• Камінні топки

  Каміни keddy, магазин ТеплоКомфорт місто Кіров

  01.10.2015

  Каміни keddy

  Каміни keddy, магазин ТеплоКомфорт місто Кіров

  Каміни keddy, магазин ТеплоКомфорт місто Кіров

  Каміни Keddy (Кедді) Конструктори компанії Keddy спеціально розробили моделі камінів, які ефективно нагрівають повітря перед тим, як він поступає в приміщення. Таким чином, повністю виключаючи протяги, кімната нагрівається в лічені хвилини, забезпечується постійна вентиляція та осушення простору під підлогою.

  Часто топки Keddy називають «Суперкассеты Keddy». Каміни Keddy пройшли перевірку в Державній лабораторії Швеції, яка підтвердила повну відповідність екологічним і типових норм. В останні два десятиліття каміни Keddy стали особливо популярними не тільки у Швеції, але й далеко за її межами. Каміни Keddy – якість, традиції і сучасні технології.

  Топки Keddy є універсальними і підходять до всіх популярним моделям відкритих камінів.

  Чавунні суперкассеты мають товщину стінок від 8 до 18 мм, в їх конструкції мало рухомих деталей, що полегшує обслуговування. При виробництві використовується виключно чавун високої якості, оскільки каміни Keddy розраховані на багаторічну службу за умови інтенсивної експлуатації. Каміни Keddy спеціально сконструйовані в дусі традиційного відкритого каміна, тому мають класичне оформлення з великими скляними дверцями, які дозволяють спостерігати за мовами палаючого полум’я. Водночас сучасна високотехнологічна конструкція є потужним джерелом тепла з високим ККД.

  Задля забезпечення тривалого охолодження каміна Keddy, використовується натуральний камінь Оліві – природний тепловий акумулятор. Творці камінів Keddy передбачили можливість їх оформлення на будь-який смак. Наприклад, піч можна покрити підходящим до приміщення видом штукатурки (тонкої або грубої), доповнити мармурової полицею і підлогової панеллю. Каміни Keddy гармонійно вписуються в будь-які кімнати, оскільки традиційний скандинавський стиль відрізняється лаконічністю і респектабельністю.

  Пристрій каміна Keddy:

  Каміни keddy, магазин ТеплоКомфорт місто Кіров

  1. Каркас печі виконується з вулканічної пемзи. Вся конструкція розрахована на витримування серйозних вагових навантажень.

  2. Чавунна решітка призначена для постійного пропускання потоку теплого повітря.

  3. Для виводу в димохід передбачена чавунна труба, яка додатково створює ефект повітрообміну.

  4. Для тривалого збереження тепла влаштована камера нагріву з каменю Оліві.

  5. Лита чавунна топка має товщину стінок від 8 до 18 мм і мінімум рухомих елементів.

  6. Дверцята каміна ретельно підігнані, щоб забезпечити щільне і безпечне закривання топки.

  7. Керамічне скло відрізняється високою якістю, так як воно повинне витримувати дуже високі температури.

  8. Для регулювання подачі повітря встановлена ручка повороту заслінки, а для моделі печі Фелікс є також додатковий ящик.

  Каміни keddy, магазин ТеплоКомфорт місто Кіров

  Переваги камінних печей KEDDY:

  для виготовлення печі використана вулканічна пемза, здатна витримати вагу важкого димоходу, виготовлення топки з високоміцного чавуну товщиною від 8 до 18 мм відбувається за одне лиття, для витримування дуже високих температур використовується високоякісне керамічне скло, для забезпечення герметичності і безпеки печі дверцята шліфуються вручну і точно підганяються під необхідні розміри, топка відрізняється великим обсягом, щоб одночасно вміщати велику кількість дров, піч має номінальну потужність від 12 до 14 кВт, печі мають великий потенціал для дизайнерської обробки, в тому числі їх можна фарбувати в будь-який колір.

  Топки Keddy — Чавунні топки Keddy відрізняються обтічною формою, тому є універсальними і підходять до будь-яких моделей відкритих камінів. Панорамне вікно забезпечує гарний вид на полум’я вогню, а камінна вставка має велику поверхню тепловіддачі. Завдяки всім цим особливостям піч Keddy швидко нагріває досить великі обсяги повітря і забезпечує оселю теплом. Топку можна також використовувати як ефективне доповнення до інших видів домашніх опалювальних пристроїв.

  Топки Keddy розраховані на регулярне інтенсивне використання протягом довгих років, для чого їх виготовляють з дуже міцного чавуну високої якості з товщиною стінок від 8 до 18 мм. Вставна топка Keddy не потребує особливого обслуговуванні, так як в ній мінімум рухомих елементів. При купівлі печі забезпечується десятирічна гарантій на піч без скла. Можна придбати топки двох розмірів.

  Топки Keddy мають ефективну систему згоряння палива, якою передбачено підведення попередньо прогрітого повітря для первинного і вторинного згорання. Таким чином, досягається повне згоряння дров, мінімальна кількість золи і найнижча з можливих температура димових газів. Топки мають сертифікати якості та підтвердження екологічної безпеки.

  Пристрій топки Keddy:

  Каміни keddy, магазин ТеплоКомфорт місто Кіров

  1. Регулювання подачі повітря в топку відбувається за рахунок управління димовий засувкою.

  2. У бічних стінках топки повітря попередньо нагрівається.

  3. Нагріте повітря направляється на внутрішню поверхню скла дверцят, зменшуючи утворення кіптяви.

  4. Камінний зуб (відбивач) направляє гази на вторинне згоряння, що сприяє очищенню диму, знижує його температуру і мінімізує обсяги одержуваної золи.

  5. Топка відрізняється високою тепловіддачею за рахунок використання великих площ ребер зовні і всередині, всі тепло залишається в приміщенні, а не залишає його через димар.

  6. Дверцята щільно закриваються завдяки міцній засувці.

  Топка Keddy призначена для будь-яких видів камінів, відрізняється простотою монтажу і не вимагає яких-небудь істотних змін конструкції каміна. Суперкассета Keddy з’єднується з димоходом чавунними трубами, а простір між комином і трубами герметизується. Є можливість перегородити простір між отвором каміна і топкою захисною решіткою. Решітка для нагрітого повітря дозволяє збільшити ефективність обігріву приміщення.

  Короткий опис статті: камінні топки Продаж та монтаж камінів keddy.
  Магазин ТеплоКомфорт.
  Телефон 8-8332-73-72-10, р. Кіров вулиця Виробнича 38. каміни keddy, місто Кіров

  Джерело: Каміни keddy — магазин ТеплоКомфорт місто Кіров

  Також ви можете прочитати