського життя. Вони поєднують в собі натуральність, комфортабельність і функціональність. Такий камін з легкістю зможе наблизити вас до природного початку і віддалити від міської суєти.

  Короткий опис статті: фото камінів Каміни в стилі кантрі камін, кантрі

  Джерело: Каміни в стилі кантрі — особливості і переваги | Обустройка.ру — затишний будинок своїми руками

  Також ви можете прочитати