• Портали для камінів

  Камін з поліуретану. Портали для камінів, важлива частина інтерєру.

  18.09.2015

  Камін з поліуретану. Портали для камінів — важлива частина інтер’єру. Вартість камінних порталів. Виготовлення порталу-обрамлення для електричного каміна.

  Камін з поліуретану. Портали для камінів, важлива частина інтерєру.
  Вогонь для первісних людей був джерелом тепла і засобом для приготування їжі, це співвідношення не змінилося з тих пір, вогонь і донині ми використовуємо в тому ж призначення. Єдині зміни стали тільки в його оформленні, раніше він був осередок, а тепер камін, тільки тепер ми не готуємо в ньому їжу, для цього у нас є інші пристосування. Але в сільській місцевості все ще є печі, на яких готують їжу і він обігріває будинок.

  Але каміни – це ще й комфорт і затишок, який не кожен може собі дозволити, особливо в квартирах, які не пристосовані для цього. Тому камін використовується як прикраса і доводиться головною частиною бібліотеці, спальні або вітальні. Для того що б камін влився в інтер’єр, застосовуються особливі декоративні ]]> портали для камінів з поліуретану ]]> .

  Виробники поліуретану, виготовляють велику кількість на вибір, обробку для камінних порталів, які запропонують оздоблення каміна в класичному стилі або виконати в стилі модерн або ампір, який впишеться в будь-який інтер’єр.

  Технічні дані поліуретану дуже гарні його можна використовувати і в камінах, і в обробці квартир, він стійкий до холоду, так і до підвищених температур. Єдиним мінусом є боязнь його відкритого вогню, тому власнику каміна з поліуретану варто, задуматися про те, щоб портал не зачіпав відкритий вогонь.

  Для квартирних камінів самим популярним матеріалом є поліуретан, він не тільки різноманітний, але і легкий, тому в квартирах його використовують найчастіше. На відміну від інших матеріалів, поліуретан в установці, не вимагає ніяких зусиль, його можна швидко вмонтувати без використання спеціальних інструментів і без вживання розчину. Його розміри можна вибрати на місці при покупці. Портал тільки варто закріпити спеціальними кріпленнями, що йдуть в комплекті, і склеїти стикувальним клеєм шви.

  Витонченість, манера, особлива неповторна естетика порталів з поліуретану, здається вже нічого не можна додати до її декоративним характеристиками. Все-таки

  немає меж бездоганності, тим більше що цей рідкісний матеріал добре підходить для дизайнерських експериментів по створенню унікальних елементів порталу. Одним із способів художнього оформлення є фарбування елементів каміна з поліуретану, фарбувати можна кількома способами: можна забарвити в одній світловий гамі, а можна в контрастні колірні акценти, але великого ефекту можна досягти при поєднанні з іншими варіантами декору. За технічними даними каміни з поліуретану, дуже міцні і довговічні, які дозволяють виробити такий елемент інтер’єру, як ]]> камін у міській квартирі ]]> .

  Елітні каміни – це великовагові, громіздкі і дуже пихаті каміни, які коштують дуже дорого в них використовується натуральні і важкі матеріали вони більше підходять для особняків і котеджів. Каміни з дерева, теж дуже хороші, породи використовуваного дерева можна вибрати на ваш розсуд, при нагріванні дерево видає свій аромат, і при розпалюванні каміну він буде віддавати кімнаті свій неповторний запах і колорит. Каміни з граніту можуть створити атмосферу старовини, а портал, зроблений з кам’яного граніту більше схожий на середньовічний. Колірна гамма граніту дуже різноманітна, а у цяткування в ньому іноді бувають прозорими і відображають відблиски вогню незвичайним ]]> кольором ]]> .

  Портали для камінів — важлива частина інтер’єру

  Камін з поліуретану. Портали для камінів, важлива частина інтерєру.
  Портали камінні — найцікавіша, декоративна частина. Саме портали для камінів створюють неповторне «особа», обрамлює топку.

  Короткий опис статті: портали для камінів

  Джерело: Камін з поліуретану. Портали для камінів — важлива частина інтер’єру. Вартість камінних порталів. Виготовлення порталу-обрамлення для електричного каміна. | Універсальний портал

  Також ви можете прочитати