• Каміни і печі

  Каміни барбекю, Проекти, креслення барбекю . Монтаж камінів.креслення

  02.10.2015

  ,
  піч з цегли своїми руками
  ,

  Каміни барбекю

  Одним з найбільш популярних засобів для приготування їжі на природі є камін барбекю. По суті, вони являють собою річний вогнище, на якому можна готувати різноманітну їжу.

  В даний час каміни барбекю розрізняються за різними параметрами, серед яких особливе місце належить стаціонарним і переносним видами. Вибираючи місце для каміна, барбекю, необхідно враховувати те, що це той самий вогнище і від нього можуть виникнути при неправильному використанні ті ж проблеми. Тому розташовуватися барбекю має на достатній відстані від будинку, щоб воно не призвело до виникнення пожежі, і при цьому мати хорошу комунікацію з кухнею, звідки буде доставлятися кухонне начиння, посуд та інші необхідні предмети.

  Не варто в якості місця для каміна, барбекю вибирати ділянку з зростаючими деревами, у яких присутні звисають донизу гілки: навіть, якщо ви приймете заходи безпеки, все одно сильний жар здатний нашкодити їм. Аналогічно, можна предостречь про пристрої барбекю і поряд з дерев’яними будівлями та огорожами, вид яких може зіпсувати кіптява і вогонь барбекю. Якщо ви визначите місцем для каміна, барбекю галявину, приготуйтеся до того, що вся трава на ній буде знищена під ногами ваших домочадців і гостей. Тому, якщо ви використовуєте барбекю стаціонарного типу, то рекомендується місце для нього облаштувати за допомогою плитки або цегли, зробивши якусь подобу майданчики. Також слід врахувати і розміри даної площадки, якщо ви плануєте брати на ній велику кількість гостей. Якщо немає можливості розширити простір навколо каміна, барбекю, то слід подумати про правильному плануванню, щоб вашим гостям і членам сім’ї було комфортно перебувати на галявині.

  Камін барбекю зазвичай представлено у вигляді ящика, для укладання якого використовуються цегла, бетонні блоки, камінь з відкритою верхньою частиною. Здійснюючи монтаж каміна, барбекю, необхідно враховувати такий важливий фактор як його висоту. Садові каміни барбекю повинні мати таку висоту, щоб стійко розташовуватися на землі. Особливе значення має висота, на якій буде розташовуватися металева сітка, яка використовується для приготування їжі. Оптимальним значенням для неї буде близько 9..10 рядів цегли. Ця висота буде для вас оптимальною, щоб комфортно готувати їжу на барбекю. В іншому випадку вам доведеться або постійно нахилятися, якщо висота решітки буде занижена, або дискомфорт виникне при спробі дістати лежать на решітці продукти — намагаючись дотягнутися до них, ви ризикуєте обпалити обличчя гарячим вугіллям.

  Зараз не тільки в кожному більш-менш великому будівельному магазині, але і практично на будь-якій автозаправці можна придбати невеликі збірні барбекю. Це «виїзні» кулінарні пристосування. Наприклад, «Пікнік» італійської фірми Ferraboli (1400 руб.) у зібраному вигляді схожий на невеликий чемоданчик.

  Особливою популярністю, втім, користуються моделі круглих форм. Ємність для закладки вугілля з кришкою дуже нагадує НЛО, яким його часто зображують голлівудські фантазери. «Літаюча тарілка» встановлюється на металеві ніжки, до яких кріпиться знімна панель, що оберігає майданчик від капає жиру і золи. Іноді до двох ніжок пригвинчуються ще й коліщатка для легкого переміщення конструкції з місця на місце.

  Всі круглі збірні барбекю дуже схожі один на одного і розрізняються в основному габаритами. Ціни на російські та фінські моделі коливаються від 700 до 1500 рублів, італійські – від 2000 до 3000 рублів.

  Подібні мобільні жаровні можна використовувати як на дачі, так і брати з собою на пікнік. Правда, більшість компактних, розбірних барбекю не можуть довгий час зберігати жар, а тому на них краще готувати страви, що не потребують тривалої кулінарної обробки, наприклад, сосиски, скибочки рибного або курячого філе, рублені біфштекси і т. п. Для більш «серйозних» страв потрібні глибокі жаровні, що вміщають більше вугілля.

  Вуличні каміни барбекю кладка вуличних печей кладка печей та камінів. —— Котельні установки тут: обслуговування ітп. Індивідуальний тепловий пункт.

  Короткий опис статті: каміни і печі печі каміни, дров’яні печі, російська піч, кладка печей, банні печі, опалювальні печі, варильні печі, схема печі, піч кам’янка, креслення печей, ремонт печі, печі садові, конструкція печей, пристрій печі, проект печі, будівництво печей, облицювання печей, порядовки печей, димоходи печей, дачна піч, побудувати піч, печі на відпрацювання своїми руками
  ,
  піч опалювальна тривалого горіння
  ,

  Джерело: Каміни барбекю — Проекти креслення барбекю . Монтаж камінів.креслення каміна
  ,
  піч з цегли своїми руками
  ,

  Також ви можете прочитати