• Каміни в інтеррі

  Каміни в інтерєрі. Камін (обманка) з білого мармуру і чароїта.

  14.09.2015

  Каміни в інтер’єрі. Камін (обманка) з білого мармуру і чароїта.

  Популярність камінів у наш час постійно зростає. Цьому є чимало причин. Головна з них, на наш погляд, це прагнення уникнути гнітючого типового одноманітності квартир, бажання зробити інтер’єр свого житла затишним, привабливим і оригінальним. Але при цьому багато хто чомусь дотримуються думки, що побудувати камін дуже складно і клопітно. Нітрохи не бувало. Довірте цю проблему професіоналам і камін прослужить Вам довгу службу.

  Камін — це, взагалі кажучи, різновид печі спрощеної конструкцій. Основна відмінність між ними полягає в способі віддачі тепла. Піч, маючи закриту топку і масивну конструкцію з розвиненою конвективною системою, повніше використовує теплоту згоряння палива. Нагрівання приміщення тут відбувається так: повітря від стінок печі піднімається до стелі і, охолоджуючись біля вікон і зовнішніх стін, опускається до підлоги, рухається до нагрітої печі і т. д. Такий спосіб віддачі тепла називається конвенцією (перенесення тепла повітряним потоком). Товсті стінки печі, до того ж, довго тримають тепло.

  Камін має менш масивну кладку і, найголовніше, — відкритий топливник з великим топковим отвором і прямий димовий канал без димооборотов. Жар, який ми відчуваємо сидячи біля каміна, — це променисте тепло, тобто воно передається випромінюванням, і камін гріє поки горять дрова. Камін не тримає тепло, ось чому його ККД (як генератора тепла) рідко буває більше 15%, і користуватися ним в якості основного опалювального приладу явно недоцільно, особливо якщо врахувати умови нашої зими. Так що основна функція каміна — краса, створення затишку і задушевною атмосфери спілкування. Погодьтеся, це не мало, і заради цього можна поступитися багатьом.

  Справедливості заради відзначимо, що біля каміна є ще одна істотна властивість — він добре працює як «експрес-нагрівач» і відразу після розтоплення починає випромінювати тепло в приміщення. Завдяки цій здатності палаючий камін може швидко нагріти кімнату у прохолодні осінні дні. Крім того, великий потік повітря, що проходить через топку, відмінно провітрює (вентилює приміщення. Так що в будинку, де є камін — можна не боятися появи вогкості і затхлого запаху.

  В даний час застосовуються наступні типи камінів. Закриті, вбудовані в капітальні стіни. Відкриті, вільно стоять.

  1. Закриті каміни. Закриті каміни мають топковий простір і димар у масиві стіни. Їх основна перевага в тому, що вони практично не займають корисної площі простору. Влаштовувати їх можна тільки в споруджуваному будинку, одночасно з кладкою стін.

  2. Напіввідкриті каміни. Ці каміни не пов’язані з конструкцією стін. Димоходи можуть бути влаштовані всередині стіни або прибудованими до стіни. Цей камін займає більше місця, ніж вбудований, але зате його можна спорудити будь-новому або вже обжитому будинку.

  З. Відкриті каміни. Відкриті каміни знаходяться на середині приміщення. Вони володіють певними естетичними і декоративними властивостями. Ефективні і прості у виготовленні. Тепло розповсюджується у всі сторони. Але такі каміни займають велику площу. Крім того, у зв’язку з відкритим розташуванням вогню потрібно дотримуватися додаткові протипожежні заходи. Ставлять відкриті каміни на круглої або квадратної площі піднятою над підлогою приблизно на 35-50 см Над ними підвішують на ланцюгах або пружинах димозбірник і димар (трубу). Такий камін можна встановити також на відкритому повітрі — в саду, літньої кухні або терасі.

  4. Кутовий камін. Це варіант прибудованого. Він не такий популярний, тому що при кутовому розташуванні перед ним залишається багато вільного простору. Особливість цього каміна в тому, що він може обігрівати відразу три кімнати суміжні, але робить це погано.

  Короткий опис статті: каміни в інтер’єрі Мармурові каміни в інтер’єрі. каміни,камін,каміни в інтер’єрі, мармуровий камін в інтер’єрі,

  Джерело: Каміни в інтер’єрі. Камін (обманка) з білого мармуру і чароїта.

  Також ви можете прочитати