• Різне

  Каміни печі барбекю і барбекю садові з цегли . Будівництво камінів

  05.10.2015

  Каміни, барбекю для будинку і вулиці

  Каміни печі барбекю і барбекю садові з цегли . Будівництво камінів
  останнім часом все частіше і частіше господарі заміських будинків воліють насолоджуватися приготуванням їжі в спеціально змонтованих печах — барбекю. Сучасні матеріали дозволяють виготовляти різні конструкції, різноманітні по оформленню, функціональності і стильовому рішенню.

  Види конструкцій барбекю

  Барбекю являє собою звичайний мангал для приготування їжі на відкритому вогні або вугіллі. У поєднанні з пічними і камінними конструкціями барбекю придбав кілька різних варіантів.

  Каміни печі барбекю і барбекю садові з цегли . Будівництво камінів
  Каміни барбекю досить багатофункціональні пристрої, які дозволяють готувати їжу, опалювати приміщення і насолоджуватися видом відкритого вогню. Вони мають відносно широку зону для топки, в яку за необхідності можна встановлювати вертел або ґрати. Каміни барбекю встановлюють і в приміщенні і на вулиці. Існує безліч модифікацій садово-вуличних камінів, барбекю, які не тільки дозволять приготувати на вогні смачні страви, але я є відмінним дизайнерським рішенням при створенні особливої атмосфери заміського ландшафту.

  Піч-камін барбекю являє собою кутовий або фронтальний пічної комплекс з облаштованим димозбірник над варильною поверхнею печі. У таких конструкціях можливе приготування їжі в казанах. на решітках, рожнах, мангалах. Є каміни печі барбекю з коптильнями. духовками та іншими додатковими елементами для приготування їжі. Ці комплекси так само існують у вуличному виконанні.

  Матеріали для виготовлення печей і камінів барбекю

  Каміни печі барбекю і барбекю садові з цегли . Будівництво камінів
  У більшості випадків, коли споруджуються вуличні каміни барбекю використовуються натуральні жароміцні матеріали, такі як червоний цегла і камінь вулканічного походження. Якщо піч або камін виконуються в класичному стилі, можна використовувати для обробки мармур, кварцит або більш поширений кварцитовий піщаник. Для обробки камінів і печей каменем в скандинавському стилі необхідно використовувати більш суворі камені — доломіт, піщаник, вапняк, сланець. Можливе застосування некрупною гальки або дрібних валунів. Садові печі барбекю (садові каміни) краще всього обладнати дахом і стінами для захисту від вітру, це дозволить насолоджуватися улюбленими стравами в будь-яку погоду. Кладка і порядовка печі барбекю може бути виконана за індивідуальним проектом, або зібрана із готових елементів.

  Будівництво камінів барбекю

  Каміни печі барбекю і барбекю садові з цегли . Будівництво камінів
  Якщо ви вирішили прикрасити свій заміський будинок піччю або каміном барбекю, краще всього звернутися за порадою до професіоналів. Вони розроблять проект каміна, барбекю, дадуть консультацію по використовуваних матеріалах і стильовому рішенню. Зазвичай компанії, що здійснюють будівництво барбекю з цегли. а також камінів та печей, мають різноманітні напрацювання в цій області, знають про способи поєднання сучасних технологій і класичних стандартів. Ті, хто досконало володіють будівельними навичками, можуть спробувати сконструювати каміни печі барбекю своїми руками. Розібратися у великому розмаїтті всіляких кімнатних і вуличних варіантів допоможе довідкова література, огляди та тематичні журнали, в яких можна не тільки знайти відповіді на питання, але і розглянути печі і каміни барбекю на фото. Якщо перераховані джерела не дали вам необхідної інформації, то можна скористатися пошуком в інтернеті, набравши в рядку пошуку текст «скачати книгу каміни печі барбекю».

