• Різне

  Камін з пінопласту своїми руками: поради по монтажу

  20.02.2017

  Камін з пінопласту своїми руками

  Камін з пінопласту своїми руками: поради по монтажу

  Які інструменти потрібні для того, щоб побудувати камін з пінопласту своїми руками?

  Багато мріють про те, щоб у вітальні стояв красивий камін, виконаний в певному стилі. Як говориться, всі мрії здійснюються. Це стосується навіть того випадку, якщо ви живете в багатоквартирному будинку. Камін з пінопласту своїми руками можна спорудити досить швидко у тому випадку, якщо є всі необхідні інструменти, трохи терпіння і мінімум будівельних навичок. Перше, на що необхідно звернути увагу, чи є у вас ручна дискова пила. Завдяки тому, що її розмір і зовсім невеликий, управління цим інструментом є максимально легким. Камін з пінопласту спорудити буде ще легше в тому випадку, якщо глибина різу не менше 16 сантиметрів. Оптимальний варіант – більш 24 сантиметрів. Варто зазначити, що такий матеріал як пінопласт, відрізняється досить високим рівнем податливості. Тому працювати з ним дуже просто і легко. Для спорудження каміна з пінопласту знадобиться також абразивна сітка і кілька брусків різних розмірів. В даному випадку абразивний матеріал використовують в якості наждачного паперу, але її особлива будова не призводить до забивання пилом. Брусок ж знадобиться для того, щоб забезпечити максимально точну обробку. Тільки при наявності вищеперелічених інструментів можна побудувати камін з пінопласту на вигляд практично нічим не відрізняється від справжнього.

  Камін з пінопласту своїми руками: кілька секретів

  Головний елемент будь-якого каміна – вогонь, який можна спостерігати, сидячи довгими вечорами і попиваючи чай. Не дивлячись на те, що камін з пінопласту своїми руками вважається «фальш-камін», все ж є можливість створити видимість полум’я і в цьому випадку. Для цього достатньо придбати електронну фоторамку. Варто відзначити, що коштує вона зовсім не дорого, та й управління є максимально простим. Анімований вогонь хоч і не є справжнім, але тим не менш, створює його подобу, що вже досить добре. У деяких випадках вставляють палаючі свічки, що зовсім не безпечно.

  Камін з пінопласту своїми руками: поради по монтажу

  також Необхідно дуже уважно поставитися до питання про те, де буде розташований ваш саморобний камін. В більшості випадків його монтують до стіни. Розмістити його можна не тільки у вітальні, але і в кухні або їдальні. В такому випадку це скоріше буде вважатися завершальній ноткою інтер’єру. Якщо ж квартира відноситься до розряду малогабаритних, то камін з пінопласту краще всього зробити на подобу кутового і розмістити відповідно формі.

  Камін з пінопласту своїми руками можна починати споруджувати тільки в тому випадку, якщо у вас є всі необхідні і до дрібниць продумані ескізи і креслення. В іншому випадку є велика ймовірність зробити помилку, яку дуже складно виправити. Можна відразу розробити кілька варіантів і в процесі вибрати найбільш підходящий. Оптимальний варіант – ескізу у натуральний розмір на ватмані. Це дозволить більш реалістично уявити майбутній камін в просторі. Ще один обов’язковий елемент – макет, який за параметрами повинна повністю відповідати майбутнього виробу.

  Короткий опис статті: Красива Каміни Камін з пінопласту своїми руками – це прекрасний варіант для тих, хто завжди мріяв про таку деталі інтер’єру. Дуже часто до такого варіанту вдаються жителі багатоквартирних будинків. камін з пінопласту, камін з пінопласту своїми руками

  Джерело: Камін з пінопласту своїми руками: поради по монтажу

  Також ви можете прочитати