Каміни на пелетах, пелетні каміни ЦІНИ

26.09.2015

Камины на пеллетах ECO FOREST(Испания)

Чому саме пелетні каміни

Справді, у сьогоднішньому розмаїтті пропозицій камінів та іншого компактного опалювального обладнання, пелетні каміни знаходяться далеко не на першому місці. Хоча саме пелетні каміни об’єднують в собі всі достоїнства простого технічного рішення, ефективного опалення та безпечної роботи.

Отже, насамперед, що таке пелетний камін. Пелетний камін це окремо стоїть або вбудований джерело тепла для Вашого приміщення і одночасно естетичне прикраса його, так як можна милуватися відкритим полум’ям ( правда за склом).

Тепер про його достоїнства

По-перше. за рахунок використання деревини як палива, подача якого здійснюється автоматично, ви можете настроїти потужність каміна з достатньою точністю, так і час його включення/вимикання на тижневий період. Тобто, іншими словами, можливо запрограмувати його включення в п’ятницю ввечері перед приїздом на дачу, вимикання в годину ночі після святкового застілля і наступне включення в 6 ранку в суботу, що б було тепліше прокидатися.

По-друге. пелетні каміни, порівняно зі звичайними камінами, мають більш високий ККД ( пелетні каміни – до 85 %, відкрите полум’я – 30-40%). Існують моделі з водяним контуром. до якого підключаються додаткові батареї опалення. Таким чином, можливо обігрівати не тільки приміщення в якому встановлений камін, але і сусідні кімнати.

по-третє, безпека. Камін оснащений автоматичною системою управління, яка забезпечує, в тому числі, і безпечну роботу каміна. При виключенні каміна, пелети, що знаходяться в чаші пальника, повністю догорають. Об’єм пелет в чашці, в якій відбувається горіння, не перевищує жмені, що значно знижує небезпеку повторного займання та отруєння чадним газом. Час зупинки каміна складає 5-10 хвилин, причому від користувача потрібно тільки натиснути кнопку вимикання.

В-четвертих. пелетні каміни не «випалюють» повітря в приміщеннях, в яких вони встановлені. Справа в тому, що повітряний контур подачі повітря для горіння і виведення диму відділений від контуру обігрівається повітря. Повітря можна забирати з підвальних приміщень, одночасно» осушуючи».

по-п’яте. зручність користування. Пелетні каміни оснащені пультом дистанційного керування, що дозволяє керувати ним «не встаючи з дивана». Як було вже сказано вище, одного заповнення бункера вистачає на пару днів, що позбавляє Вас від необхідності підкидати дрова кожні пару годин.

Оборотна сторона медалі

У пелетних камінів мало недоліків, але все-таки вони є:

По-перше, висока, в порівнянні з традиційними моделями камінів, ціна.

По-друге. пелетний камін не буде працювати без пелет та електрики (хоча останнього треба не більше 60 Вт це менше ніж потужність, споживана однією ел. лампочкою).

Всі іспанські каміни під замовлення ( 2-3 місяці), якщо не хочеться чекати, то сюди >>

Короткий опис статті: каміни на пеллетах

Джерело: Каміни на пелетах, пелетні каміни ЦІНИ

Також ви можете прочитати