• Каміни з цегли

  Камін з цегли з відкритою топкою, СибДизайнер.ги

  05.10.2015

  Камін з цегли з відкритою топкою
  Проект каміна

  При розробці проект-плану каміна з цегли з відкритою топкою буде враховуватися маса критеріїв: на якій стадії будівництва знаходиться будинок, в якому за призначенням і розміром приміщенні буде знаходитися «вогнище», воно ізольоване або прохідне, з якими кімнатами сусідить і т. д. Вся робота супроводжується ескізами, кресленнями, описами і поясненнями. Визначається необхідність створення окремого фундаменту для каміна з цегли з відкритою топкою, організація системи припливної вентиляції.

  Вибираємо місце для каміна

  Ви як замовник теж повинні виконати свою роботу, а саме позначити усі побажання, вибрати місце розміщення каміна з цегли з відкритою топкою, його різновид. Місце під камін з цегли з відкритою топкойобозначается з урахуванням того, що труба буде проходити через стелю і дах. Це може бути яка завгодно з кімнат — вітальня, спальня, кухня, хол та інші, головне, що приміщення було досить просторе (не менше 20 кв. м). Буде це перший або другий поверх — теж суттєвий фактор (для розміщення каміна на другому поверсі потрібно добудовувати спеціальні кріплення). За місцем розташування каміни з цегли з відкритою топкою діляться на три типи: пристінні, кутові та автономні. Пристінні — це найбільш поширений тип каміна. Кутові відповідно дислокуються в кутку, мають трикутну форму. А автономні не прив’язані до стін, можуть розміщуватися в центрі кімнати, що сприяє не тільки створенню незвичайного інтер’єру, але і досить ефективного обігріву: енергія вогню рівномірно поширюється по кімнаті.

  Конструкція каміна

  Основні елементи каміна з цегли з відкритою топкою — топка і димар. Правильне спорудження цих елементів забезпечить відсутність диму при топці, що є основним завданням при будівництві відкритого каміна.

  Портал каміна

  Портал — відкрита частина каміна, тобто обрамлення топки каміна. Він може бути різним за формою і стилем. На порталі зазвичай встановлюють камінну дошку, на яку виставляються різні інтер’єрні аксесуари. Вона може бути виготовлена з дорогих сортів деревини, а також граніту або мармуру. Площа порталу каміна повинна бути в 50 разів менше площі приміщення, а площа поду має становити 70% від площі порталу. Переріз димоходу — 10 % від площі порталу.

  Під

  Під — місце, де відбувається безпосередньо горіння дров. Він розташовується на камінному столі і повинен бути вище рівня підлоги, щоб процес горіння дров не залежав від протягу. Параметри глибини і ширини поду повинні розраховуватися у співвідношенні 1. 2 або 2. 3, а його висота повинна відповідати 70 % від його ширини. Глибина поду виконується розміром 50 % від його висоти. Якщо правильні пропорції не дотримати, відкритий камін може диміти.

  Зольник

  Зольник знаходиться між подом і предтопочной майданчиком. Вона призначена для збору недогорілі дров і золи. Також вона забезпечує додатковий приплив повітря.Камін з цегли з відкритою топкою, СибДизайнер.ги

  Короткий опис статті: каміни з цегли Планування традиційного каміна з цегли з відкритою топкою – складна інженерна завдання. Фахівці попереджають: теорія теорією, а на практиці існує маса нюансів, які відомі тільки досвідченим майстрам. відкрита топка, камін з цегли

  Джерело: Камін з цегли з відкритою топкою — СибДизайнер.ги

  Також ви можете прочитати