• Топки для камінів

  Каміни Schmid вогнище Вашого будинку, Каміни і камінні топки Schmid

  03.10.2015

  Пошук

  Каміни — це енергетичний центр, який збирає навколо себе сім’ю і друзів. А також простий і зручний спосіб обігріву, і нарешті архітектурний елемент, завжди привертає погляди і задає тон оформлення інтер’єру.

  Новейшии розробки камінів і камінного устаткування німецької компанії Schmid продовжує старі традиції, віддаючи належну увагу всім перерахованим вище аспектів.

  Компанія Schmid пропонує високоякісні каміни і камінні топки з Німеччини, поєднують в собі новітні технології і традиційна німецька якість.

  Надзвичайна популярність, яку мають каміни Schmid у всьому світі, передусім, обумовлена високою якістю, яка відрізняє німецькі каміни від інших представників опалювальних систем відкритого типу.

  Ретельний контроль за якістю виготовлених виробів і повна відповідність всім найсуворішим нормам європейського союзу роблять ці каміни ідеальним рішенням для будь-якого будинку, де вони можуть бути встановлені.

  Каміни Schmid недаремно носять знаки якості, що символізують їх повну відповідність вимогам користувачів до пічного і камінному обладнання. Крім європейської та внутринемецкой сертифікації каміни Schmid проходять перевірку в Росії, повністю відповідаючи нормам російського Госту та правилами пожежної безпеки.

  Застосовуючи в своїх камінах передові технології виробництва, компанія виробник змогла досягти небувалих коефіцієнтів корисної дії для своїх камінів та пічних топок. крім того каміни і топки Schmid мають додаткові переваги, що забезпечують максимальний комфорт при їх використанні.

  Поряд зі стандартними розмірами, які зазвичай мають каміни топки Schmid можуть випускатися і нестандартних розмірів або форми, для того що б максимально вписуватися в параметри ніші відведеної під камін або стилістичне рішення дизайнера.

  Каміни і топки Schmid випускаються зі спеціальним склом, яке запобігає потраплянню іскор або палаючих шматків палива в кімнату, при цьому, не заважаючи огляду.

  Скла камінів і топок обладнані системою «чисте скло», що дозволяє оберегти його від осадження частинок сажі і кіптяви – потоки гарячого повітря перенаправляються всередині топки таким чином, щоб осадження сажі було мінімальним. Особливу увагу хочеться приділити конструкції підйомника скла, що забезпечує рівний, підйом скла без шуму і без ривків.

  Внутрішня система противаг забезпечує ідеальну плавність ходу. При цьому система досить просто регулюється в процесі установки каміна.

  Велике значення надається і термоізоляції каміна. адже каміни, топки яких використовують для спалювання деревини або вугілля можуть відчувати значні термічні навантаження. Всередині топки укладається шамотна цегла або вермикуліт, який витримує великі перепади температур і зберігає запас тепла на час, коли камін не горить.

  Конструкція топки виконується зі сталі з підвищеною термостійкістю, товщина якої в особливо «гарячих» місцях доходить до 5 міліметрів. У дымосборниках, де не можна встановити шамотну облицювання всі основні частини виконуються з чавуну, який має велику термостійкість ніж сталь.

  Товщина стінок димосборніка залежить від потужності каміна і може доходити до 15 міліметрів. Незважаючи на те, що температура всередині топки не піднімається вище 400 градусів, термоскло дверцят має подвійний запас міцності, витримуючи до 800 градусів нагріву. Таки чином навіть при перегріванні протягом недовгого часу, вашого каміну не загрожує руйнування.

  Однак набагато більш ефективним захистом від перегріву є природно сама конструкція, яку мають каміни Schmid – вдала конфігурація дозволяє розподіляти тепло каміні. передаючи його накопичується тепло елементів облицювання, яка потім буде передавати його повітрю в приміщенні навіть після того, як камін вже загасили.

  Це дозволяє використовувати каміни як ефективний опалювальний прилад, який може стати основним джерелом тепла в приміщенні. Звичайно, в такому випадку потрібні не звичайні відкриті каміни топки повинні бути ефективно закриті, а камін повинен приєднуватися до потужної основі, що дозволяє накопичувати велику кількість тепла.Якісні каміни кутові або пристінкові здатні прогрівати приміщення, віддаючи своє тепло до 5 годин після роботи.

