• Кутові каміни

  Каміни для дому та дачі . Купити камін у постачальника в Москві

  29.09.2015

  Каміни

  Каміни для дому та дачі . Купити камін у постачальника в Москві

  авангард або мінімалізм — Вам досить вибрати стиль або епоху, а ми зробимо Ваш вибір комфортним і усвідомленим.

  Сьогодні дров’яні каміни є поширеними джерелами тепла, які розміщують як в заміських будинках, так і в міських квартирах. Крім цього, їх можна зустріти в клубах, ресторанах, будинках відпочинку і готелях. Так як попит на осередки великий, помітно зростає і пропозиція. Так, сучасні професійні магазини АРТ-РУМ пропонують своїм покупцям величезний вибір камінів, які, в свою чергу, можна класифікувати відразу за декількома напрямками.

  Призначення камінів

  Вони припускає поділ вогнищ в залежності від мети їх призначення. Так, каміни набувають сьогодні або з метою опалення приміщення, або з метою прикраси інтер’єру. Так само можливе придбання каміна з метою приготування їжі. Такий осередок називається піччю-каміном .

  Даний агрегат в якості обов’язкових елементів має духовку, в якій буде готуватися їжа.

  Каміни поділяються в залежності від виду палива

  Так, існують електричні, дров’яні і газові джерела тепла.

  • Дров’яні каміни опалюються за допомогою листяних порід дерев. Найбільш популярним видом в Росії є береза.
  • Газові каміни сьогодні виходять на перше місце в Європі у зв’язку з екологічністю використання. Крім цього, дані осередки досить зручні у використанні і відмінно нагрівають навіть велике приміщення.
  • Електричні каміни працюють завдяки підключенню вилки агрегату до електричної мережі. Їх краще всього встановлювати в міських квартирах.
   Як вибрати і купити дров’яної камін для будинку?

   Так, в залежності від типу топкових камер. камін поділяються на відкриті та закриті осередки. Перший тип є більш естетичним, а другий відмінно опалює приміщення. Крім цього, дані типи топок помітно відрізняються в плані пожежної безпеки. Так, осередки відкритого типу є пожежонебезпечними. Тому, сьогодні на ринку з’явилися комбіновані осередки, які при бажанні можна за допомогою пульта переробити з відкритого в закритий, і навпаки.

   Класифікація камінів за місцем розташування в приміщенні

   Правильне розташування каміна так само грає величезну роль при обігріві і прикрасі оселі за допомогою каміна. За своїм розташуванням джерела тепла діляться на п’ять груп.

   • найпоширенішими є осередки, які можуть перебувати в будь-якій частині кімнати. Господарям таких джерел тепла важливіше сама наявність даного предмета, ніж його функціональні можливості.
  • Другу групу складають вогнища з лицьовим (фронтальним) розташуванням. Тут основною перевагою є комфорт і затишок. Саме тому, в даних моделях встановлюється затишна ніша. Бічні стінки при цьому залишаються непоміченими, в конструкції можна побачити тільки портал і топливник. Краще всього розміщувати джерело тепла даного типу в спальні або вітальні. Бажано придбати разом з вогнищем невеликий затишний диван або килим з орнаментом флори і фауни.
  • Третім типом камінів є кутові осередки. компактно розміщують в невеликих приміщеннях. Їх конструкція може бути як симетричними, так і несиметричною. Розташовувати дані вогнища можна по-різному. Так, джерелом тепла можна розділити кут, а можна залишити позаду нього вільний простір, в якому пізніше можна буде влаштувати живий куточок.
  • Четверта група включає в себе конструкції, які споруджуються в продовження виступаючого кута вітальні. Вони створюють дуже цікавий візуальний ефект. Так, створюється ілюзія виходу топкової камери на дві сторони. При цьому сам агрегат буде створювати одночасно незвичайний декоративний кут.
  • Останній варіант групи камінів включає окремо стоять конструкції. Найчастіше вони встановлюються в центрі вітальні або ж у спальнях великого розміру. Навколо джерела тепла слід розташувати ретельно продумані предмети інтер’єру, не у великій кількості. Сюди можуть входити, як невеликі диванчики, вази на камінних полицях, так і світильники та статуетки невеликого розміру. У такого каміна хочеться проводити дуже багато часу. На жаль, дані моделі займають величезні простори, і тому можуть не підійти для просторих приміщень. Таким чином, сьогодні існує величезний асортимент камінів, які виготовляють по всьому світу. Вони помітно відрізняються один від одного не тільки формою і кольором, але і так само своїм призначенням.

  Безсумнівно, перед покупкою каміна. в першу чергу, слід визначити мету покупки. Лише після цього можна буде сміливо приступати до вибору каміна для Вашого будинку.

  Короткий опис статті: кутові каміни

  Джерело: Каміни для дому і дачі | Купити камін у постачальника в Москві

  Також ви можете прочитати