• Фото камінів

  Каміни і фото, інтерєрні стилі камінів.

  27.09.2015

  Модний інтер’єр і фотографії камінів.

  Більшість щасливих власників приватних будинків рано чи пізно стають перед нелегким вибором каміна. Класичний або сучасний? З відкритим або закритим вогнищем? Розташувати в кутку, в центрі кімнати або біля стіни? Запитань багато, набагато простіше відповісти на них, якщо розробити дизайн будинку ви довірили професіоналам, які нададуть вам готовий макет, який вам тільки залишається схвалити.

  У разі, якщо ви прийняли рішення «створювати» свій будинок самостійно, вкладаючи в це душу, ретельно вибираючи кожен елемент декору, вам, ймовірно, може знадобитися підказка. Давайте спробуємо розібратися.

  Каміни і фото, інтерєрні стилі камінів.

  Десятки виробників, сотні моделей, очі розбігаються, вибрати одне фото каміна і прийняти рішення вкрай складно. Давайте поставимо собі перше питання: для чого ми хочемо придбати камін?

  чи Буде це тільки джерело опалення, або це буде ключовий елемент інтер’єру у вітальні (їдальні, спальні, кабінеті і т.д.)? У разі, якщо це джерело опалення і не більше, можна просто вибрати будь-який камін, вписується в ваш бюджет і підходить за технічними характеристиками (про це ми поговоримо трохи пізніше).

  Якщо ж приміщення, де ви плануєте розмістити камін, буде центром вашого будинку, його серцем, зоною, в якій будуть протікати найважливіші моменти в житті вашої родини, то до вибору зовнішнього вигляду потрібно підійти грунтовно.

  Каміни і фото, інтерєрні стилі камінів.

  Перед тим, як приступити до малювання нашої зони комфорту (в нашому випадку — вибору каміна), давайте уважно поглянемо на «полотно» — кімнату, де буде жити наш камін. Ймовірно, у вас уже є уявлення про дизайн кімнати, адже вибір інтер’єру, в якому всі члени вашої сім’ї відчувають себе комфортно і затишно – запорука того, що кожен вечір ви будете поспішати додому, щоб зануритися в атмосферу спокою. Так давайте спробуємо підібрати фото каміна, який гармонійно впишеться в свій майбутній будинок.

  Каміни і фото, інтерєрні стилі камінів.

  Давайте обговоримо найбільш популярні інтер’єрні стилі, як історичні, користуються популярністю не одне десятиліття, так і сучасні, які продовжують з’являтися під впливом нових тенденцій моди.

  Каміни і фото, інтерєрні стилі камінів.

  Етнічний стиль несе в собі особливості інтер’єрів тих чи інших країн:

  • англійський стиль
  • прованс

  Давайте поговоримо трохи докладніше про стилях і камінах, відповідних їм.

  Каміни і фото, інтерєрні стилі камінів.

  Почнемо з авангарду.

  Особливістю цього стилю є яскраві контрастні кольори і форма – це можуть бути як прямолінійні гострокутні форми, так і всілякі округлі.

  В авангарді не допустимі дрібні форми, це стиль бунтарів – виразний, експресивний, вимагає оригінальних рішень, тому для інтер’єру в стилі авангард пропонуємо чавунну піч – камін INVICTA незвичайної форми, з великим оглядом вогню

  Фото каміна GAYA
  камін ITAYA від INVICTA

  Або лаконічну, але яскраву облицювання RANSART заводу CHEMINEES PHILIPPE із сталевих модулів

  Каміни і фото, інтерєрні стилі камінів.

  Далі в нашому списку античний стиль – класика, яка не виходить з моди.

  Рисами цього стилю є плавність ліній, м’які драпіровки, що нагадують одяг давньогрецьких жінок, колони з капітелями; основні кольори — білий і колір слонової кістки.

  Каміни і фото, інтерєрні стилі камінів.

  Пропонуємо облицювання MADERA PALACE від JABO MARMI з натурального полірованого мармуру з елегантними колонами і орнаментом з латуні.

  Облицювання з патинированного (шліфованого) мармуру з декором з мозаїки KRETA від JABO MARMI

  Каміни і фото, інтерєрні стилі камінів.

  або витончену облицювання SAUGNIEU від GODIN з імітацією драпірування з білого каменю deProvence

  Каміни і фото, інтерєрні стилі камінів.

  Тепер обговоримо ар-деко (арт-деко).

  Якщо на початку 20-х років ХХ століття арт-деко був швидше аскетичним і доступним, то, знов увійшовши в моду в 90-х роках минулого століття, він став підкреслювати статус, розкіш, достаток, при цьому всі деталі продумуються до дрібниць. Благородні кольори, дорогі матеріали, велика кількість скла, дзеркал та шкіри.

