• Каміни в інтеррі

  Каміни в інтерєрі. . Зроби сам. Своїми руками

  14.09.2015

  Каміни в інтер’єрі

  Опубліковано 30.12.2011 | Автор: Анатольевич

  В даний час дизайнериінтер’єрів і споживачі віддають перевагукамінів з закритою топкою або закритих камінів. Такі каміни дозволяють «заселити» вогонь в будь-яке приміщення, не піддаючи ризику виникнення пожежі себе і сусідів. Крім того, крізь термостійке скло дверцят чудово видно полум’я топки, чути тріск згорають полін.

  Камін закритого типу складається з двох частин: топки, виконаної з металу, і самого корпусу порталу (або облицювання). Топку називають ще касетою, а сам камін закритого типу — касетним. Касета — це прихована за фасадом внутрішня частина каміна, яка включає в себе топку із сталі або чавуну, ніжки, масивний димозбірник і механізм підйому дверцят. Наявність дверцята принципово відрізняє закритий камін від каміна з відкритою топкою, в якому великий об’єм повітря з приміщення надходить всередину топки і виносить тепло від згорілих дров через комин на вулицю. Засклена дверцята закритого каміна не дає можливості такого об’єму повітря надходити всередину каміна і велика частина тепла, що виділяється при горінні палива, що йде на обігрів приміщення.

  Маючи касету або топку можна вбудувати її в тіло будь-якого каміна або в будь-яку облицювання. Але це — в принципі, на практиці готові каміни вже сконструйовані як єдине ціле, всі деталі і вузли підігнані. Залишається тільки з’єднати їх між собою. При купівлі камінної касети і облицювання роздільно можуть виникнути проблеми. Наприклад, касета виявиться меншого розміру, ніж потрібно. У такому випадку необхідна установка компенсаційної контурної сітки небудь додаткових деталей з граніту, мармуру, цегли. Якщо з якихось причин облицювання підібрати не можна, її можна замовити за індивідуальним проектом.

  Закриті каміни дуже економічні. Їм потрібна мінімальна кількість палива, яке спалюється майже повністю. Багато касети мають функцію вторинного допалювання, що дозволяє скорочувати вміст СО і СН у продуктах горіння, підвищуючи при цьому тепловіддачу каміна.

  В цілях підвищення тепловіддачі закритих камінів інженери постійно удосконалюють їх конструкції. Високий ККД досягається завдяки особливим конструктивних елементів, що дозволяє управляти процесом горіння. Якщо від каміна не потрібна максимальна тепловіддача — хочеться лише помилуватися вогнем, достатньо зменшити доступ повітря в топку. В цьому випадку одна закладка дров буде горіти весь вечір. Це економить паливо, а також зручно для господарів: немає необхідності часто закладати нові порції полін.

  При бажанні обігріти будинок як можна швидше можна задати максимальний режим горіння. Його інтенсивність регулюється з допомогою засувок на припливних каналах, розташованих нижче дверцята і витяжного шибера — заслінки на краю димозбірника. Щоб полум’я, дим і тверді частинки продуктів горіння при відкриванні дверцят не виривалися назовні, шиберна заслінка в патрубку димового каналу переводиться у вертикальне положення, повністю відкриваючи димовий канал для забезпечення максимальної тяги.

  Короткий опис статті: каміни в інтер’єрі .. .В даний час дизайнери інтер’єрів і споживачі віддають перевагу камінів з закритою топкою або закритих камінів. Такі каміни дозволяють «заселити» вогонь в будь-яке приміщення, не піддаючи ризику виникнення пожежі себе і сусід… каміни в інтер’єрі.

  Джерело: Каміни в інтер’єрі. | Зроби сам. Своїми руками

  Також ви можете прочитати