• Каміни в інтеррі

  Каміни в інтерєрі. Різьблені деревяні вироби . Родотворие

  21.09.2015

  Сайт про будівництво родового помістя
  Каміни в інтер’єрі. Різьблені дерев’яні вироби

  Каміни в інтер’єрі.

  У багатьох будинках воліють мати камін. Перед каміном можна провести багато часу, будь то просто приємна бесіда в невимушеній обстановці або звичайне вечірнє чаювання. Камін може бути як електричним, так і з цими дровами.

  Каміни найчастіше облаштовують саме в житлових приміщеннях. Саме місце для каміна це кабінети, кімнати для більярду, рідше – вітальні. Камін повинен гармонійно влитися в стиль кімнати, поєднатися з ним, але в теж час він є самостійною одиницею, притягує погляд, привабливою і восхищающей.

  Декоративне оформлення порталів камінів є тим основним елементом, який дозволить органічно вписати камін в інтер’єр. Дерев’яні портал потрібно вибирати виходячи зі стилістики і кольору меблів у кімнаті. Над топкою каміна розташовується полку або балка. Її виготовляють як з масиву дерева, так і з МФД з облицюванням шпоном цінної породи дерева. Ця полиця крім естетичного значення має і цілком функціональний. На неї ставлять фотографії, вази, кладуть різні красиві дрібнички. Для їх обробки досить часто використовують або зістарювання, або різьблені дерев’яні вироби. Для того щоб високі температури не позначилися негативно на дереві, використовуються тепловідбивні екрани. Балки обробляють і вогнестійкими складами, які також змінюють їх колір. Фактура балок може бути як матовою, так і полірованою. Однією з найбільш поширених порід дерева для виготовлення камінної полиці є дуб. Масив дуба додає каміну благородний вигляд.

  Навколо камінної топки розташовується сам портал. Для його прикраси використовуються різьблені дерев’яні вироби. Наприклад, можуть використовуватися масивні різьблені ніжки, на яких буде триматися камінна полку. Інший варіант, коли обрамлення роблять суцільним. Тоді використовують різні дерев’яні різьблені накладки, розетки. Різьблені накладки також можуть використовуватися і для оформлення переднього краю камінної полиці. Тут може розташуватися квітковий орнамент, або голова тварини, або просто абстрактний візерунок. Дерев’яний портал прикрашений різьбленням завжди виглядає більш багате, ніж просто гладкий. Цим він і привертає увагу. Щоб більш явно виділити малюнок на порталі, його можна зробити позолоченим. Такий малюнок однаково добре буде виглядати як на білому, так і на темному тлі основного кольору порталу.

  Ця запис була опублікована в рубриках: «Корисні статті ». Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS 2.0. Ви можете залишити свій відгук чи трекбек зі свого сайту.

  Якщо сподобалася запис, поставте їй зірочку:

  Короткий опис статті: каміни в інтер’єрі, різьблені дерев’яні вироби. різьблені дерев’яні вироби.

  Джерело: Каміни в інтер’єрі. Різьблені дерев’яні вироби | Родотворие

  Також ви можете прочитати