  Каміни і фото, інтерєрні стилі камінів.

  В такому інтер’єрі гармонійно буде виглядати обрамлення для камінної топки з полірованого граніту (фото каміна NOX від JABO MARMI).

  Каміни і фото, інтерєрні стилі камінів.

  Облицювання з глянцевою кераміки

  (фото каміна ESCAUDIN від CHEMINEES PHILIPPE),

  Каміни і фото, інтерєрні стилі камінів.

  або камін портального типу DIAMENT 70 від JABO MARMI з полірованого мармуру.

  Бароко.

  Цей стиль займає особливе місце, він надзвичайно популярний вже кілька десятиліть і, ймовірно, буде на піку ще не одне століття. Розкіш і надмірності, помпезність і складні лінії в інтер’єрі, соковиті насичені кольори — все це додає житлу палацовий шик часів Людовика ХІV. Об’ємні форми, ліпний декор, багатошаровість, великі відкриті вогнища, або каміни з закритими топками з великим оглядом – вибір дуже різноманітний.

  На фото камін MADERA ROYAL виробництва заводу JABO MARMI з полірованого мармуру і кованими елементами з латуні.

  Каміни і фото, інтерєрні стилі камінів.

  Далі в нашому списку слід конструктивізм. Багато новосели, облаштовуючи свій житловий простір самостійно, без допомоги дизайнера, купуючи зручну практичну меблі, не дотримуючись останніх світових тенденцій в дизайні, навіть не підозрюють, що частково стиль в їх просторі так само присутній – це конструктивізм.

  Каміни і фото, інтерєрні стилі камінів.

  Функціональність і мобільність, простота ліній, яскраві акценти – це і є інтер’єр в стилі конструктивізм.

  У цьому випадку камін якраз і може стати родзинкою, яскравим акцентом. Це може бути практична, лаконічна, але при цьому сучасна піч-камін JOTUL F373.

  Каміни і фото, інтерєрні стилі камінів.

  Може бути топка з оригінальним дизайном, не вимагає облицювання, вмонтована в фальш – стіну (на фото топка – камін CUIR 900 від INVICTA)

  Каміни і фото, інтерєрні стилі камінів.

  Можливо, це буде камін з функціональної облицюванням, виконує не тільки декоративну функцію (на фото камін PARMA від JABO MARMI з натурального полірованого мармуру і граніту з дровницею).

  Каміни і фото, інтерєрні стилі камінів.

  Або елегантний і ефективний камін з облицюванням з талькохлорида (на фото камін JOTUL FS166).

  Каміни і фото, інтерєрні стилі камінів.

  Стиль хай-тек

  Стиль хай-тек можна назвати ультрасучасним. Незважаючи на те, що стиль хай-тек в чистому вигляді в житлових приміщеннях знайти вкрай складно, т.що його не можна назвати найтеплішим, безліч деталей з хрому, металевих конструкцій, скла, мінімум прикрас на стінах, однотонні забарвлення – при правильній компонування приміщення може стати досить затишним. Пом’якшити холодний хай-тек можна за допомогою живого вогню.

  Гострі кути, прямі лінії, холодний блиск металу – на фото камін — піч PICO S від SPARTHERM

  На фото камін ROCHE від INVICTA з чавуну і коробом з білої сталі.

  Для мінімалізму характерні чіткі геометричні форми, відсутність декору, великі простори, не захаращені великою кількістю меблів.

  На фото чавунна піч-камін TIPI від INVICTA, ніби ширяє в повітрі на витончених ніжках

  Елегантна, візуально ніжна, але при цьому потужна, топка ARTE 1Vh від SPARTHERM, вмонтована в фальш стіну

  Лаконічне обрамлення для топки з чорного скла CRYSTAL від LA NORDICA

  Каміни і фото, інтерєрні стилі камінів.

  В останні кілька років активно набирає популярність стиль прованс, так званий «французький кантрі», органічний, простий, з нальотом старовини, але при цьому дуже затишний. Класичний камін з натурального каменю – колотого пісковика, теплого фактурного черепашнику або доломіту, з яскравими вставками з червоного клінкерної цегли, дерев’яним брусом, перенесуть вас до Франції xix ст.

  На фото для облицювання каміна GARDANNE заводу DIFFUSION, з каменю duGard і брусом з масиву дуба

  На фото камін з колотого білого піщанику VENUS від JABO MARMI

  Короткий опис статті: фото камінів Корисно знати: Фото камінів, ТДВ Кафран фото камінів, стилі камінів,фото, каміни,

  Джерело: Каміни і фото, інтер’єрні стилі камінів.

  Також ви можете прочитати