• Каміни і печі

  КАМІНИ, БАРБЕКЮ > Каміни > Вуличні каміни і барбекю.

  13.09.2015

  КАМІНИ, БАРБЕКЮ

  Різновидом відкритого каміна є камін-барбекю. призначений для того, щоб готувати на відкритому вогні або розпечених вугіллях рибу, м’ясо і овочі. Зазвичай каміни, барбекю встановлюють на вулиці (в цьому випадку у них часто відсутні димозбірник і димар) або в приміщенні. У цьому випадку у такого каміна повинен бути димар, що забезпечує дуже хорошу тягу. Камін-барбекю скорочено називають просто «барбекю». Також називають і саму їжу, яку в ньому готують.

  У нас асортименті є як стандартні моделі, так і індивідуальні проекти камінів, барбекю та комплексів для приготування їжі (вуличних пічних комплексів). При виготовленні камінів використовуються самі різні матеріали: від дикого каменю та кахлів до латуні і неіржавіючої сталі. Також ми пропонуємо великий вибір аксесуарів для приготування їжі на вогні — стандартних і індивідуальних.

  Топки грилів, камінів, барбекю виконуються із цегли, але існують і полегшені варіанти із сталі і шамотних блоків, які не потребують спорудження фундаменту, а також переносні варіанти. У ролі грилів і барбекю можуть виступати вуличні і терасні каміни – для цього існують спеціальні набори, від простої підставки для шампурів, до повноцінних комплектів, що включають горизонтальні і вертикальні угольницы з регулюванням горіння, решітки та вертелы з електроприводом, що дозволяє рівномірно, не подпаливая, готувати страви.

  каміни, барбекю можуть бути частиною цілих комплексів для приготування їжі, куди також можуть входити пекарні і варильні печі. тандири. коптильні. Ці вуличні пічні комплекси часто забезпечуються для зручності столами, дровницамии і ящиками для дров, які іноді для зручності робляться викатними. Грилі і барбекю на вулиці облицьовуються як правило диким каменем, декоративним цеглою, фасадних кахлем або просто оштукатурюються. У приміщенні можлива облицювання пічним кахлем (кахлем). Бажано розташовувати такі вогнища під навісом, або, наприклад, у критій альтанці, щоб продовжити термін служби і мати можливість готувати їжу і в негоду.

  Вище представлена комбінована варильна піч з духовкою і коптильнею. Дана піч є вдалим доповненням для каміна, барбекю і пекарної печі завдяки компактності і багатофункціональності.

  При приготуванні барбекю використовується або відкритий вогонь, або жар від розпечених вугіль. Існує два основних способи підсмажування їжі: знизу і збоку. Недоліком підсмажування знизу є те, що жир падає вниз і спалахує. Більш зручний варіант, коли джерело спека знаходиться збоку, але в цьому випадку потрібно більш простора топка. Хороший камін-барбекю передбачає зазвичай обидва способи підсмажування. В ньому можна смажити на спеціальній решітці (решітка-гриль ), рожні або шампурах, розташовуючи їх на регульованій висоті.

  Короткий опис статті: каміни печі Проектування і монтаж вуличних пічних комплексів. каміни барбекю піч гриль коптильня мангал тандир вуличний камін-барбекю з цегли вуличні комплекси проектування літня кухня хлібопічка плита російська піч

  Джерело: КАМІНИ, БАРБЕКЮ > Каміни > Вуличні каміни і барбекю.

  Також ви можете прочитати