• Каміни і печі

  Каміни і печі з талькохлорита FIREPLACE

  16.09.2015

  Каміни і печі з талькохлорита FIREPLACE

  Каміни і печі з талькохлорита FIREPLACE
  Відома у всьому світі німецька компанія Fireplace виробляє продукцію на основі високих технологій. У компанії є свої дизайнери з ексклюзивною продукцією, які працюють з натуральним каменем та іншими природними матеріалами. З таких матеріалів виготовляються камінні печі. Для їх виробництва використовується унікальний матеріал, який називають горшечним каменем. У цього матеріалу багато назв. У різних джерелах зустрічаються назви «мильний камінь» або «талькохлорит». На німецькій мові ця назва вимовляється як «шпекштаин». Однак пунктуальні і практичні німці дали цього каменю інша назва – «камінь-термос». Каміни і печі з талькохлорита FIREPLACE
  Назвали його не просто так. Камінь здатний зберігати температуру досить довгий час. Вироби з горщикового каменю здавна високо цінувалися. Наші предки ставилися до них бережливо і шанобливо, глибоко шанували цей матеріал. Деяких виробів з такого каменю навіть приписувалися надприродні властивості. Найдивовижніший факт, що це дійсно так. Вчені, вивчаючи теплові хвилі талькохлорита, прийшли до дивовижного висновку. Теплові хвилі, які випромінює цей матеріал, по довжині абсолютно однакові з людськими хвилями.

  Цей натуральний гірський матеріал є результат з’єднання тальку і магнезиту. Вона являє собою породу однорідного сірого кольору, м’яку структуру.

  Процес трансформації цих двох порід в одну під впливом повітря відбувався мільйони років. Сьогодні ця порода поширена на території Швеції, Німеччини, США. З неї виходить природний камінь з надзвичайними властивостями. Горшечный камінь вже давно по достоїнству оцінений цінителями і шанувальниками стильних інтер’єрів, а також гурманами вишуканої кухні. Вироблення та отримання горщикового каменю в Німеччині вже досягла неймовірних обсягів національного виробництва. З цієї породи тут роблять всілякі вироби: статуетки, посуд, каміни та інше.

  Так які ж у цього незвичайного каменя гідності, що він прикував до себе таку пильну увагу?

  У Німеччині горшечный камінь має назву «туликиви», що в перекладі означає «вогненний камінь». Це камінь, що впокорює полум’я, змушує розпечену плазму слідувати його правилам. Ми ж знаємо його як матеріал, якому немає рівних за своїм пічним характеристиками. Вогненний камінь здатний витримувати температуру до 1600° C. При цьому він не змінює свій колір, не викривляється і не тріскається. Як підкреслюють фахівці, ці властивості особливо важливі при циклічному режимі експлуатації і дії на нього високих температур. Щоб у вас в будинку було тепло, яке зберігалося б цілу добу і більше, то достатньо всього лише кілька годин добряче протопити піч з такого каменю. Горшечный камінь набагато швидше прогрівається, ніж цегла, і зберігає тепло. Крім того, за показниками теплоємності він перевершує цегла в два з половиною рази. Каміни і печі з талькохлорита FIREPLACE
  Горшечный камінь прекрасно витримує будь-які температурні перепади. Висока щільність цього матеріалу дозволяє йому акумулювати тепло. Цікавий експеримент, проведений з каменем, доводить це. Шматочок каменю повантажили в кип’ячену воду на кілька хвилин. Після цього камінь протягом години ще зберігав тепло. Незважаючи на всю свою міцність і відмінні властивості, цей камінь дуже легко обробити. Ніби природа компенсує мешканцям цих не зовсім теплих країн відсутність тепла і довгі зими.

  Каміни і печі з горщикового каменю (талькохлорита, мильного каменю).

  Цей матеріал буде найкращим варіантом, якщо ви хочете заощадити кошти, обігріваючи ваш котедж або будинок. Адже не даремно німці вважаються розважливим і економним народом. Хоча таку піч важко назвати дешевим придбанням, розважливі німці досі встановлюють їх у своїх заміських будинках. У німецькому заміському будинку ви рідко побачите камін з оздобленням не з горщикового каменю. Справа полягає в тому, що в Німеччині до сих пір витрати на утримання будинків вкрай високі. А якщо в будинку піч або камін з горщикового каменю, то акумульоване тепло буде продовжувати вироблятися рівномірно і тривало. Це дуже вигідно і економічно з точки зору часу і витрат. Адже це краще, ніж використовувати енергоємне обладнання і постійно опалювати приміські будинки.

  Ще одна причина на користь покупки такої печі в свій будинок – це визнана екологічність талькохлорита. Німці особливо цінують це, так як благотворний тепло, що виходить від горщикового каменю, найкращим чином впливає на організм і сприяє підвищенню рівня імунітету. Крім того, цей камінь здатний знижувати кров’яний тиск, поліпшувати обмінні процеси в організмі і сприятливо впливати на органи дихальних шляхів.

