• Кутові каміни

  Каміни кутові з цегли своїми руками: основні моменти

  17.09.2015

  Кладка кутового каміна з цегли своїми руками

  Камін задає дуже красивий інтер’єр в приміщенні і прогріває його. Багато переслідують мету побудувати його своїми руками.

  Каміни кутові з цегли своїми руками: основні моменти

  Кутовий камін не займе багато місця в кімнаті.

  Якщо ваша кімната не відрізняється якимись особливими розмірами, то можна розташувати камін у кутку. Таким чином він буде виглядати більш красиво, і ви зможете заощадити місце в кімнаті. Мало хто знає, як правильно проводиться кладка кутового каміна.

  Основні моменти

  Важливо заздалегідь вибрати місце, де буде розташований камін.

  Кутовий камін з цегли дуже практичний як з зовнішньої сторони стіни, так і з її внутрішньої сторони. А якщо ви переслідуєте оригінальність, то стіну для димової камери можна зробити нахиленою.

  Дуже важливо заздалегідь вибрати місце і сторону, де в подальшому буде розташовуватися камін, і врахувати, де саме буде виходити труба каміна.

  Якщо ви вирішили, що виберете зовнішню сторону, то обов’язково необхідно отримати у відповідних інстанцій дозвіл на те, щоб вивести трубу на вулицю. Якщо ваші стіни зроблені з дерева, то потрібно подбати про всі заходи пожежної безпеки.

  Кутові каміни зазвичай виглядають дуже красиво. Для того щоб забезпечити цю красу, потрібно спробувати розташувати отвір топки симетрично бісектрисі кута.

  Технологія і підготовка

  Перед тим як почати процес спорудження каміна, потрібно скласти схему кладки, по якій ви будете слідувати. Для більшої зручності потрібно мати відповідні креслення порядовки для цієї схеми. Можна вважати це обов’язковим для себе, якщо ви є новачком.

  Порядовкаи схеми

  Розраховуючи розміри каміна, потрібно звертати увагу на розміри кімнати: її площа і об’єм. Ми розглянемо камін з об’ємом топки — 0.25-0.3 куб. м.

  Для того щоб все підготувати і скласти приблизний проект того, як викласти камін своїми руками, потрібно:

  Короткий опис статті: кутові каміни В сучасних будинках камін не рідкість, але мало хто знає, як правильно робити каміни кутові з цегли своїми руками. камін кутовий цегла своїми руками кладка порядовка

  Джерело: Каміни кутові з цегли своїми руками: основні моменти

  Також ви можете прочитати