• Різне

  Каміни штучні, купити штучний камін, ціна, фото

  23.09.2015

  Каміни штучні дають натуральне тепло і комфорт

  Свої перші, натуральні каміни людина створював з піску, глини і каміння. Сучасний розвиток технологій дозволяє продовжити перелік матеріалів до нескінченності. Виробники, удосконалюючи образ, зовнішній вигляд каміна, таким чином, вдосконалюють світогляд та естетичний розвиток людини. Очевидно, що камін, ніколи не був звичайним предметом інтер’єру. Здавалося б, просте пристрій, яке покликане обігрівати приміщення, але стало образом і стилем життя, естетичним явищем і цілою філософією.

  У сучасному плануванні квартир, не передбачено наявність димаря, тому немає ніякої можливості застосовувати в інтер’єрі натуральні каміни. Але не складе проблем, встановити камін у квартирі, штучний вогнище, якому не потрібен відведення диму.

  Створення інтер’єру, з впровадженням електричних або біокамінів, здатна зробити чудо і вечори, проведені біля вогнища з сім’єю або друзями, стануть більш романтичними і спокійними.

  Сучасні штучні каміни не тільки чудово виглядають, вони підтримують температуру в помешканні, і перетворюють інтер’єр заміських будинків і міських квартир. Створюючи індивідуальний затишок і комфорт, людина стає залежним від примх комунальних служб або змін в погодних умовах. Ви можете купити штучний камін, який зручний і досить економний, тому, що не вимагає очищення топки, закупівлі паливних матеріалів і, при цьому, достовірно імітує полум’я справжнього вогнища.

  Зверніть увагу на штучні каміни, фото яких представлені в каталозі нашого магазину. Погодьтеся, що навіть просто посидіти буде приємно у такого чудового вогника. Вогнище дає можливість розслабитися, поспостерігати за примхами іскор та ігри полум’я, помріяти чи просто відпочивати з улюбленою книжкою в руках. Відчуття живого вогню, який випромінює тепло, порівнянне з усім сонячним спектром, здатний створити навіть невеликий штучний камін, ціна якого, незрівнянно мала, якщо врахувати вироблений ефект. Він змусить вас забути про турботи і тривоги, покличе до найцікавішої і таємничою мрії, вирве з звичної рутини течії, понесе з буденної круговерті.

  Тільки уявіть собі, що досить натискання однієї кнопки дистанційного пульта і штучний камін розіллє свою танцююче, м’яке полум’я по всій кімнаті, даруючи, при цьому, відчуття душевного тепла, комфорту і затишку. Заворожливий ефект іскор, полум’я і тепло, яке виходить від штучного вогнища, можна регулювати не встаючи з крісла.

  Декоративні або штучні осередки — гідна альтернатива натуральним камінів, які з гідністю виконують однакові функції, але є більш економічними і пристосовані до транспортування. При зміні житла або поїздці на відпочинок в заміський будинок, декоративні каміни можна без особливих зусиль розібрати, скласти в машину і перевезти. Пристрій камінів не складне, і здійснивши легкий монтаж, не складно встановити штучний камін самостійно.

  Короткий опис статті: штучні каміни Все для каміна. Мармурові каміни і облицювання, камінні екрани, дровници, набори для каміна камін, мармур, екран, дровниця, набір, біокамін, електрокаміна

  Джерело: штучні Каміни, купити штучний камін — ціна, фото

  Також ви можете прочитати