• Декоративні каміни

  Каміни, електричні декоративні каміни, декоративні каміни, дров

  03.10.2015

  Камін: гаряче серце вашого будинку

  Каміни, електричні декоративні каміни, декоративні каміни, дров
  Сьогодні багато домовласники прагнуть мати камін у своєму житлі. Популярність камінів росте не по днях, а по годинах, адже це не тільки найважливіший елемент інтер’єру, але і досить потужний опалювальний прилад, здатний обігріти житло в холодну пору року. Широкий вибір технологій виробництва камінів дозволяє легко і зручно розміщувати їх, як в заміському будинку, так і міській квартирі та офісному приміщенні. Основною спеціалізацією нашої компанії є виробництво та встановлення камінів. Але сучасна заміська життя не можлива без чистої питної води. В межах Підмосков’я доставка води відомих світових марок. Модернізація вашого заміського будинку — це одне з нових напрямків, які освоює наша компанія.

  На сьогоднішній день існують безліч моделей камінів. Основна класифікація камінів – розподіл по виду джерела теплової енергії. Каміни бувають.

  • Дров’яні або класичні;
  • що Працюють на біопаливі (біологічний спирт) — декоративні;
  • Електрокаміни з нагрівачем,
  • Газові.

  Каміни, електричні декоративні каміни, декоративні каміни, дров
  Декоративні каміни, що працюють на основі біологічного спирту – відмінне рішення для міської квартири або офісу. Конструкція декоративного каміна дозволяє обійтися без димаря, позбавити від турбот, пов’язаних з видаленням сажі і золи. Декоративні каміни функціонують на екологічно чистому біопаливі рослинного походження, яке безпечно для людей і навколишнього середовища. При згорянні цей вид палива не виділяє нічого крім водяних парів і діоксиду вуглецю в тій же кількості як при горінні декількох звичайних свічок.

  Електричні декоративні каміни встановлюють у міській квартирі, офісі, в заміському будинку або будь-якому іншому місці, де з якихось причин наявність живого вогню не бажано. Електричні декоративні каміни за типом конструкції поділяються на прилади з обігрівом і без обігріву. У них можна налаштовувати вигляд полум’я і його інтенсивність. Сьогодні електричні декоративні каміни користуються широкою популярністю. В першу чергу, тому що вони яскраво горять і створюють ефект живого полум’я. Крім того, з точки зору техніки безпеки їх установка і принцип роботи прості і безпечні. Зручні електрокаміни і тим, що не вимагають наявності труб або димоходу. Все що потрібно для функціонування електрокаміна — електрична розетка.

  Каміни, електричні декоративні каміни, декоративні каміни, дров
  Газовий камін дозволяє насолоджуватися грою живого вогню, використовуючи при цьому найбільш економічний вид палива – природний газ або зріджений пропан-бутан. За своїм естетичним характеристикам газовий камін нітрохи не поступається дров’яного каміна, а за деякими експлуатаційними параметрами іноді і перевершує його. Наприклад, на відміну від твердопаливного газовий камін може бути і пересувним, що дуже зручно, коли потрібно швидко обігріти різні приміщення будинку.

  Дров’яні або класичні каміни – це привілей заміських будинків і котеджів, де є можливість влаштування димаря. По суті, всі сучасні дров’яні каміни, від самого невибагливого до самого розкішного, влаштовані за однією схемою: димохід, топка, облицювання. Найчастіше димохід являє собою трубу з нержавіючої сталі всередині цегляної шахти. Облицювання дров’яного каміна – найпрезентабельніша частина конструкції, «візитна картка» каміна. Дизайн облицювання може бути самим різним: починаючи від класики і закінчуючи хай-тек, так що дров’яної камін здатний вписатися в будь-який інтер’єр.

  Каміни, електричні декоративні каміни, декоративні каміни, дров
  По своїй конструкції дров’яної камін може бути виконаний у декількох варіантах.

  • тимчасовий підлоговий камін з металу або кераміки, чутний на літній період;
  • постійний легкий підлоговий камін;
  • класичний стаціонарний камін.

  Великий плюс опалювального дров’яного каміна полягає в тому, що він достатньо швидко розігрівається, і у приміщенні протягом десяти-п’ятнадцяти хвилин стає тепліше. А гра мов полум’я і потріскування дров наповнюють будинок атмосферою старого доброго затишку і романтики.

  Короткий опис статті: декоративні каміни Сучасний ринок пропонує широкий вибір камінів: електричні декоративні каміни, декоративні каміни, дров’яні каміни, газовий камін електричні декоративні каміни, декоративні каміни, дров’яні каміни, газовий камін

  Джерело: Каміни, електричні декоративні каміни, декоративні каміни, дров’яні каміни, газовий камін

  Також ви можете прочитати