• Каміни в інтеррі

  КАМІНИ В ІНТЕРЄРІ Дизайн

  30.09.2015

  КАМІНИ В ІНТЕР’ЄРІ

  КАМІНИ В ІНТЕРЄРІ Дизайн
  Камін в інтер’єрі здатний не тільки впливати на загальний колорит житла, але і на стиль і ритм життя господарів. І хоча камін не відносяться до ефективних видів опалення. він завжди буде бажаним елементом в будь-якому інтер’єрі. Адже може зрівнятися обігрів батарей парового опалення з затишним теплом живого вогню? Тому для багатьох мріють про каміні питання полягає не в тому, мати камін чи ні, а в тому, де і як його встановити.

  КАМІНИ ДЛЯ ДОМУ

  Асортимент електрокамінів включає в себе моделі всіляких розмірів і дизайну, зустрічаються настінні і кутові електрокаміни. Біокаміни, як правило, складаються із скляних елементів. Фокус в тому, що з першого погляду на біокамін визначити, що перед вами камін, досить складно. Варто відзначити, що камін в квартирі часто встановлюється, щоб радувати естетичний смак і гріти душу, і зовсім не обов’язково, щоб він опалював приміщення.

  Традиційні каміни мають ряд переваг перед іншими обігрівальними приладами. Вони не тільки служать джерелом тепла, але чудово вентилюють приміщення, дуже швидко звільняючи його від застійного повітря і вогкості. Крім того, неможливо уявити собі камін без аксесуарів. Ковані кочерги, лопатки, волоті, підставки під дрова і щипці, а також камінні канделябри, годинник і всілякі екрани не тільки прикрашають інтер’єр, але і допомагають підтримувати чистоту і порядок в камінній зоні.

  ЕЛЕКТРОКАМІНИ В ІНТЕР’ЄРІ

  Ідеальним рішенням для квартири можна вважати електрокамін. Він працює від звичайної розетки, має порівняно невеликим розміром, і питання, куди можна поставити його в квартирі, не виникає взагалі. Такий вид камінів проводиться за зразком класичних, і вогонь в них важко відрізнити від справжнього полум’я.

  Електрокаміни бувають з вбудованою електричної касетою-вогнищем, зробленої спеціально для цього каміна або з можливістю підбору вогнища із стандартного ряду. Декоративні портали для електрокамінів можуть бути виготовлені з найрізноманітніших матеріалів. Наприклад, з нержавіючої сталі виходять оригінальні конструкції, лаконічні і в той же час вишукані, з дизайнерської точки зору. Зустрічаються і електрокаміни з широкими вогнищами. Кутові електрокаміни чудово виглядають в будь-якому приміщенні, будь то квартира, ресторан або офіс. Зараз існує велика різноманітність всіляких варіантів кутових камінів.

  Саме конструкцією і технічними рішеннями вогнища визначається ефект грає полум’я електрокаміна. Провідні фірми-розробники вогнищ змагаються в майстерності імітації живого вогню, патентують знайдені рішення. Можна вибрати осередок «дров’яної» або з вугіллям. Вугілля можуть бути як штучні, так і справжні.

  Електрокамін — це не тільки імітація традиційного каміна, але і відмінний обігрівальний прилад для квартири чи будинку, що володіє рядом потрібних і корисних опцій — системою примусової подачі гарячого повітря, можливістю вибору режиму роботи: це може бути тільки ефект полум’я, полум’я + 50% нагрів або полум’я + 100% нагрів. На ринку представлені моделі електрокамінів з автоматичним терморегулированием і з дистанційним управлінням.

  УСТАНОВКА КАМІНІВ

  Традиційні каміни можуть бути вбудовані, пристінні або острівні. У вбудованих камінів топковий простір і димар розташовані в масиві стіни. Їх перевага в тому, що вони практично не віднімають корисної площі приміщення. Прибудовані до стін каміни можуть бути фронтальними або кутовими в залежності від локалізації. Пристінні каміни не пов’язані з конструкцією стін, димоходи в них можуть бути влаштованими як всередині стіни, так і бути прибудовані до стіни. Острівні каміни розташовуються на відстані від стін. Такі каміни, які стоять на середині приміщення, володіють певними естетичними і декоративними властивостями, вони ефективні в експлуатації і прості у виготовленні, тепло від них розподіляється у всі сторони. Їх мінус лише в тому, що вони займають досить велику площу.

  Справжні каміни будують з цегли та натурального каменю. Ці матеріали надають істотне вплив на архітектурні форми і якості каміна. Взагалі камін можна зробити з будь-якого жароміцного матеріалу. Натуральний камінь, що добре поєднується з будь-яким іншим матеріалом, може мати гладко отесанную лицьову поверхню або бути необробленим. Останнім часом для кладки камінів все більше використовується лицьова цегла. Цегляні каміни часто обштукатурюють, особливо якщо матеріал, вживаний для кладки, невисокої якості, або облицьовують керамічною плиткою, а також кахлями.

