• Різне

  Каміни кутові електричні (фото)

  20.02.2017

  Кутовий електрокамін

  Електрокамін — один з найпопулярніших опалювальних приладів, приносять у наш дім тепло і комфорт. Він може бути бюджетним, чесно виконують свою основну опалювальну функцію, а може відноситься і до елітної групи, зачаровуючи споживача широтою функціонального діапазону і максимально реалістичною ілюзією палаючого вогнища. У електрокаміну практично немає недоліків, адже він працює від звичайної розетки, не вимагає організації місць зберігання палива та утилізації продуктів згоряння, а також професійних навичок обслуговування. Реалістичний ефект полум’я досягається організацією невеликого світлового шоу, коли пари працюючого парогенератора підсвічуються червоним світлом LED — ламп.

  Види кутових електрокамінів

  Каміни кутові електричні (фото)

  Кутові каміни відрізняються по потужності, дизайну і способом установки в приміщенні (вбудовані та вільностоячі).

  Складність конструкції визначається наявністю:

  • парогенератора і світлодіодного освітлення, за допомогою яких створюється ефект полум’я
  • дистанційного керування
  • модуля автоматичного відключення живлення при перегріві приладу
  • перемикачів потужності приладу
  • рідкокристалічного екрана з можливістю зміни кольору сполохів «вогню»

  Вбудовують кутовий електрокамін зазвичай в П-подібну облицювання з каменю або МДФ плит, хоча дуже цікаві варіанти його монтажу і старий недіючий дров’яної камін.

  Каміни кутові електричні (фото)

  Переваги і недоліки кутових електрокамінів

  Як будь электротехническимй прилад, кутовий електрокамін має переваги і недоліки.

  До перших можна віднести специфіку конструкції, яка дозволяє встановлювати камін в «мертвій зоні» приміщення, яка рідко використовується. Ще одним «плюсом» електрокаміна є простота установки і експлуатації, а також екологічна чистота і безпека використання. При роботі цього електроприладу не виділяються токсичні гази, сажа і попіл, що вигідно відрізняє його від традиційного дров’яного каміна .

  Кутовий електрокамін — це тепло і затишок у вашому будинку.

  Вартість приладу, в середньому, невисока і доступна будь-якому споживачеві, а широкий асортимент що випускаються щорічно електрокамінів класичного, вікторіанського і сучасного стилю дозволяє вибрати модель по своєму смаку.

  Каміни кутові електричні (фото)

  До недоліків електрокаміна кутового типу можна віднести обмеження його теплової потужності і вартість електроенергії, що не дозволяє використовувати його в якості основного джерела тепла.

  Каміни кутові електричні (фото)

  Як вибрати потужність електрокаміна?

  Каміни кутові електричні (фото)

  Купити кутовий електрокамін можна двома способами: в салоні спеціалізованого магазину, або по інтернету. При цьому можливі два варіанти придбання: готовий заводський комплект (камін плюс облицювання) або модель їх двох окремих частин: порталу та электрокаминной вставки. Щоб не помилитися з вибором потужності приладу слід керуватися наступним правилом: 10 квадратних метрів житлової площі вимагає приблизно 1 кВТ тепла. Тому, якщо розмір вашої кімнати становить 13 м?, потрібно вибрати електрокамін потужністю 1300 Ватт. При цьому краще не переоцінювати можливості обігрівача і не розглядати його в якості єдиного джерела опалення вашого будинку.

  Електричний камін (відео)
  Кутові електрокаміни в інтер’єрі (фотогалерея)

  Каміни кутові електричні (фото)

  Каміни кутові електричні (фото)

  Каміни кутові електричні (фото)

  Каміни кутові електричні (фото)

  Каміни кутові електричні (фото)

  Каміни кутові електричні (фото)

  Каміни кутові електричні (фото)

  Короткий опис статті: електричні каміни кутові фото електричні каміни кутові фото, кутові електрокаміни, купити кутовий електрокамін, кутові електрокаміни інтернет магазин

  Джерело: Каміни кутові електричні (фото)

  Також ви можете прочитати