• Фото камінів

  Каміни фото, СибДизайнер.ги

  05.10.2015

  Камін в інтер’єрі

  Каміни на фотографіях в нашій галереї — роботи дизайнерів і архітекторів Красноярська, Новосибірська та інших міст Сибіру. Виготовлення класичного каміна — завдання для справжніх професіоналів, сучасні технології дозволяють вибрати підходящий для вашого будинку камін.

  Камін — елемент дизайну

  Камін в класичному його уявленні складається з топки, димоходу і порталу (декоративного обрамлення). Камін в інтер’єрі часто стає ключовою деталлю, родинним осередком, місцем для відпочинку. Каміни в інтер’єрі бувають відкриті (що стоять вільно), закриті (вбудовані в стіну) і напіввідкриті (прибудовані до стіни).

  Види камінів

  Існує кілька видів камінів, підходять для інтер’єрів заміських будинків, квартир і офісів: дров’яні каміни, газові каміни, електричні каміни, що працюють від розетки і каміни-печі.

  Дров’яні каміни

  Дров’яні каміни — знахідка для дизайнера. Адже дров’яної камін при належному оформленні чудово впишеться в будь-який класичний інтер’єр. Ключовою мінус — розміщувати його можна тільки в заміському будинку. Адже для установки каміна необхідний димар.

  Установка димоходу каміна — складне і дороге підприємство. Виготовлення дров’яного каміна займе від одного до чотирьох місяців. Але і на цьому труднощі не закінчуються: за дров’яним каміном потрібен ретельний і регулярний догляд — чищення топки і димаря. ККД дров’яного каміна — 10-25 %.

  Газові каміни

  Газові каміни можна встановлювати і в міській квартирі, димар виводиться через стіну або стелю. Хоча існують газові каміни без димаря, потребують звичайної вентиляції. Штучні керамічні дрова імітують дерев’яні. До мінусів можна віднести підключення до газу та узгодження установки газового каміна. ККД газового каміна складає 70 %.

  Декоративні електрокаміни

  Декоративні електрокаміни — модна деталь сучасного інтер’єру. Вони використовуються як дизайнерський елемент і не підходять для опалення. Електрокамін стоїть нижче газового і дров’яного, працює від розетки і не вимагає установки димоходу. Електрокаміни відрізняє не тільки сучасний дизайн, але і пожежобезпечність.

  Піч-камін в інтер’єрі

  Піч-камін — свого роду буржуйка, тільки модернізована. Вогонь у ній можна спостерігати через невелике скло. Вона може служити додатковим опалювальним приладом.

  Камінна стіна

  Камінна стіна зробить ваш камін центром уваги у вітальні. Камінний гарнітур складається, власне, з самого каміна, а також з годин, розташованих в центрі спеціальної камінної полиці, яку прикрашають канделябри або вази з порцеляни. Доповнює цю прекрасну композицію велике дзеркало, в якому відображаються елементи гарнітура.

  Короткий опис статті: фото камінів каміни фото фотографії. Каміни на фото – представлені в нашій галереї інтер’єрів. каміни фото фотографії

  Джерело: Каміни фото — СибДизайнер.ги

  Також ви можете прочитати