• Каміни для дачі

  Каміни для дачі: електричні та газові

  14.09.2015

  Каміни для дачі. Який вибрати?

  Зміст

  Напевно, кожен погодиться з твердженням, що камін — прикраса будь-якого інтер’єру. Гра вогню заворожує, а якщо камін ще і красиво оформлений, то він стає перевагою будь-якого житла. Крім зовнішньої привабливості каміни для дачі служать для обігріву приміщень. Такий резервне джерело тепла не залежить від зовнішніх факторів і завжди під рукою.

  Існує велика кількість камінів:

  • чавунні каміни,
  • цегельної кладки,
  • газові,
  • електричні.

  Одні конструкції служать для декоративних цілей, але більшість постійно експлуатуються, ніж радують своїх господарів. Перш ніж встановити або купити піч камін, потрібно знати, де вона буде встановлена і якими характеристиками він повинен володіти. Вивчення різної літератури вітається, і звичайно не зайве дізнатися, як побудувати на дачі камін.

  Печі каміни з чавуну

  Безумовно, чавунні каміни для дачі — це довгострокове вкладення коштів. Нічим не зрівняється витонченість кованого виробу і його здатність швидко прогрівати приміщення і довго зберігати тепло. Спеціальна конструкція опалювальних печей, камінів або спеціальні теплоакумулюючі елементи дозволяють відповідати всім потребам людей. На таких печах, камінах можна готувати їжу. Використання чавуну ефективно, так як він володіє властивістю підвищеної теплопровідності на відміну від металу. Такі каміни економні – дрів вистачає на 7-8 годин безперервної роботи.

  При придбанні такої конструкції треба звернути увагу, що печі каміни і димоходи обов’язково повинні бути готові до монтажу вже на стадії продажу. Це означає, що перед оплатою покупки слід перевірити всі комплектуючі.

  Каміни з цегельної кладки

  Каміни для дачі: електричні та газові

  В даний час каміни для дачі з цегли виконують найчастіше естетичну функцію. Якщо раніше вони служили для приготування їжі та обігріву кімнат, то зараз виконують в обстановці приміщень роль декоративного елемента. І, тим не менш, цегляні каміни для дачі споруджуються іноді разом з димарем і обігрівають житло. Для обладнання такої конструкції необхідно використовувати вогнетривку цеглу.

  Газові каміни – затишок і легкість життя

  Газові каміни для дачі зарекомендували себе в дачному будівництві тільки з позитивної сторони. Вони нічим не гірше дров’яних або електричних. Відмінністю такого каміна є пристрій, куди закладається паливо — пальник, яка представляє собою чавунний корпус з вогнетривким склом. У таких пристроях у якості декору використовують фальш-вугілля або фальш-поліна, які виготовлені з жаростійкої кераміки. Вони і створюють ілюзію горіння дров.

  Електричні каміни – прикраса інтер’єру

  Каміни для дачі: електричні та газові

  останнім часом увійшли в моду електричні каміни для дачі. Він може бути з порталом і без нього. Природно, що портал створює особливу пишність каміна і це значно підвищує вартість покупки.

  Каміни: бухгалтерія домашнього бюджету

  Вартість каміна і його встановлення визначається різними факторами. Наприклад, електричний камін не вимагає особливих навичок для збирання конструкції, а також установки. Він може встановлюватися, як у вітальні, так у спальні йди іншому приміщенні. Тому господарям доведеться сплатити лише вартість самого каміна і доставки.

  Каміни для дачі: електричні та газові
  Інша справа, якщо дачні каміни вбудовуються в приміщення, то потрібно визначитися з місцем, де він буде знаходитися. Тому складання невеликого ескізу і проекту на стадії будівництва може стати гарантією, що місце вибрано вдало. Наприклад, можна розглянути варіант, коли монтуються каміни кутові для дачі. Вони економлять місце і з допомогою такої печі каміни простіше обігріти прилеглі приміщення. Якщо будівля дерев’яна, то пристрій протипожежної переділки обов’язково. Також важливим фактором при складанні кошторису, є вартість установки каміна. Таке задоволення не з дешевих, адже потрібно не тільки установка печі, але і димаря.

  Каміни створені, щоб дарувати тепло вогнища. Варто знати, що вони можуть бути виготовлені із застосуванням кахлів, керамічної плитки, майоліки, натурального каменю. Каміни тривалого горіння здатні тривалий час підтримувати високу температуру в приміщенні і обігріти навіть в лютий мороз.

  Короткий опис статті: каміни для дачі, Каміни покликані дарувати тепло не тільки в прямому сенсі цього слова, але і в переносному. Вони прикрашають котеджі, квартири, дачі. Кожна людина може встановити камін у себе вдома. каміни для дачі

  Джерело: Каміни для дачі: електричні і газові

  Також ви можете прочитати