• Топки для камінів

  Каміни і печі, топки для камінів, облицювання камінів, каміни

  30.09.2015

  Актуальність придбання каміна

  Ще в стародавні часи людина в спробі створити тепло і затишок в оселі, намагався приборкати вогонь. Сьогодні у нас є каміни (каміни з мармуру, каміни з натурального каменю), що дозволяють створити неповторну атмосферу в домі, надають житловому приміщенню умиротворення і незрівнянний стиль. Саме тому оформлення інтер’єрів камінами користується великою популярністю.

  Компанія «Арт-кам» — провідний постачальник камінів, топок, печей на вітчизняному ринку, також пропонує вашій увазі каміни, сучаснідимоходи та електричні каміни.

  Компанія «Арт-Кам» — кращий вибір камінів

  Пропонований нами товар має всі необхідні сертифікати якості. Але і це не єдиний плюс в нашу користь. Ми представляємо широкий асортимент товарів, виконаних у різних напрямках і стилях. Незалежно від того, в якому стилі виконаний інтер’єр кімнати в класичному, кантрі або ультрасучасному хай-тек, ми допоможемо вам вибрати каміни і печі, які стануть ідеальним доповненням дизайну інтер’єру.

  Своїм клієнтам ми готові запропонувати продукцію, виконану за індивідуальними проектами. Наші менеджери допоможуть вам вибрати камін, який максимально відповідатиме вашим запитам.

  Компанія «Арт-Кам» веде співпрацю з перевіреними діловими партнерами – багатьма відомими архітектурними та будівельними фірмами, тому наші клієнти завжди впевнені в бездоганній якості продукції, яку ми пропонуємо.

  Співпраця з компанією «Арт-Кам» — це високоякісне сервісне обслуговування, дотримання термінів поставок, висока швидкість реалізації кожного замовлення.

  Види камінів пропонованих компанією «Арт-Кам»

  Якщо ви вирішили придбати камін, в першу чергу визначте, для чого він вам необхідний: для обігріву приміщення, для приготування їжі або в якості декоративного елемента. Також потрібно врахувати технічні моменти: чи є в наявності вбудований димохід, місце для установки каміна, а також який вид палива був би для вас пріоритетом. Крім того, при виборі каміна, майте на увазі, що потужність топки для камінів і ККД – це основні технічні характеристики камінів.

  Основні типи камінів:

  · На дровах;

  · Електрокаміни .

  Дровянные каміни

  Складовими елементами дров’яних камінів димоходи. сучасні топки та портали. які в комплексі створюють складну конструкцію. Такий тип камінів має кілька особливостей:

  · вони підходять для установки в котеджах і заміських будинках;

  · вимагають окремий висновок димоходу, що позначиться у вигляді додаткових витрат;

  · необхідно певний час від моменту установки каміна до введення його в експлуатацію, що обумовлено необхідністю ретельного просушування встановленого димоходу і конструкції в цілому;

  · також вам доведеться постійно купувати дрова, здійснювати чистку димоходу і регулярно видаляти золу.

  При цьому, пам’ятайте, що це – натуральний камін, і дров’яні каміни – це вічна класика.

  Електрокаміни

  Електрокаміни – це найбільш екологічно чистий тип каміна, адже в таких пристроях немає постійно накопичуються гарі і смоли. Електричні каміни відрізняються високою ефективністю роботи – 100% енергетичної ефективності, швидким прогріванням приміщення, а також простотою в застосуванні. Великою перевагою камінів даного типу є можливість самостійної установки. Ці каміни безпечні. Електрокаміни широко застосовуються в квартирах, котеджах і заміських будинках, готелях, ресторанах, офісах. Однак електрокамін – це не більше, ніж імітація, в цьому основний недолік даних пристроїв.

  Обробка камінного порталу

  Облицювання камінів або камінний портал може бути виконана з граніту, кахлів, цегли, кахлю, мармуру, металу, дерева. Правильний вибір облицювання дозволить вам створити неповторний стиль каміна, вигідно підкреслити достоїнства головного прикраси приміщення. Ви можете, наприклад, придбати портал в різних варіантах до однієї топці, або ж різні варіанти камінної топки до однієї облицювання. Таким чином, ви зможете змінювати зовнішній вигляд каміна.

  Печі-каміни в інтер’єрі

  Сучасна піч-камін це компактне опалювальний пристрій, який являє собою справжній мініатюрний камін. Тут є всі елементи, притаманні звичного каміна: вогонь горить в топці, дрова сохнуть дровнице, на камінну полицю ви можете поставити камінні годинники або канделябр. Для установки печі-каміна вам не знадобиться спеціальний фундамент, більш того, ККД таких пристроїв становить 70-75%, а в більш досконалих моделей – 80% і вище.

  Топки для камінів бувають чавунними і сталевими. Існують пристрої з дверками дверцятами, а також печі-каміни. які можна опалювати із закритою або відкритою топковими дверцятами. В якості палива для печей-камінів застосовуються вугільні і торф’яні брикети, дрова.

  Якщо ви звернулися в компанію «Арт-Кам», можете розраховувати не тільки на високу якість продукції, але і на висококласний сервіс європейського рівня.

  Наші досвідчені фахівці якісно і оперативно встановлять будь-який тип каміна, дадуть необхідні рекомендації по експлуатації і догляду за обраним вами виробом.

  Зробіть свій будинок затишним, теплим і комфортним разом з компанією «Арт-Кам».

  Каміни і печі, топки для камінів, облицювання камінів, каміни

  Короткий опис статті: топки для камінів Ми допоможемо вам вибрати каміни і печі, топки і облицювання Топки, топки для камінів, камінні топки, облицювання, облицювання камінів, каміни, каміни електричні, каміни і печі, каміни дров’яні, каміни з мармуру, каміни з натурального каменю, електрокаміни, барбекю, барбекю з цегли

  Джерело: Каміни і печі, топки для камінів, облицювання камінів, каміни електричні, електрокаміни, каміни з натурального каменю, мармуру

  Також ви можете прочитати