• Каміни для дачі

  Камін з цегли для дачі

  04.10.2015

  Камін з цегли для дачі

  Головна » Камін з цегли для дачі

  Якщо у вас є дачний будиночок, котедж і ви плануєте жити в ньому або його відвідувати в холодну пору року, то вам ніяк не обійтися без системи опалення. Як не дивно, але одним з найбільш ефективних способів обігріву дачних будиночків в даний час є каміни. Якщо коли-то каміни вважалися лише елементом декору інтер’єру, то сьогодні існує безліч їх різновидів, які можуть якісно і швидко опалювати приміщення навіть з великою площею.

  Для дачі оптимальним буде камін, який призначений для повноцінного обігріву всього приміщення. Розбираються в даній технології люди можуть з упевненістю сказати, що краще вибирати каміни для дачі з цегли. Так як вони характеризуються хорошою тепловіддачею, відсутністю шуму, швидкістю топки та іншими функціями.

  Виділяють кілька проектів цегляних камінів.

  Напіввідкриті каміни. Вони розташовуються або всередині стіни, або прилаштовуються до стіни. Перевага їх у тому, що зводити їх можна вже в готовому просторі і при цьому пристрій займе мало місця.

  Відкриті каміни. Розташовуються в центрі приміщення і можуть бути центровий точкою у всьому дизайні інтер’єру. Але, як правило, через їх розташування, вони вимагають великого простору, що не дає можливості ставити їх в маленьких приміщеннях.

  Закриті каміни. Займають мало місця, проте зводити їх необхідно ще в момент будівництва будинку, на етапі проектування.

  Кутові каміни. З-за свого розташування вони можуть обігрівати відразу кілька суміжних кімнат.

  Як будують каміни з цегли. Для такої відповідальної справи краще запросити фахівця, який виконає кладку згідно зі всіма правилами та з урахуванням техніки безпеки. Однак, якщо говорити про теоретичній частині будівництва, то вона буде виглядати так.

  Спочатку виривається котлован для фундаменту, розміром, приблизно, в 10-15 сантиметрів. Далі викладається сам фундамент, ширина якого повинна бути на п’ять сантиметрів більше, ніж у цокольному ряду. Зверху на нього укладають теплоізоляційний шар — це можуть бути руберойд чи драговина. А потім йде перший ряд цегли з додаванням в розчин цементу. Цегла для кладки камінів береться, як правило, різнобарвний і вогнетривкий. Перед кладкою його на кілька хвилин занурюють у воду, а потім викладають таким чином, щоб створювався певний орнамент, наприклад, у вигляді горизонтальних смужок або ялинкою, або ще щось інше.

  В подальшому можна зробити зовнішню обробку каміна, наприклад, з дерева, мозаїки, плитки або мармуру, щоб він гармонійно вписувався в інтер’єр.

  Короткий опис статті: каміни для дачі Камін з цегли для дачі лиття пластмас, завод пластмас, вироби з пластмаси, переробка пластмас, пластик, продаж прес форм ,поліетилен, пресформ, прес форми, одноразовий посуд, технологічна оснастка, оснастки, лиття виробів з пластмас, одноразова упаковка, термообробка, технологічне, холодноканальная прес-форма, пластикові контейнери, одноразові контейнери, тара пластикова, виготовлення пластикових виробів, виробництво пластикової упаковки, вироби з пластмас, пластикова упаковка , завод по виробництву пластикових виробів;

  Джерело: Камін з цегли для дачі

  Також ви можете прочитати