Каміни в інтеррі

Каміни в інтерєрі. Мангали. Кування. Кераміка. Скульптура.

18.09.2015

Всі вироби, представлені на сайті — каміни, мангали, ковані вироби, кераміка, скульптура — розроблені, виготовлені та змонтовані «під ключ» нашої майстерні.

Сьогодні, коли будинки будуються за професійними проектами, а інтер’єри індивідуальні і різноманітні, виробник камінів зобов’язаний органічно вписати виріб в інтер’єр. У цьому ми бачимо одну з своїх завдань — створювані нами каміни повинні відповідати архітектурному задуму і стилю інтер’єру.

У деяких випадках ми пропонуємо ввести в інтер’єр додаткові деталі, пов’язані з каміном композиційно: керамічні медальйони (камін «Таємниця Часу»). капітелі колон (камін «Сонечко»). сюжетну розпис і ліпний декор стіни камінного залу (камін «Романський). скульптурний рельєф і колону зі штучного каменю (камін «Середньовіччя»). керамічні фрагменти декору (камін «Флейта Вогню») .

Професійний рівень майстерні дозволяє вирішувати найбільш складні художні і технічні завдання. У майстерні «Каміни LEGE ARTIS» конструкція робочої частини каміна спеціально розробляється для кожного конкретного випадку, що служить надійною гарантією хорошої роботи каміна незалежно від погодних умов і пори року. Ми пропонуємо нашому клієнту красиве, зручне в эксплуатациии і міцний продукт високої якості. Кожен камін оснащений камінної ґратами з висувним зольним ящиком, а при необхідності і скляними іскрозахисними стулками, екраном, камінним набором та дровницею, з продуманою конструкцією і в єдиному стилі.

При проектуванні, чимала увага приділяється конструкції камінних топок, їх простоті, надійності і довговічності, забезпечення протипожежних норм.

Крім камінів і камінних аксесуарів у нас можна замовити будь-які елементи інтер’єрного декору: скульптуру, мозаїчні та ліпні панно тощо; а також будь-який художній метал: ковані огорожі, перила, сходи, шпилі та інше.

Замовити виготовлення камінів та інших художніх виробів Ви можете, зв’язавшись з нами за телефонами: (495) 773-84-80. 8-(916) 526-99-15, 8-(916) 354-57-29 або e — mail .

Розміщені на сайті фотографії виробів є власністю майстерні «Каміни LEGE ARTIS». Запозичення і розміщення фотографій та інших матеріалів з даного сайту можливе лише при наявності офіційного дозволу керівництва майстерні «Каміни lege artis».

Короткий опис статті: каміни в інтер’єрі

Джерело: Каміни в інтер’єрі. Мангали. Кування. Кераміка. Скульптура.

Також ви можете прочитати