• Різне

  Каміни, печі-каміни та пічки. Камінні портали і облицювання. Аксесуари

  14.09.2015

  Каміни та аксесуари. Печі-каміни та пічки. Продаж, встановлення та облицювання камінів. Інтернет-магазин камінів та аксесуарів Вогнище.ру

  Каміни, печі-каміни та пічки. Камінні портали і облицювання. Аксесуари

  Салон камінів в Москві знаходиться за адресою вул. Братиславська д. 22. в Південно-східному окрузі, районі Мар’їно.

  Графік роботи салону камінів: Вт-Пт 11:00 — 20:00, Нд-Пн: вихідний,

  Телефон салону 8 (925) 446-9506

  приїхати в Салон камінів .

  Каміни, печі, буржуйки, топки, облицювання. Установка і монтаж

  Індивідуальний підхід до інтер’єру і оригінальний стиль

  підкреслюють бездоганний смак свого творця.

  Сімейне вогнище — це більше, ніж просто камін.

  Безсумнівно, головною прикрасою будь-якого будинку є камін.

  У розділі «Камінні печі і печі-каміни » представлені моделі печей з неповторним дизайном і високою функціональністю від норвезької Jotul, французьких Invicta та Supra, німецько-словацької Thorma, німецької Spartherm, чеської ABX, російської Екотерм та інших визнаних світових лідерів з виробництва камінів і топок. Всі вони відрізняються безпекою експлуатації, колосальної економічністю, максимальною міцністю і довговічністю. Також з продукцією зазначених фірм Ви можете ознайомитися в розділі «Каміни, топки, вставки нашого інтернет-магазину .

  Для догляду за печами та камінами ми пропонуємо якісні засоби для очищення димоходів та вогнищ, як для очищення стекол, так і для очищення димоходів від сажі. Ці засоби виробляються відомими європейськими фірмами: французької Securiflame і литовської Hansaflame. Очисники виготовляються у вигляді полін (широко відомих як поліно-сажотрус ), порошку або спрею (для вікон). Всі очисники вже (за кілька років) випробувані і схвалені нашими покупцями. Все частіше і частіше їх купують за рекомендаціями знайомих, друзів або повторно.

  Крім того, ми здійснюємо різні види монтажних робіт любої складності. у тому числі встановлення камінів (камінних топок, вставок і касет) і камінних печей, монтаж димарів. камінних облицювань і порталів (облицювання камінів ). Здійснюємо розведення теплого повітря від каміна по суміжних приміщень будинку з урахуванням побажань замовника.

  Ми допоможемо Вам здійснити самі сміливі дизайнерські ідеї, використовуючи новітні матеріали і нестандартні рішення.

  Ми гарантуємо Вам високу якість зазначених товарів, надійність, перевірену часом і прийнятні ціни!

  Виставка «Салон камінів» 2014

  Організатори, медіа-виставковий холдинг «Красиві будинки» – «World Expo Group», постаралися вибрати оптимальні терміни для проведення виставки, а також посилити її професійну спрямованість. Березень – за свідченням самих експонентів – ідеальний час для проведення виставки, будні дні – прекрасна можливість для фахівців обмінятися думками, знайти партнерів, налагодити зв’язки. Проте організатори подбали і про інтереси широкої публіки: «САЛОН КАМІНІВ» захоплює один вихідний – суботу.

  Сезон топки печей і камінів закінчується — настав час провести профілактику димовідводу (димаря)

  Результати незалежного тестування поліна для очищення димоходу. За останні пару років Канадський союз споживачів Marketplace отримав десятки дзвінків, листів та e-mail про поліні-трубочисте. Всі хочуть знати одне: чи працює вона? На упаковці диво-поліна написано, що воно «допомагає очистити ваш димар під час горіння». Виробники поліна-сажотруса також запевняють, що воно «знижує вагу, товщину і займистість креозоту». Широкий вибір засобів очищення димоходу від креозоту в інтернет-магазині.

  Розповідь про нашу участь у програмі «Квартирне питання»

  Для безпосередньої установки печі були потрібні попередні роботи. Проводилася експертиза, що включає в себе зняття розмірів та проведення фотозйомки місця установки, оцінка міжповерхового перекриття (стелі) і даху.

  Короткий опис статті: каміни пічки Каміни, печі-каміни та пічки. Камінні портали і облицювання. Аксесуари до камінів. Інтернет-магазин камінів та аксесуарів Вогнище.ру каміни, печі, аксесуари, димоходи, облицювання, монтаж, інтернет-магазин, вогнище, каминны, знижки

  Джерело: Каміни, печі-каміни та пічки. Камінні портали і облицювання. Аксесуари до камінів

  Також ви можете прочитати