  Для невеликих будинків або дач особливий інтерес представляє об’єднання каміна з піччю. Піч ефективна для постійного опалення будинку, а камін є засобом швидкого обігріву приміщення і служать прикрасою інтер’єру. Піч має свою топку і димар, до неї приєднується камін стопкою і загальним чи окремим димоходом. Піч і камін споруджують на загальному фундаменті. Така конструкція дає значну економію матеріалів та корисної площі.

  Димова труба, що веде дим з топки каміна в атмосферу, повинна відповідати розміру топкової частини. Внутрішній перетин димової труби повинна забезпечувати нормальний прохід димових газів. Каміни краще всього розташовувати так, щоб димові труби проходили поблизу коньок даху, в цьому випадку виключається задування вітру в трубу. Висота димаря повинна поєднуватися з зовнішнім оформленням будівлі і бути не меншою 5-6 м, рахуючи від рівня зольної камери. Для того щоб дощ чи сніг не потрапляли на внутрішні стінки труби, над нею встановлюють спеціальний ковпак.

  ЯК ПОБУДУВАТИ КАМІН

  КАМІНИ В ІНТЕРЄРІ Дизайн
  Є ще серед міських жителів романтики, мріють про каміні у власній квартирі. І хоча звичайна квартира і камін погано поєднуються між собою, але не можна впадати у відчай і вважати, що все втрачено. Якщо людина готова до експериментів, то мрії про справжнє домашньому вогнищі і про відпочинок після напруженого робочого дня не перед телевізором, а біля розслабляючого тепла прирученого, ласкавого домашнього полум’я, можуть стати реальністю навіть в умовах міської квартири. Зрозуміло, в цьому допоможуть електрокаміни і біокаміни. Але, якщо вас не влаштовує імітація, і вам дуже хочеться встановити справжній класичний камін, який потрібно буде топити дровами, необхідно порадитися з фахівцем щодо питань, що стосуються системи витяжки та вентиляції, зведення димоходу, розташування каміна, а також ряду всіляких погоджень з ТСЖ, супутніх установці каміна. До речі, власникам квартир на верхніх поверхах набагато простіше погоджувати установку каміна і будівництво димоходу, ніж мешканцям нижніх.

  При спорудженні традиційного каміна з цегли чи каменю необхідно дотримувати наступні умови: каміни масою більше 1000 кг повинні мати фундамент, що забезпечує міцність всієї конструкції. Найбільш придатне бетонну основу, причому його розміри повинні відповідати розмірам каміна в проекті. Каміни масою менше 1000 кг допускається встановлювати безпосередньо на підлогу. Але, все ж, попередньо перевірити підлогу на міцність не завадить. Топку, тобто основну частину каміна, викладають вогнетривкою цеглою на глиняний розчин. Конвекційна камера створюється за допомогою камінної облицювання. Це може бути вже готовий портал з мармуру або спеціально обробленого дерева, а можна скласти цю камеру самостійно з вподобаного негорючого матеріалу.

  ДЕКОРАТИВНІ КАМІНИ

  КАМІНИ В ІНТЕРЄРІ Дизайн
  Всілякі декоративні каміни, імітують полум’я, давно використовуються для прикраси інтер’єру. Але тільки з появою біокамінів з’явилася можливість внести в міські приміщення живий вогонь. Спочатку це була продукція французьких і німецьких виробників, але зараз і вітчизняні майстри навчилися приборкувати вогонь.

  Біокаміни бувають підлогові, настінні, вбудовувані, а також у вигляді журнальних столиків. Цей вид камінів особливо актуальне для приміщень, в яких неможлива установка класичного каміна з димарем — в квартирі, офісі, клубі, ресторані. Головний фокус такого каміна полягає в тому, що в спеціальній, запатентованої пальнику згорає екологічно чистий біоетанол. Він являє собою спеціальне екологічно чисте паливо — продукт переробки рослинної маси. В ході горіння це паливо виділяє приблизно на 40% більше енергії, ніж деревина. Біопаливо має сертифікат «Національного інституту гігієни». При його згорянні не виділяється дим, запах або які-небудь інші шкідливі речовини, тому димар не потрібно. У вогнищі розміщуються камені, галька або декоративні дрова, зроблені з кераміки, створюють враження палаючих дров. Приміщення, в якому встановлений біокамін, не потребує спеціального провітрюванні, достатньо звичайного вікна або кватирки .

  Слід зауважити, що біокамін в квартирі — це не тільки естетичне задоволення, але і цілком практична користь для здоров’я. Вони не тільки зволожують повітря, але і можуть бути використані в ароматерапії, для чого передбачені спеціальні набори з ароматами лікувальних трав. Дуже зручно використовувати біокамін на веранді, терасі або лоджії, там, де є доступ свіжого повітря. Зібрати біокамін можна самостійно, допомоги фахівців і дозволів протипожежних служб не потрібно.

  Поділіться цією статтею з друзями:

  Короткий опис статті: каміни в інтер’єрі Для КАМІНА В ІНТЕР’ЄРІ важливою характеристикою є його обробка, наприклад, при використанні граніту перевагою є простота його обробки, у тому числі і полірування. каміни для дому,електрокаміни в інтер’єрі,установка камінів,декоративні каміни,

  Джерело: КАМІНИ В ІНТЕР’ЄРІ Дизайн

  Також ви можете прочитати