  Каміни Schmid відмінно регулюють горіння палива і можуть бути налаштовані за допомогою спеціальних заслінок для подачі повітря в топку. заслінка каміна легко відкривається, для чого не потрібно особливих інструментів, крім того передбачений забір повітря для створення тяги не з приміщення, а з вулиці, що дозволяє зберегти свіжу атмосферу в приміщенні.

  Дуже оригінальні та оформлення камінів. які пропонує наш магазин камінів – в асортименті різні конструкції – каміни кутові і пристінні. каміни вбудовувані і окремо стоять. Варіанти оформлення найрізноманітніші – декорування топки позолотою або хромом, дозволяє легко вписати камін в будь-який інтер’єр.

  Вибираючи оформлення, звертайте увагу на розташування каміна в приміщенні кутові каміни мають дещо іншу конструкцію, в порівнянні з окремо стоять, так і на загальний стиль оформлення приміщення, так класичні інтер’єри відмінно візьмуть камін з позолоченими або патинованими деталями, а ось блиск хрому набагато краще підійде до сучасних інтер’єрів у стилі хай-тек. Легкі оригінальні каміни без зайвих прикрас і помітних елементів відмінно впишуться практично в будь-яке обрамлення, яке і буде залежати від того в якому інтер’єрі буде встановлюватися камін.

  Встановлюючи каміни в інтер’єрі в стилі кантрі, особливо вдалим буде легке обрамлення з пісковика або навіть дерева – каміни топки. яких закриті, дозволяють використовувати в якості обрамлення навіть горючі матеріали. В інтер’єрі, який успадковує стиль бароко камін має бути яскравим і привертати до себе увагу химерними малюнками та оригінальними формами портал в даному випадку перетворюється в основний декоративний елемент інтер’єру, виділяючи камін, роблячи його основною дійовою особою дизайну приміщення.

  Встановлюючи в такому інтер’єрі каміни кутові або вбудовані в стіну, виділіть для них окрему зону приміщення, яка буде цілком присвячена комфортному відпочинку, який дарує полум’я живого вогню.

  Вибираючи каміни важливо вибрати не тільки дизайн, хочакамін в нашому кліматі і грає переважно декоративну роль, не будучи здатний впоратися з опаленням приміщення самостійно, тим не менш, дуже важливо правильно підходити до питання установки та експлуатації камін а.

  Вибираючи для установки каміни на твердому паливі, пам’ятайте, що вони вимагають для ефективної експлуатації вентиляційної системи і хорошої тяги, яку забезпечує правильно облаштований димар. Пристрій димаря, як і всю установку каміна краще доручити фахівцям, в іншому випадку ви ризикуєте отримати камін. який буде з працею розпалятися, або отруювати атмосферу в приміщенні чадним газом. Бажано і при експлуатації каміна періодично проводити профілактичне обслуговування, очищення димоходу та вентиляційних каналів. Звичайно ж, якісні, сучасні каміни Schmid з їх оригінальною конструкцією і унікальними дизайнерськими рішеннями набагато простіше в експлуатації, адже кожна деталь в них розробляється з урахуванням ваших побажань і вашої зручності.

  Наш магазин камінів пропонує оригінальні німецькі каміни і пічні топки. які ідеально підходять для російського клімату і дозволяють організувати ефективну систему опалення поряд з прекрасним дизайнерським рішенням. Продаж камінів здійснюється як в роздріб, так і оптом, при цьому не залежно від цього ви завжди будете для нас бажаним і важливим клієнтом. Ми запрошуємо до співпраці, пропонуючи своїм клієнтам виключно якісну і затребувану продукцію.

  Поєднання найвищої якості, перевіреного часом і сучасних технологій, що розширюють можливості дозволяє нашої продукції незмінно лідирувати, продаж камінів безперервно зростає, оскільки все більше число клієнтів прагнуть прикрасити свій будинок оригінальним і в теж час дуже ефективним каміном від відомої торгової марки. В асортимент, яким може вас порадувати магазин камінів найрізноманітніші конструкції та оформлення, завдяки чому будь-який споживач зможе знайти для себе камін. задовольняє його як за зовнішнім виглядом, так і по вартості. Ми розробляємо різні рішення, прагнучи, щоб каміни нашої торгової марки оселилися в кожному будинку, привносячи в нього індивідуальні риси і тепло справжнього домашнього вогнища.

  Короткий опис статті: топки для камінів Каміни і топки Schmid Камін, Schmid, Камін Schmid, німецькі каміни

  Джерело: Каміни Schmid — вогнище Вашого дому — Каміни і камінні топки Schmid, Camina, Arriaga

  Також ви можете прочитати