• Різне

  Камін з гіпсокартону своїми руками: фото, креслення, відео інструкція

  20.02.2017

  Камін з гіпсокартону своїми руками
  Особливості фальш камінів

  Камін з гіпсокартону своїми руками: фото, креслення, відео інструкція

  На просторах мережі є диво-статті, в яких дані цінні рекомендації по обробці гіпсокартоном камінів, призначених для використання повноцінного вогню. Потрібно розуміти, що цей матеріал використовується лише для декоративних камінів, де вогонь імітується, а не палає ясним полум’ям.

  Камін з гіпсокартону своїми руками: фото, креслення, відео інструкція

  Камін є різновидом печі, яка передбачає наявність відкритого вогню з метою обігріву. Його імітація виключає першу частину ухвали (вогонь), але при цьому зберігає другу (обігрів). Він виконує функцію віддачі тепла, але за рахунок безпечних нагрівальних елементів, що живляться з електромережі. Для того щоб зробити камін з гіпсокартону своїми руками, не обов’язково бути професійним будівельником. Якщо є елементарні навички того, як правильно тримати будівельний інструмент, то роботу можна виконати лише за рахунок власного ресурсу.

  Як самостійно зробити фальш камін з гіпсокартону?

  Як і у всіх будівельних заходах, у цій справі важливий етап підготовки:

  • вибір місця;
  • визначення розмірів (є вже готові креслення камінів з гіпсокартону, які можна зробити своїми руками);
  • розрахунок матеріальної частини та закупівля.

  Камін з гіпсокартону своїми руками: фото, креслення, відео інструкція

  Якщо у вас нестандартна планування, або ви хочете реалізувати свою власну дизайнерську ідею, то схему для каміна з гіпсокартону потрібно креслити своїми руками. Але перш, ніж кинутися за виконання своєї задумки, подумайте про те, чи можна все це технічно виконати.

  Збірка каміна з гіпсокартону

  Першим ділом потрібно зробити каркас. Для цього використовується профіль різних видів: стієчний і направляючий. Якщо ви працюєте з таким матеріалом перший раз, то вам допоможе фото про те, як зробити камін з гіпсокартону своїми руками, яке розміщене на нашому сайті.

  Важливо пам’ятати, що вся конструкція повинна бути стійкою, тому з її закріпленням краще злегка перестаратися, ніж у підсумку після нашивки аркуша її «поведе» навскоси.

  Готову конструкцію треба перевірити рівнем і схилом: незначне невідповідність спочатку робіт стане значним в кінці, тому що йде навантаження гіпсокартоном і обробним матеріалом.

  Далі пришиваються розкроєні шматки основного матеріалу. На відео про те, як зробити камін з гисокартона своїми руками, видно, що це легкий і швидкий етап. Під час цього потрібно завести всередину кабель для электроподпитки приладу, який потім буде встановлений в короб.

  Камін з гіпсокартону своїми руками: фото, креслення, відео інструкція

  А в цьому людська фантазія не знає меж: все починається від нагрівальних елементів, дають реальне тепло, і закінчується на вбудованих плазмових телевізорах або проекторах, що дають зображення погойдуються мов полум’я.

  Камін з гіпсокартону своїми руками: фото, креслення, відео інструкція

  Остаточним етапом є декорування короби фальшкамина. Для цього використовують цілу гаму матеріалів: плитка, штучний камінь, гіпсова обробка, фарбування і т. д. Полицю можна зробити як з того ж гіпсокартону, так і з натурального дерева.

  Ці рекомендації допоможуть вам втілити задум з фальш каміном в реальність, внаслідок чого він стане вашим особливим предметом гордості і захоплення гостей.

  Короткий опис статті: камін муляж своїми руками З нашого огляду з фото ви дізнаєтеся, як зробити камін з гіпсокартону своїми руками. У нас ви знайдете необхідні креслення, схеми, які допоможуть вам у створенні фальш камін з гіпсокартону в квартирі. Дивіться відео з виготовлення каміна з гіпсокартону своїми руками.

  Джерело: Камін з гіпсокартону своїми руками: фото, креслення, відео інструкція

  Також ви можете прочитати