• Каміни електричні

  Каміни дровяні, каміни електричні

  05.10.2015

  Каміни дров’яні, каміни електричні, барбекю

  Компанія «Спектр-Сервіс»

  Адреса: р. Новосибірськ, вул. Фрунзе, 49, корп.4

  Тел./факс: (383-2) 24-64-61

  Каміни дровяні, каміни електричні

  Камін — (нім. Kamin — піч, вогнище) це відкрита кімнатна піч з прямим димарем, зігріває кімнату безпосереднім полум’ям палаючого палива. Камін зазвичай служив елементом оформлення приміщення, в парадних кімнатах багато прикрашався колонами, карнизами, скульптурами, виконаними з каменю, дорогих порід дерева, металу і т. д.

  Домашнє вогнище у вигляді каміна існує в Європі дуже давно. І деякі свої функції, такі як просушування приміщення, поліпшення циркуляції повітря, виконує досі. Не варто забувати і про естетичні властивості каміна. Адже, скажімо, вітальня з каміном, виконаним професіоналом, являє собою унікальний витвір архітектури.

  каміни для Опалення — це сучасна форма відкритого каміна, вони виконуються з цегли і використовуються для опалення теплим повітрям або оснащуються опалювальними вставками. Перевага опалювальних камінів полягає у тому, що при високій віддачі енергії вони дозволяють милуватися красою живого вогню. Кожен камін класичної камінної кладки індивідуальний. Він повинен бути ідеально пристосований до конкретного приміщення. Він може бути і великим, і маленьким, і розкішним, як у палаці, і найпростішим. Його можна прилаштувати до стіни або вмонтувати в неї, встановити в кутку або взагалі посеред кімнати.

  Каміни дровяні, каміни електричні
  Каміни за свою довгу історію навчилися не тільки дарувати тепло вдома, але і прикрашати його, ставши справжніми творами мистецтва. Дуже великий вплив на характер каміна, на сприйняття його образу, надає не тільки форма, але і матеріали, які застосовуються в зовнішній обробці. Зовнішня обробка далеко не завжди є лише чисто зовнішнім атрибутом. Вона може бути функціональною, будучи технологічним ланкою при будівництві та ін. Доцільність застосування того чи іншого оздоблювального матеріалу диктується багатьма факторами: естетичними і дизайнерськими вимогами до самого каміна, його розташування в інтер’єрі, призначенням, експлуатаційними якостями, функціями і т.д.

  Призначені для створення комфорту, каміни утворюють навколо себе зону відпочинку і спілкування, де цілком доречно виглядають невеликі столики і зручні м’які крісла, розташовують до дружньої неквапливої бесіди за чашкою кави або легкої трапезою. Камін стилістично пов’язане з інтер’єром приміщень, в якому він грає структуроутворюючу роль. Домінування каміна в інтер’єрі не заважає його гармонійного співіснування з іншими складовими внутрішнього простору будинку, елементи декору каміна гармонійно поєднуються з деталями інтер’єру всього приміщення.

  Докладна інформація про пропоновані камінах на сайті kamen-gallery.sibinfo.net

  Короткий опис статті: каміни електричні Каміни дров’яні, каміни електричні, барбекю — компанія » Спектр-Сервіс, Новосибірськ каміни, каміни дров’яні, каміни електричні, каміни Новосибірськ, опалювальні каміни, каміни в інтер’єрі

  Джерело: Каміни дров’яні, каміни електричні

  Також ви можете прочитати