• Каміни в інтеррі

  Каміни в інтерєрі, Авторський блог про будинку, ремонті, будівництві

  01.10.2015

  Каміни в інтер’єрі

  Камін асоціюється з теплом, затишком і навіть романтикою. Його часто згадують у лицарських романах, також його можна побачити у фільмах, як про епоху Середньовіччя, так і про більш пізніший час. Напевно Ви дивилися і не раз про Шерлока Холмса і доктора Ватсона і «Сімнадцять миттєвостей весни» (сцена, де Штірліц у каміні пече картоплю, особисто на мене подіяла, як реклама каміна).

  Все вищеперелічене про дров’яної камін. У міській квартирі навряд чи Вам дозволять його встановити, так як потрібно димар, який ніяк не сумісний із звичайною вентиляцією. Вивести димар на фасад також не можна, тому що з-за цього порушується зовнішній вигляд будівлі. Так що дров’яної камін швидше доречний для заміського будинку.

  Зате на установку електрокаміна ніяких дозволів не потрібно, палива не потрібно. Електрокамін обігріває приміщення, створює ілюзію вогню, палаючих дров, тліючих вугіль, його середня потужність 2кВт.

  Однак повернемося до дров’яного каміна. Конструктивно він складається з топки, порталу та димаря. У топці спалюються дрова, а дим йде через димар. Портал каміна створює імідж, можна сказати, родзинку інтер’єру приміщення. Тут все залежить від фантазії і гаманця. Недорогий варіант-без облицювання, просто камін з добре обпаленої якісного глиняного повнотілої червоної цегли. Більш дорогі варіанти-каміни з облицюванням, для облицювання використовуються як природні, так і штучні матеріали: кераміка, доломіт, граніт, мармур. Також можна інкрустувати камін золотом і іншими металами, як це прийнято в палацах.

  Зазвичай знаходиться камін у вітальні де-небудь в середині стіни подалі від вікон, дверей та сходів, але може бути і в центрі кімнати.

  Прикрасою каміна є камінна решітка. Вона може являти собою гарний ажурний металевий каркас, вмонтований в портал. Також камінна решітка може складатися з двох дверцят, закривають портал. Другий варіант більш практичний, так як в цьому випадку зручніше вигрібати золу.

  Так як камін-це насамперед джерело вогню, важливо пам’ятати про пожежної безпеки. Якщо підлога дерев’яна, то перед каміном на підлозі повинен бути вогнетривкий матеріал, наприклад, лист з оцинкованого заліза. В дверцят камінної решітки повинна бути вмонтована дрібна металева сіточка для захисту від «стріляючих» жаринок. Замість решітки можна обійтися камінним екраном, в ньому також є металева сіточка. Камінний екран повинен закривати портал.

  Короткий опис статті: каміни в інтер’єрі Ремонт ванної кімнати, Ремонт ванної кімнати

  Джерело: Каміни в інтер’єрі — Авторський блог про будинку, ремонті, будівництві

  Також ви можете прочитати