• Каміни фото

  Камін з картону своїми руками Урожайна дача, інтернет журнал, все

  13.09.2015

  Камін з картону своїми руками | Урожайна дача, інтернет журнал, все про дачі

  Камін з картону своїми руками. Автор Наталія Кучина.

  Камін з картону своїми руками Урожайна дача, інтернет журнал, все Камін з картону своїми руками

  • З величезним задоволенням представляю свою роботу — декоративний камін з картону, зроблений своїми руками.
  • Зробивши тумбочку з картону. я так надихнулася картоном, як матеріалом для творчості, що вирішила продовжувати удосконалювати свою майстерність і зробила камін.
  • Процес створення каміна я викладаю у вигляді фото майстер-класу.

  Фото 1. Почалося все з цієї коробки з під морозильної камери. Важко перерахувати, скільки пішло картону, легше сказати одним словом — багато! Розмір каміна, майже, як у натурального -115*115*30.

  Фото 2. Це лицьова частина. Нічого, якщо є нерівності, їх клеїмо шматочками паперу і клею ПВА.

  Фото 3. А, це теж обличчя, але з вивороту! Ось воно, друге призначення каміна — тут будуть зберігається мої заготовки для ручного творчості і інших дуже потрібних мені речей! Тут можна буде зберігати те, що не так часто користуємося, наприклад, Новорічний декор. Великодній декор, а може бути і тайничком!

  Фото 4. Це «скелет» і «ребра» каміна. Так вони з’єднуються один з одним.

  Фото 5. Закриваю скелет з усіх боків. Починає стає схожим на полички.

  Фото 6. Зробила подіум і станину. Подіум також має скелет і ребра, станина: 6 аркушів картону склеїла між собою, потім, в процесі роботи додавала ще один лист.

  Фото 7. Мій камін з картону з виворітного боку.

  Фото 8. Так як, він у мене буде відходити від стіни, передбачила «ніжки». Пробувала найменші меблеві коліщатка, але не те, видно щілину від статі,це самі маленькі коліщатка, але потім довелося відмовитися від цієї ідеї — все одно видно простір, і від цього камін виглядає не природно.

  Фото 9. Але, нічого! Згодяться для іншої меблів.

  Фото 10. За допомогою рідких цвяхів приклеїла стельовий плінтус. на верх каміна, там де станина. На фото видно, як останній аркуш картону закриє станину.

  Фото 11. Це бічна частина. Тут видно, що закрила всі кути спеціальним будівельним куточком. Ця операція надала виробу охайний вигляд.

  Фото 12. Станина вже готова. Але виворіт і ніякої естетики!

  Фото 14. Перше, на що хочу звернути увагу: стеля топки оклеила золотою фольгою (взяла від кави). Адже в моєму каміні горітимуть свічки, а безпека — головне!

  Короткий опис статті: каміни фото Як зробити декоративний камін з картону своїми руками | Урожайна дача — водойми, ландшафт, вироби, заготовки на зиму, все для дачі, рослини. Камін, картону, своїми руками, майстер-клас, фото, декоративний,

  Джерело:
  Камін з картону своїми руками | Урожайна дача, інтернет журнал, все про дачі

  Також ви можете прочитати