• Різне

  Камін з гіпсокартону своїми руками (фото)

  16.09.2015

  Камін з гіпсокартону своїми руками (фото)

  Популярність камінів знову набирає попередніх оборотів. Адже ця деталь інтер’єру не тільки приваблива зовні, але і функціональна. За допомогою каміна завжди можна створити відчуття затишку в будь-якому приміщенні. Звичайно, установку каміна можна назвати дешевим задоволенням, але зазвичай результат коштує вкладених у неї коштів. Звичайно більшу частину витрат становлять послуги професійного майстра. Але, багато умільці навчилися робити каміни самостійно. Давайте розглянемо, як зробити камін з гіпсокартону своїми руками .

  Камін з гіпсокартону своїми руками (фото)

  Для початку, необхідно встановити основу майбутнього каміна, і його каркас. Зазвичай в цих цілях застосовують бетонну подушку висотою приблизно 20 см, з виступом на 30 см в довжину, від краю топки каміна. Заздалегідь подбайте про ізоляцію стін, для цього використовуйте магнезит, азбест, газобетон або вогнетривка цегла. Після проведення всіх підготовчих робіт слід приступати до монтажу димаря і встановлення топки.

  Камін з гіпсокартону своїми руками

  Будівництво димоходу зажадає від вас певних знань і навичок. Перше, що необхідно врахувати, це те, що праці димоходу обов’язково повинна бути подвійною. Так в трубах обов’язково наявність утеплювача, це робиться для того, що б виключити можливість утворення конденсату.

  Так само варто пам’ятати, що при з’єднанні труби, нижня частина монтується у верхній. І останнє – в димоході обов’язково наявність заслінки, яка використовується в період, коли камін не працює. Після завершення етапу монтажу підстави каміна можна приступати в його обшивці. Для цього, підготовлені листи гіпсокартону попередньо обшиваються фольгованным жаростійким матеріалом зовні, і листом магнезиту – зсередини. Шви з’єднання листів ізоляційних матеріалів зашпаровуються шпаклівкою. Після цього можна приступати безпосередньо до процесу декорування майбутнього каміна. Найбільш економічно вигідним варіантом стане просте фарбування або обклеювання декоративною плівкою. Облицювання каміна штучним каменем обійдеться дорожче, але і зовнішній вигляд його буде набагато ефектніше. Так само дуже добре виглядають на каміні елементи ліпнини, особливо якщо вони пофарбовані під колір благородних металів.

  Оформлення порталу обмежується установкою кованих решіток, підсвічування, і декоруванням дровами. Камінна полиця оформляється на ваш власний смак. Зазвичай, камін є відображенням сімейного вогнища, тому логічно, якщо камінну полицю прикрасять сімейні знімки і милі дрібнички. Після завершення етапу декорування можна вважати, що камін готовий. Слідкуйте за тим, що б ваш камін гармонійно поєднувався із загальним інтер’єром приміщення, і не вирізнявся яскравим безглуздим плямою.

  Добре виконаний камін буде ще одним приводом пишатися собою, адже ви змогли зробити його самостійно.

  А для тих, хто бажає підвищити свою майстерність, і навчитися створювати каміни професійно, існує можливість пройти спеціальні курси, за підсумками яких будівництво справжніх камінів не буде здаватися вам непосильним завданням.

  Фото камінів з гіпсокартону

  Камін з гіпсокартону своїми руками (фото)

  Короткий опис статті: каміни з гіпсокартону фото Але, багато умільці навчилися робити каміни самостійно. Давайте розглянемо, як зробити камін з гіпсокартону своїми руками. камін з гіпсокартону своїми руками,камін з гіпсокартону фото

  Джерело: Камін з гіпсокартону своїми руками (фото)

  Також ви можете прочитати