Каміни та гнучкі димоходи . Aksakal Media

02.10.2015

Каміни та гнучкі димоходи

На сьогоднішній день, багатьох людей турбує не тільки те, де вони живуть, але і аж до дрібниць: тому і привертають каміни хай-тек та інші нововведення. Краса інтер’єрів поступово виходить на основний план — зараз основна вимога, яку людина пред’являє до свого житла, це не просто зручність і комфорт, але комфорт і стильний дизайн. Існує маса способів привнести в житло свого роду родзинку, хтось експериментує з обробкою стін і стель, хто шокує гостей яскравою палітрою, а хтось просто встановлює камін. Можна сказати що камін — це свого роду втілення ідеї про ідеальне житло, це той елемент інтер’єру, який дає і красу і комфорт. У зв’язку з цим, багато дизайнери звернули свої погляди на дану тему. Однак, в більшості випадків, це вже зовсім не ті вироби, які більшість людей уявляє собі. Даний елемент інтер’єру змінюється, набуває сучасні, актуальні контури і межі, за рахунок чого ідеально вписується в сучасні інтер’єри, завжди стаючи при цьому їх центральним елементом.

Сучасні каміни

Отже, у всіх випадках без винятків, каміни голосно заявляють про доброму смаку своїх господарів і притягують погляд. Звичайно, не все так просто — він повинен гармонійно поєднуватися з навколишнім його простором, доповнювати його, робити більш цілісним. На сьогоднішній день для цього є всі передумови, адже сучасні вироби досить нестандартні, вони навіть віддалено не нагадують ті самі масивні прибудови до стін, з величезними димарями, поленницами, які виникають в уяві багатьох людей при слові «камін». Сучасний варіант може відповідати будь-якому стилістичному напрямку, відповідати кожному, навіть самому екстравагантному вимогу дизайнерів і замовників. Сучасні вироби:

2. Виконані з сучасних, красивих матеріалів

3. Компактні і вишукані

4. Повністю пожежобезпечні

Крім того, вони мають різні, в тому числі гнучкі димоходи .

Оригінальні і дуже симпатичні варіанти в стилі хай-тек є одним з найбільш популярних варіантів, на сьогоднішній день. Взагалі, до стилю хай-тек традиційно відносять каміни в першу чергу з сучасних матеріалів, таких як нержавіюча сталь, збройова сталь, скло. Основна відмінність цього стилю — сміливість і оригінальність дизайну. А гнучкі димоходи дозволяють розташувати подібні вироби буквально де завгодно, всі обмеження продиктовані лише Вашою фантазією.

Короткий опис статті: камін На сьогоднішній день, багатьох людей турбує не тільки те, де вони живуть, але і аж до дрібниць: тому і привертають каміни хай-тек та інші нововведення. хайтек, інші, нововведення, каміни, бо, багатьох турбує, живуть, сьогоднішній

Джерело: Каміни та гнучкі димоходи » Aksakal Media

Також ви можете прочитати