• Каміни для дачі

  Каміни для дачі своїми руками

  04.10.2015

  Каміни для дачі своїми руками

  Каміни для дачі своїми руками

  Як чудово в морозний день посидіти біля каміна у власній дачі, милуючись заворожливою силою вогню. Вибираючи каміни для дачі, необхідно звернути ним не тільки на зовнішній вигляд, але і практичність, легкість експлуатації і безпеку. Оскільки камін – прилад відкритого вогню, то його експлуатація пов’язана з ризиком виникнення пожежі.

  Види камінів для дачі

  Ті, хто розбирається в технології кладки, воліє викладати каміни з цегли і облицьовувати їх різними оздоблювальними матеріалами. Найчастіше оздоблення камінів виконується з керамічної плитки, мармуру та мозаїки. Можна придбати вже готовий камін, сьогодні в магазинах представлений великий асортимент готових моделей.

  В залежності від виду використовуваного палива виділяють:

  • класичні дров’яні і вугільні;
  • газові каміни;
  • електричні каміни.

  Газові каміни можуть працювати на магістральному або зрідженому газі. Вогонь в газовому каміні «живий». Газові каміни для дачі – не найкраще рішення, оскільки або дача повинна бути газифікованою, або доведеться встановлювати в окремій кімнаті балони. Як правило, газові каміни використовують в котеджах і будинках. Але якщо Ви не любите заготовлювати дрова і розводити вогонь, то газовий камін створений для Вас. Сучасні моделі оснащені автоподжиг, системою блокування при зникнення тяги і дистанційним пультом управління, що дозволяє регулювати рівень горіння.

  Дров’яні каміни для дачі є традиційним рішенням, оскільки вони здатні підтримувати в приміщенні оптимальну температуру протягом 5 годин після прогорання. Смоляні дрова виділяють приємний аромат.

  Мінусом є те, що придбати дров’яної камін в готовому вигляді неможливо, його доведеться будувати самостійно або наймати професіоналів.

  Оскільки конструкція дров’яного каміна складна, він має велику вагу, значить знадобиться зведення фундаменту.

  Про електричні каміни ми докладно розповідали в попередній статті. Підкреслимо лише, що, як правило, їх вибирають для квартир, але їх можна встановити і на дачі, якщо Ви не хотіла заготовляти дрова чи проводити газ.

  Чим топити дачний камін?

  Паливо для каміна може бути різним. Сьогодні є моделі камінів на спирту і різних видах рідкого біопалива. Для такого каміна немає необхідності зводити димохід, його можна встановити в будь-якої частини приміщення і при необхідності пересувати.

  Якщо говорити про деревини для дров’яного каміна, то краще всього використовувати осику, березу та інші листяні породи. Їх деревина забезпечує довгий жар. Хвойні породи стріляють іскрами і не забезпечують спека, але зате при горінні виділяють приємний аромат.

  Сподобалася стаття? Поділіться з друзями:

  Короткий опис статті: каміни для дачі Вибираючи каміни для дачі, необхідно звернути ним не тільки на зовнішній вигляд, але і практичність, легкість експлуатації і безпеку. Оскільки камін – прилад відкритого вогню, то його експлуатація пов’язана з ризиком виникнення пожежі камін, дача, своїми руками

  Джерело: Каміни для дачі своїми руками

  Також ви можете прочитати