• Топка для каміна

  Каміни Schmid, топки Schmid і комплектуючі

  14.09.2015

  Каміни і топки Schmid

  На сайті представлений повний каталог продукції німецької компанії Schmid. Всі моделі камінів і топок, як камінних, так і пічних, розбиті по категоріях, що значно спрощує пошук потрібної моделі.

  Каміни Schmid (Camina)

  Каміни Schmid, топки Schmid і комплектуючі
  Німецької компанії Schmid належить фірма по виробництву камінів Camina. Вона справляє дуже великий асортимент камінних порталів і облицювань. Фахівці компанії, з властивою німцям педантичністю, підбирають матеріали облицювання і розробляють оригінальний, але в теж час комфортний дизайн, щоб порадувати навіть самого спокушеного клієнта. Серед основних напрямків варто відзначити каміни з облицюванням з натурального каменю, а також каміни з теплонакопительными облицовками. На фотографії справа представлена одна з моделей камінів цієї фірми.

  Топки Schmid

  Каміни Schmid, топки Schmid і комплектуючі
  Топки Schmid дуже популярні в Австрії та Німеччині завдяки своїм чудовим характеристикам. Продукція Schmid відповідає європейським нормам, постійно проходить дослідження в лабораторії і має російські сертифікати відповідності та пожежобезпеки. Але і це ще не все. Власне конструкторське бюро компанії Schmid постійно стежить за споживчим попитом і виробляє топки справжньої німецької якості у відповідності з усіма нормами. Топки виготовлені з високоякісного чавуну. Температура при гореннии дров досягає близько 400 градусів, тому в топках використовується термостійке скло, що витримує температуру до 800 градусів. Також топки можуть комплектуватися теплонакопичувачами, що забезпечує більш тривалий процес обігріву. Гарантія на топки Schmid 5 років, а упаковка розроблена для зручного транспортування.

  Індивідуальний підхід

  Каміни Schmid, топки Schmid і комплектуючі
  Також компанія Schmid виготовляє топки по індивідуальним розмірам замовника, так як не до будь-якого інтер’єру підійдуть топки стандартних розмірів. З обмежень потрібно відзначити тільки гранично допустимі розміри — 2000 x 1100 мм. Так як це максимальний розмір поставляється скла для топок Schmid. До того ж у казанах великого розміру рекомендується виконувати футеровку з вермикуліту, щоб не втрачати частину тепла, що виділяється при горінні.

  Ось лише кілька переваг компанії Schmid. а їх, повірте, безліч.

  Короткий опис статті: топка для каміна На сайті представлений повний каталог продукції німецької компанії Schmid. Всі моделі камінів, топок, як камінних, так і пічних розбиті по категоріях, що значно спрощує пошук потрібної моделі. каміни,топки,печі,schmid,chimney,fireplace,fire,foyeur,топки,німецькі,характеристики топок,вибрати топку

  Джерело: Каміни Schmid, топки Schmid та комплектуючі

  Також ви можете прочитати