Каміни, камін топка, облицювання каміна, димоходи каміна, каміни

22.09.2015

Каміни, топки, димоходи

Компанія RealKamin — професіонал у сфері виробництва, реалізації та встановлення камінів будь-яких типів. На висококласної виробничій базі компанії виготовляються відмінної якості facings, а також інші вироби з каменю: стільниці, підвіконня, сходи та інші предмети інтер’єру та екстер’єру, саду.

facings виготовляються з натурального каменю: мармуру, травертину, граніту і оніксу. Природний малюнок каменя зберігається після сучасних технологій обробки, даруючи затишок і тепло, привносячи вишуканість в кожен інтер’єр. У нас ви можете замовити каміни як по наявному каталогу, так і за власними ескізами.

Фахівцями компанії виконується професійний монтаж камінів, топок, печей. Дотримуючи всі існуючі технології монтажу, ми гарантуємо повну безпеку камінів та їх тривалий термін служби.

Готові каміни європейського виробництва

власного виробництва, ми можемо запропонувати широкий асортимент камінів, топок і печей європейського виробництва. У великому каталозі сайту представлені каміни провідних європейських виробників.

наших клієнтів ми підібрали найкращі екземпляри камінів, топок і печей європейської якості, виконаних у різних стилях. З виходом нових колекцій вибраними нами виробниками ми поповнюємо наш асортимент новинками, надаючи вам найширший вибір і можливість бути в курсі сучасних тенденцій камінної моди.

Гарантії якості від RealKamin

RealKamin надає тривалу гарантію на всю продукцію — як імпортний, так і створену на власному виробництві. Створюючи facings та інші вироби для будинку й саду, ми відбираємо тільки найкращі матеріали та здійснюємо багаторівневий контроль якості. Це дає нам можливість гарантувати довгий термін служби кожного виготовленого нами вироби.

продукція європейських виробників має відповідні сертифікати якості і гарантії виробника. Ми співпрацюємо тільки з компаніями, заслужившими світове довіру до якості їх виробів. Тому купуючи каміни у нас, ви отримуєте високоякісний виріб, яке при правильному догляді прослужить вам не один десяток років.

Короткий опис статті: облицювання камінів каталог камінів — каміни хайтек, класичні каміни, каміни кантрі каміни топки димоходи

Джерело: каміни — топка каміна, облицювання каміна, димоходи каміна, каміни Supra, каміни Fugar, каміни Arriaga

Також ви можете прочитати