• Каміни в інтеррі

  Каміни в інтерєрі, Меблі та інтерєри для HoReCa на Інтерєрному Порталі .

  05.10.2015

  Каміни

  Каміни в інтерєрі, Меблі та інтерєри для HoReCa на Інтерєрному Порталі .
  Камін — не крісло, його туди, де зручніше, не передвинешь. А у багатьох господарів таке бажання нерідко виникає. Іншими словами, камін — велика радість, але дуже вибаглива.

  наприклад, один мій знайомий пустив у дію камін у своєму новому котеджі. Було це в середині травня. Влітку зрідка затоплювали для задоволення — вечорами натішитися не могли: світить, грає, потріскує. А восени, коли вже не тільки душу, а й тіло погріти захотілося, він раптом так задимів, що хоч у ліс біжи. І кухнею на весь будинок засмерділо. Здогадайтеся з одного разу, що сталося. Пластикові склопакети у вікнах! В холоду будинок герметичний, як орбітальна станція. А каміна потрібно багато повітря. Він став висмоктувати кисень з усього будинку, в тому числі і з кухні, а потім, бідний, зовсім почав задихатися.

  Або інший випадок: будинок побудували, а після взялися споруджувати солідний камін. Але виявилося, в будинку такі перекриття, що прямий димовідвід, який повинен бути у каміна, ніяк не влаштувати. Хтось довірився «тубільним пічникам» всього в одній дрібниці — розчин застосував місцевого розливу, який подешевше. У підсумку на імпортній красі каміна після першої ж гарною розпалювання живого місця не залишилося — вся потріскалася. А скільки випадків, коли, варто затопити, як крижані протяги по ногах починають садити.

  Каміни в інтерєрі, Меблі та інтерєри для HoReCa на Інтерєрному Порталі .
  Начебто каміни нам хвалити треба з усіх боків, раз показуємо їх вам стільки гарних і різних. А тут одні страшилки! Але без них не обійтися — тим більше в такому популярному, а не суто спеціальному технічному огляді. Важливий сенс тільки в тому, щоб ще раз нагадати: камін — справа тонка. Краще не бути дріб’язковими. Якщо вже ставити фірмовий камін, то краще не довіряти вітчизняним майстрам пічного справи, якими б майстерними вони ні були. Краще не довірятися книжках, випускаються зараз у великому асортименті, і вже тим більше — власного «генетичної пам’яті», почерпнутої від дідів і прадідів. Щодо того, що і справді краще, рада гранично банальний, але ж все перевірене банально, як «Волга впадає в Каспійське море». Краще -повністю, від і до, покластися на фахівців, що добре зарекомендувала себе відомої фірми і не дратуватися на те, що доведеться відповідати, особливо спочатку, на темряву різних питань, в тому числі здаються абсолютно несуттєвими.

  Головний і найбільш фундаментальне питання: а для чого вам взагалі потрібен камін? Це варто обміркувати, як сенс життя. Якщо вам камін — тільки щоб пару раз в тиждень на вогник помилуватися і побалувати гостей, тоді клопоту не так вже й багато. Його можна ставити і в котеджі — хоч на верхньому поверсі, на дерев’яному перекритті; і в міській квартирі, якщо вона під дахом будинку і якщо вас не лякає пошук консенсусу з сусідами і муніципальними інстанціями. Вибір топок і порталів в даному випадку — гранично широкий. Можна придбати чавунний топливник, а можна обійтися і кладкою з легковажного шамотної цегли. Якщо вона більше радує око.

  Короткий опис статті: каміни в інтер’єрі Меблі для дому та офісу, дизайн інтер’єру на Інтер’єрному Порталі. Дизайн інтер’єру в Києві. Продавці меблів на замовлення: спальні, кухні, вітальні, м’які меблі, дивани, столові, дивани, двері, шафи-купе, стінові панелі, столи, столики. Меблі Київ. Д дизайн інтер’єру, меблі, інтер’єр, спальні, кабінети, ванни, бутіки, кухні, бібліотеки, дивани, шафи-купе.

  Джерело: Каміни в інтер’єрі — Меблі та інтер’єри для HoReCa на Інтер’єрному Порталі .

  Також ви можете прочитати