Камін електричний

Каміни електричні, купити в інтернет магазинах Москви і Санкт Петербурга на Wikimart.

21.09.2015

Каміни електричні — купити в інтернет магазинах Москви і Санкт Петербурга на Wikimart. каміни електричні — низька ціна, швидка доставка, відгуки, фото.

каміни електричні

Каміни електричні адаптовані для установки в будь-якому приміщенні, де є електроенергія. Пристрій не потрібно приєднувати до димоходу і вентиляційного каналу, оскільки кольорове полум’я не створює кіптяви і гару. Корпус зовні імітує топку справжнього домашнього вогнища, при цьому труднощів з чищенням і розпалюванням не виникає.

 • Підлоговий – модель встановлюється на підлогу і приставляється до стіни. Для посилення візуального ефекту можна використовувати дерев’яну або металеву накладку будь-якої форми.
 • Настінний – конструкція підвішується в будь-якому вільному місці, підходить для котеджів, заміських будинків і малогабаритних квартир.
 • Настільний – найбільш компактний варіант, який легко переноситься з місця на місце.
 • Універсальний – короб, зручний для монтажу на стіну або установки на підлогу.
 • Декоративний — не містить яких-небудь обігрівальних елементів. Інтенсивність декоративного вогню можна регулювати, є ефект догорающих дров.
 • Опалювальний – функціональний агрегат з вбудованим теплообмінником. Після включення конструкції в мережу через кілька хвилин починає виділятися тепло.
 • Комбінований камін поєднує в собі функції підсвічування і обігрівального пристрою. Кожна функція включається лише окремо від іншої.

За типом нагрівального елемента:

 • Відкриті каміни швидше набирають температуру і безперешкодно виділяють тепло. При включенні максимального режиму слід прибрати всі займисті предмети як можна далі.
 • Закриті обігрівачі більш безпечні. Спеціальна накладка з безпечних матеріалів затримує частину тепла, зате виключає можливість пожежі.

За видом нагрівальних елементів:

 • ТЕН в кварцовою трубці виділяє енергію методом інфрачервоного випромінювання. Система не боїться високої потужності і перепадів температур.
 • Біметалева спіраль на керамічних підставах навіть після вимкнення пристрою тривалий час віддає тепло. Набирає температуру спіраль трохи довше інших систем, зате безпека знаходиться на високому рівні.
 • Дріт з великим опором, намотана на спеціальні стрижні – оптимальний варіант для кімнат не більше 20 кв. м. Розігрівання відбувається в лічені хвилини і підтримується у відповідності з заданими параметрами.

Виробники:

Короткий опис статті: камін електричний 14 моделей камінів електричних від 4425 руб. в наявності! Купуйте з задоволенням, доставляємо :)
Викимарт, +7 (495) 641-58-85. Каміни для дачі і будинки, продаж Каміни для дачі та дому, купити Каміни для дачі та дому, купити Каміни для дачі та будинки в Москві, інтернет магазин, доставка, Москва, Викимарт

Джерело:
Каміни електричні — купити в інтернет магазинах Москви і Санкт Петербурга на Wikimart. каміни електричні — низька ціна, швидка доставка, відгуки, фото.

Також ви можете прочитати