  Серед німецьких майстрів горшечный або мильний камінь завжди був на особливому рахунку. Традиційно з нього виготовляли і збирали печі і каміни. осередки, здатні підтримувати тепло в будинку дуже тривалий час. Такі печі, крім усього іншого, були дуже міцними. До наших днів дійшло навіть влучне німецьке вираз: «Нереально позбутися від сварливої дружини і печі з горщикового каменю».

  Потім печі і каміни з горщикового каменю поширилися за межі Німеччини. За кордоном вони були оцінені по достоїнству. Продаж печей та камінів з горщикового каменю була налагоджена в багато країн близького зарубіжжя. Обсяги замовлень зростали з кожним днем, а виробничий процес розширювався щохвилини. Вже до кінця дев’ятнадцятого століття в Москві і Санкт-Петербурзі горшечный камінь замовлявся для оздоблення палаців і родових маєтків багатих вельмож. Пізніше з нього стали виготовляти вишукані камінні печі. Каміни того часу, зроблені з горщикового каменю, донині справно працюють. А адже вони побудовані більше ста років тому.

  Час минав, сторінки історії і літописи використання горщикового каменю змінювалися. Високий попит змінювався падінням, особливо після російської революції початку двадцятого століття. Новітні технології та різноманітні технічні розробки п’ятдесятих років минулого століття майже погубили виробництво виробів з горщикового каменю. Замість цього було налагоджено каменеобробне виробництво. Воно було найбільшим у той час і служило для виробництва володіють великою теплоємністю камінних печей з добірного і ретельно протестованого горщикового каменю. Була поширена думка, що не всі різновиди талькохлорита підходять для створення камінів. Деякі види горщикового каменю можуть мати у своєму складі «сторонні» включення, які негативно відбиваються на якості та властивості каменю.Каміни і печі з талькохлорита FIREPLACE

  Сьогодні оздоблення камінів каменем – це повністю творча фантазія дизайнерів, яким на допомогу прийшли досвід і знання поколінь майстрів виготовлення кімнатних печей. Разом з новітніми технологіями відбулося його відродження. Сьогодні такі печі і каміни виробляє фірма Fireplace. Їх продукція додає неповторність інтер’єру і створює в будинку атмосферу справжнього і виключно неповторного затишку. Як і раніше, такі печі високоефективні і економічні. Вони екологічно чисті і проведені у відповідності з найсуворішими нормативами. Печі і каміни фірми Fireplace відповідають параметрам євростандарту ISO 9001 і Держстандарту Росії.

  Окремо хотілося б звернути увагу на різноманітність, яскравість і насиченість відтінків горщикового каменю, який використовується у виробництві. Тут присутній і витончений перламутрово-сірий відтінок, який змінюється від блідо-перлового до насиченого синювато-сірого тону грозового неба над морем, «розсіченого», немов блискавками, вузькими шарами карбонату. А є горшечный камінь небесно-блакитного кольору, що більше нагадує небо в стані спокою, затягнуте застеляє пеленою хмар. Можна зустріти і класичні відтінки горщикового каменю, які змінюють колір від джерела світла і навколишнього середовища.

  Все це розмаїття робить можливим продукції фірми Fireplace вигідно і гармонійно виглядати в будь-якому приміщенні. Каміни і печі з витонченими і заспокійливими відтінками горщикового каменю красиво згладжують химерну виразність і надмірну яскравість полум’я.

  Німецький досвід в організації опалення котеджів і будинків з використанням екологічно чистого і корисного для здоров’я обладнання вже давно користується попитом у багатьох країнах. І це не дивно. Каміни і печі з горщикового каменю (мильного каменю, вогняного каменю, талькохлорита) чудово увібрали в себе і природну красу такого незвичайного матеріалу, і благородство його архітектурних форм, і елегантну естетичність, і затишок домашнього тепла.

  Матеріал благородний і чудовий, а значить, він вимагає особливого ставлення до себе. При розробці і проектуванні камінів і печей з талькохлорита компанія Fireplace дотримується вікових традицій, які гармонійно поєднуються з сучасними технологіями виготовлення камінів.

  Кращі європейські фахівці розробляють дизайн камінів з горщикового каменю. Сьогодні компанія Fireplace стала світовим лідером з виробництва камінів і печей з цього матеріалу. Високий попит на продукцію зробив її ще більш якісною. Сьогодні вона відповідає всім необхідним стандартам і нормам (що підтверджується наявністю сертифікатів відповідності камінів і сертифікатів пожежної безпеки). Крім того, фірма пропонує широкий асортимент таких виробів. Тут налічується більше сотні різних зразків камінів будь-яких конструкцій і призначень.

  Окремо потрібно виділити в модельному ряду зразки Lyon, Phoenix, Raguza, Dominica. Загальна якість, яким наділені всі вироби фірми Fireplace – це гаряче, палке захоплення і тепле розташування на довгі роки.

  Короткий опис статті: каміни і печі Відома у всьому світі німецька компанія Fireplace виробляє продукцію на основі високих технологій. У компанії є свої дизайнери з ексклюзивною

  Джерело: Каміни і печі з талькохлорита FIREPLACE

  Також ви можете прочитати