Каміни. Купити камін в Нижньому Новгороді.

13.09.2015

Каміни

Камін, начебто більш просте споруда, ніж піч. Однак наскільки каміни привабливішою, цікавішою, елегантніше і респектабельніше, ніж печі, радіатори і т. п. Камін в будинку – безсумнівне свідчення життєвого успіху. Купити і побудувати камін схожі за значенням, споруді будинку. Звичайно, каміни не вимагають таких фінансових витрат, але моральний, душевний значення каміна в будинку неоціненне. Камін – це домашній вогнище. Камін – це душа дому. Камін уособлює собою затишок і спокій.

Каміни бувають різні. Є каміни з відкритою топкою. При слові «камін» Ви, напевно, саме і уявляєте такий камін: з масивним порталом, з відкритим вогнем в камінній ніші. І максимум, що відгороджує Вас від вогню – камінна решітка. У такий камін можна швидко підкинути пару-трійку полешек з встановленої поряд камінної дровници, взяти невеличку коцюбу і розбити занадто великі вугілля. Є любителі підсмажити на відкритому вогні м’ясо в каміні.

Є каміни із закритою топкою. Такі каміни набагато краще підходять для опалення приміщення. Вони легше, не вимагають масивного фундаменту. Та й спорудити такий камін простіше і швидше, ніж камін з відкритою топкою. Як правило, камін із закритою топкою – модульне споруда. Основними модулями такого каміна є камінна топка, димар і облицювання каміна.

Каміни можуть розташовуватися в стінних нішах, тоді фактично видно тільки портал і топка каміна. Такі каміни практично не займають корисної площі в приміщенні. Каміни можуть бути пристінними, тоді топка і димар не пов’язані зі стіною. Зустрічаються і відкриті каміни, іноді звані «котер». Такі каміни відкриті з усіх боків, а димарі-витяжки монтуються прямо над ними.

Паливом для каміна служать дрова, вугілля, спеціальні пелети. Є електричні каміни і каміни на біопаливі та газі. Зовнішній вигляд каміна: облицювання топки і димаря, портал каміна виконуються або підбираються у відповідності з інтер’єром приміщення.

Сьогодні фірми-виробники камінів пропонують дуже великий вибір різноманітних моделей камінів, здатних задовольнити найвибагливішого споживача. А в Нижньому Новгороді один з найбільших виборів серед моделей камінів – магазині компанії.

Каміни. Купити камін в Нижньому Новгороді.

Короткий опис статті: купити камін, Каміни в Нижньому Новгороді. Облицювання камінів, каміни, печі-каміни, топки для камінів, облицювання камінів, димоходів, електричні каміни, продаж камінів

Джерело: Каміни. Купити камін в Нижньому Новгороді.

Також ви можете прочитати