  Варіанти виготовлення каміна, барбекю

  найпростіший варіант, який дозволяє виготовити камін барбекю своїми руками. це будівництво цегляної кладки у вигляді літери «П». Висота всієї конструкції не перевищує одного метра. Між бічними стінками слід вмонтувати дві решітки, які розташовані один від одного на відстані приблизно 20 сантиметрів. На нижній решітці буде розташовуватися вугілля, на верхній решітці розміщуватимуться продукти для приготування. Головне для такої конструкції — міцне підстава, що не дозволяє вібрувати і приводити до руйнування кладки. Перед будівництвом уважно розгляньте вуличні каміни барбекю на фото, це дозволить вам врахувати різні моменти, на які ви могли не звернути увагу. Так, наприклад, поряд з конструкцією необхідно передбачити простір для зберігання вугілля та різних кухонно-побутових приладів.

  Особливості печі-каміна, барбекю

  Перед тим, як будувати камін. необхідно розробити проект майбутнього каміна печі барбекю. Для безпечного функціонування та ефективного використання таких комплексів барбекю потрібно враховувати розміри приміщення, правила пожежної безпеки, середньостатистичні коливання температури навколишнього середовища. У класичному виконанні піч камін барбекю володіє всіма достоїнствами печей, дозволяє швидко нагріти приміщення і одночасно за рахунок відкритої топки забезпечує хорошу вентиляцію. Зазвичай печі-каміни мають дві топки, відповідно вони мають і дві системи димоходів. Завдяки тому, що в таких конструкціях використовуються багатоступінчасті димові канали, забезпечується відмінний нагрів і висока економічність, при цьому досягається оптимальне співвідношення тепла і свіжого повітря, що на мові фахівців звучить як «здорове тепло». Вибираючи для себе відповідний варіант, розгляньте різні каміни печі барбекю на фото і підберіть оптимальне стильове рішення. Розмір і окремі елементи печі-барбекю можна змінити у відповідності з вашими індивідуальними вимогами.

  Кладка каміна або печі барбекю

  Каміни печі барбекю і барбекю садові з цегли . Будівництво камінів
  Барбекю і каміни з цегли найпоширеніші. Цегла відмінно утримує тепло, жароміцний, дозволяє виконати практично будь-яку конструкцію. В цьому випадку в якості сполучного розчину використовується суміш для кладки каміна з піску і глини. Каміни і печі розташовують на міцному фундаменті, який має глибину від 80 до 100 див. Перед виконанням цегляної кладки каміна, печі або барбекю для гідроізоляції на фундамент настилають кілька шарів руберойду або толю, і тільки після цього починають укладати перший шар цегли. В сполучний розчин для першого шару можна додати цемент. Цеглини вкладаються на ребро, за допомогою рівня і схилу їх вирівнюють по вертикалі і горизонталі. Кладка і порядовка камінів і печей барбекю виконується кельмою або кельмою, а ось при укладанні цегли для димоходів краще наносити розчин тільки руками. Рекомендуємо прочитати статтю «Каміни своїми руками: кладка, креслення, порядовка і фото »

  Готові каміни барбекю

  Каміни печі барбекю і барбекю садові з цегли . Будівництво камінів
  Численні компанії надають можливість придбати барбекю камін у стандартному виконанні для установки в приміщенні. Вони являють собою металеву топку з елементами барбекю, яка спереду оформлена порталом. Такі конструкції абсолютно безпечні, легко монтуються, можуть використовуватися для обігріву приміщення і приготування різних страв.

  Паливо для печей і камінів барбекю

  Самим кращим паливом для печей, камінів та барбекю здавна вважаються дрова. Проте останнім часом в силу дорожнечі і малодоступності дров дуже часто використовують інші види палива. Це може бути брикетований вугілля, деревні пелети, кам’яне вугілля або торф. Для нормального горіння цих видів палива необхідно передбачити в печі-каміна спеціальні решітки, які забезпечать достатній приплив кисню і стабільне горіння.

  Короткий опис статті: каміни і барбекю Садові каміни барбекю – унікальне архітектурне спорудження для присадибної ділянки. Каміни печі барбекю оснащуються зоною для казана або тандира, мангалом і каміни,барбекю, піч камін барбекю,садові вуличні каміни барбекю,будівництво камінів барбекю

  Джерело: Каміни печі барбекю і барбекю садові з цегли | Будівництво камінів барбекю своїми руками

  Також ви можете прочитати