• Різне

  Камін з гіпсокартону своїми руками, схема, фото. Фальш камін з

  05.10.2015

  Камін з гіпсокартону своїми руками

  Виготовлення фальш-камінів можливо практично з будь-яких підручних засобів. Проте якщо у вас після вирівнювання стін або організації навісних стель залишилося деяку кількість гіпсокартону, пустити в хід стоїть саме ГКЛ. Камін з гіпсокартону ? швидке дизайнерське рішення, справитися з яким своїми руками зможе кожен, маючи під рукою мінімальний набір робочих інструментів.

  Саморобні конструкції з гіпсокартону типу цієї зажадають від вас наявності: залишків листів гіпсокартону, профіля профілю UD і CD (в ході з’єднання каркас з профілів буде утворений встик), будівельного рівня, шурупів, дюбелів, шуруповерта та рулетки.

  Зміст:

  Фото 1 — Фальш-камін з гіпсокартону

  Перед початком робіт

  Спочатку вам потрібно визначитися з розташуванням каміна, а також його виглядом: намалюйте план розташування каміна в інтер’єрі, виконайте необхідні виміри і за ним в масштабі зробіть основні креслення.

  На кресленні повинні бути представлені не тільки зовнішній вигляд каміна (дизайнерські ескізи), виконуваний об’єкт щодо місця свого розташування, але і зображена схема конструкції кріплень, каркаса каміна. Прорахуйте бажану глибину каміна, довжину і висоту конструкції.

  ВАЖЛИВО! При виконанні розрахунків враховуйте товщину листів ГКЛ, з якими вам доводиться працювати (дуже тонкі ? по 6 мм ? брати не варто, зупиніть вибір на 9,5 або 12,5 мм мм).

  Фото 2 — Фальш-камін не обов’язково облаштовувати під електро-імітацію справжнього каміна. Традиційну форму можна використовувати і в більш цікавих проектах інтер’єру

  Хід робіт
  Розмітка

  Покладаючись на робочий креслення, перенесіть розмітку на деталі каміна, а також на місце його розташування, окресливши підлогу і стіни.

  Кріпимо профіль

  Профіль UD кріпимо до підлоги, використовуючи саморізи і шуруповерт. Кріплення починаємо від планки, паралельної стіни. За нею прикріплюємо бічні профілю для гіпсокартону так, щоб вони не виходили за перший профіль, а були розташовані між ним і стіною.

  Крок кріплення
  Ставимо дюбеля

  Для того щоб правильно виставити дюбеля по гіпсокартону на стіни приміщення, настінні профілі прикручують по розмітці саморізами, а потім знімають кріплення, прибирають профіль від стіни. Таким чином, ви отримуєте готовий отвір для дюбелів. Можна приступати до їх вкручиванию в стіну.

  Монтуємо профіль

  Після того як будуть встановлені дюбеля до стіни, шуруповертом прикручують профілі UD.

  Фото 3 — Портал для каміну з гіпсокартону. Нестандартне розміщення в ‘підвішеному’ стан

  У випадку з настінними профілями першим закріплюються бічні профілі, а за ними ? профіль, паралельний підлозі.

  ВАЖЛИВО! Виготовляючи основу під гіпсокартонну конструкцію, точність нанесеної на поверхні стіни і підлоги розмітки перевіряйте по кресленню, ? рулеткою і рівнем. Особливо це стосується верхніх планок.

  Розмітка деталей каміна

  Після того як по підлозі та стіні будуть закріплені 6 основних металевих профілів для гіпсокартону, приступайте до нанесення розмітки деталей каміна на ГКЛ.

  Різання гіпсокартону

  Вирізати деталі з листа гіпсокартону можна, використовуючи канцелярський ніж (з підручних засобів): з одного боку лист по розмітці прорізають так, щоб ніж увійшов в гіпс на глибину ГКЛ. Потім, поклавши аркуш на рівну поверхню цілісної стороною до верху, лист акуратно заламують, після чого залишається тим же канцелярським ножем дорізати незайманий шар картону.

  ВАЖЛИВО! При виконанні розкрою листа на деталі намагайтеся звести їх кількість до мінімуму. Так, наприклад, центральна деталь каміна може бути вирізана з одного суцільного відрізка, а не складена з чотирьох деталей. Для того щоб вирізати серцевину ? отвір для розміщення електричного фальш-каміна, використовуйте ніж або пилку для гіпсокартону.

  Фото 4 — В інтер’єрі іноді вистачає і натяку на камін. Цікаве рішення — поставити тільки короб замість всієї конструкції

  У нашому прикладі виконується кріплення гіпсокартону без каркасу на профіль, тому профіль прикручуємо саморізами з тильного боку деталей (крок 25-30 см).

  Ненадовго повернемося до роботи з вузькими профілями UD. Для кріплення внутрішніх деталей необхідно у відповідних точках закріпити на стіні ще 4 профілю.

  Різання і з’єднання профілю

  Ножицями по металу відрізаємо профілі CD (завдяки цим профілями ми з’єднаємо деталі і кріплення основи, створюючи міцну конструкцію). Довжина профілів повинна відповідати глибині фальш-каміна з урахуванням припусків на захід металу в профіль UD. Зручніше працювати за таким методом, якщо вхідний профіль буде трохи підрізане по довжині. У середньому, вам потрібно буде не більше 8-10 таких відрізків (імітація каміна середніх розмірів).

  Передня частина каміна, вирізана з гіпсокартону і містить прикручені до тильній стороні аркуша профілі, кріпиться до підлоги, після чого можна приступати до кріплення проміжних направляючих.

  Профілю з’єднуємо, використовуючи миски і шуруповерт.

  Короткий опис статті: декоративні каміни з гіпсокартону своїми руками зробити декоративний фальш камін з гіпсокартону. Фото, відео. Схема, четрежи, ескізи.

  Джерело: Камін з гіпсокартону своїми руками — схема, фото. Фальш камін з гіпсокартону, відео — ЭтотДом

  Також ви можете прочитати