• Каміни з цегли

  Камін з цегли: фото, креслення та інструкція. Камін з цегли своїми руками, FB.

  19.09.2015

  Камін з цегли: фото, креслення та інструкція. Камін з цегли своїми руками

  Якщо в будинку стоїть камін з цегли, то навколо нього однозначно панує атмосфера тепла і затишку. Даний предмет може бути не тільки пристроєм для опалення приміщення, але і відмінним акцентом в інтер’єрі, який підкреслює стиль та індивідуальність вашого житла. Сьогодні каміни можна просто купити в магазині. До розряду таких відносяться переважно електричні та газові. Каміни з цегли, фото яких змушують нас захотіти побачити таку красу у себе вдома, будуються завжди під замовлення. Тому зараз ми розглянемо, які існують їх види та як їх спорудити своїми руками.

  Види цегляних камінів

  За типом конструкції дані будівельні проекти можна поділити на чотири категорії:

  • Закриті. Цей тип займає мінімум вільного простору, так як своєю топкою та димоходами йде глибоко в надра стін. Заковика полягає в тому, що будуються такі печі разом з будинком, і ніяк інакше.
  • Напіввідкриті. Такий камін з цегли можна побудувати, коли будинок уже готовий, але це буде проблематично. Доведеться встановлювати всі витяжні системи, вдовольняючись мінімумом вільного простору.
  • Відкриті. Найкраща модель для просторих приміщень, особливо якщо стеля високий. Камін може знаходитися прямо по центру кімнати, бути частиною розділяє стіни або взагалі самою стіною.
  • Кутові. Ідеальний варіант для опалення суміжних кімнат. Більше того, така споруда багато місця в приміщенні не займе.Камін з цегли: фото, креслення та інструкція. Камін з цегли своїми руками, FB.

  Що потрібно з будматеріалів

  Щоб побудувати камін з цегли своїми руками, нам будуть потрібні наступні компоненти. Каркасний цегла, цемент, пісок, глина, щебінь, облицювальний камінь. При покупці кожного з перерахованих матеріалів звертайте увагу не тільки на їх якість, але і на однорідність. Цеглу повинні бути однаковими, без білих плям, нерівностей та ін. Цемент та інші сполучні матеріали також повинні відповідати ГОСТам, щоб ваша саморобна піч через рік не розвалилася. Звичайно ж, рівним, без єдиної вади повинен бути облицювальний матеріал.Камін з цегли: фото, креслення та інструкція. Камін з цегли своїми руками, FB.

  Пристрій фундаменту

  Щоб камін з цегли тримався довго і надійно, необхідно його як слід «посадити» з допомогою міцного фундаменту. Розміри останнього визначаються за параметрами сторін каміна, збільшеним на 10-15 сантиметрів. Глибина траншеї повинна становити близько 50 см, якщо будинок одноповерховий. Для двоповерхових котеджів — не менше 80 див. Якщо грунт дуже щільний, то під камін насипається піщана повітряна подушка. Якщо грунти плавучі, то туди додається щебінь. Для влаштування самого фундаменту краще використовувати бутобетон. Також можна укласти камені, засипати їх щебенем і гарненько залити все цементом. Після цього важливо перевірити фундамент на рівність. Поверхня повинна бути ідеально горизонтальною, без нахилів і перепадів. Якщо все готово, накриваємо фундамент плівкою і залишаємо на тиждень, щоб він зміцнився. Майте на увазі, що він повинен бути на 5-7 см нижче рівня підлоги.Камін з цегли: фото, креслення та інструкція. Камін з цегли своїми руками, FB.

  Цегляна кладка стінок і перекриттів

  Короткий опис статті: каміни з цегли Якщо в будинку стоїть камін з цегли, то навколо нього однозначно панує атмосфера тепла і затишку. Даний предмет може бути не тільки пристроєм для опалення приміщення, але і відмінним акцентом в інтер’єрі, який підкреслює стиль та індивідуальність вашого житла. Сьогодні каміни можна просто купити в магазині. До розряду таких відносяться переважно електричні та газові. камін з цегли, каміни з цегли фото камін з цегли своїми руками

  Джерело: Камін з цегли: фото, креслення та інструкція. Камін з цегли своїми руками — FB.ru

  Також ви можете прочитати