Камін в квартирі

Камін в квартирі встановлений своїми руками, просте рішення у

24.09.2015

Електрокамін в сучасній квартирі — ваше вірне рішення

Затіявши черговий ремонт і позбувшись від набридливої старої меблів, ви вирішили кардинально змінити свій інтер’єр. Що такого цікавого придумати у своєму домі, щоб він відрізнявся від десятка інших будинків ваших друзів і знайомих? В квартирі можна побудувати камін, причому для того щоб вийшло зовсім оригінальне рішення роботи можна виконувати своїми руками! А можна не будувати, а лише натякнути, зробити імітацію .

За часів наших бабусь, так що бабусь, навіть у часи наших батьків важко було собі уявити, що в будь-якій кімнаті або будинку, можна буде побудувати або встановити свій камелек, який буде обігрівати і стане невід’ємною стильною рисою сучасного інтер’єру.

Так, вогонь у вогнищі заворожує. Робить атмосферу будинку затишною та романтичною. Дарує людям спокій і умиротворення.

Оцінивши можливості своєї квартири, ви зупинили свій вибір на электрокамине.

Камін в квартирі встановлений своїми руками, просте рішення у
Вбудований електричний камін, оформлений золотою рамкою

Переваги електрокаміна

Не потрібно запасатися дровами, не потрібна чистка каміна від гару, немає небезпеки займання від випадкової іскри і ви не будете регулярно чистити димохід від сажі. Так як його просто немає в цьому електричному пристрої.

Але для початку, вибираючи камін, необхідно скласти власну думку: який же все-таки потрібен саме вам. Говорячи про види електричних конструкцій, ми розуміємо, що сучасні виробники готові надати нам великий вибір на вимогливий смак і різний гаманець. Види електрокамінів багато в чому схожі з різновидами традиційних печей.

Види

 • на Підлогу.
 • Навісний.
 • Зі змінним вогнищем і з вбудованим вогнищем.
 • Медиапорталы.

Підлоговий

Назва говорить сама за себе. Це каміни, стоять на підлозі.

Сучасні підлогові конструкції повністю відповідають вимогам пожежної безпеки. Дивлячись на них, складається враження, що у вогнищі палає вогонь, при цьому він абсолютно безпечний.

У таких електричних печах передбачено суміщення полум’я з різною стадією нагріву кімнати, можливо, і вимкнути обігрів, якщо пристрій використовується в літній час. Особливу зручність цим конструкціям надають дистанційні пульти. Ними легко регулювати, вимикати і включати піч.

У ряду різних моделей печей вільно настроюється обігрів кімнати і тип полум’я. Полум’я може «світити», «спалахувати», «тремтіти», «тліти».

Деякі моделі електричних печей намагаються «тріщати» і наповнювати кімнату ароматом палаючих дров.

Можна зробити обробку такого вогнища з мармуру або каменю.

Камін в квартирі встановлений своїми руками, просте рішення у
Підлоговий пристінний електрокамін

Переваги підлогових електрокамінів

 • Мають просту конструкцію.
 • Витончено виготовлені.
 • Компактні.
 • Займають мало місця при установці.
 • Мобільні — їх можна в будь-який момент перенести з однієї кімнати в іншу.
 • Не потрібна додаткова облицювання, якщо це не входить у ваші плани.

Вам не треба міркувати над тим, як зробити своїми руками схоже пристрій, адже можна знайти електричні конструкції, які в квартирі легко встановлюються без монтажу.

Навіть при близькому розгляді такі каміни виглядають як натуральні.

У деяких камінах існує пристрій імітації Real fire і ручне фарбування дров.

Окремі моделі оснащені коліщатками, що дозволяє безперешкодно пересувати їх по квартирі.

Види установки

Для встановлення підлогових печей можна вибрати будь-який варіант:

 • кутовий;
 • свободностоящий;
 • пристінний (фронтальний) — встановлюються впритул до стіни.

Пристінний

Особливістю пристінної печі є те, що електрична топка повністю охоплена камінної облицюванням. Якщо такий тип пристрою прибудований до дерев’яної (горючого) стіні, в плані пожежної безпеки, виконується додаткова теплоізоляція від цієї стіни.

Для того щоб можна встановлювати топку в різних варіантах у деяких виробників в комплекті з пристроєм додається модуль. Також можна використовувати в якості обрамлення фальш камін.

Навісний камін

Наступна різновид електрокамінів — навісна топка.

В даний час місце для картин займають телевізори. А тепер з’явилася можливість прикрасити дизайн приміщення навісним камельком.

Переваги навісного каміна

Така електрична конструкція не займає місця.

Камін в квартирі встановлений своїми руками, просте рішення у
Навісний камін на фіолетовою стіні

Існує багато дизайнерських рішень такого пристрою. Його можна закріпити по-різному, що дозволяє внести в інтер’єр будь-якої кімнати незабутній колорит.

Особливо цікаві електрокаміни в стилі Hi-Tech.

Навісні топки мають невелику товщину. Це особливо актуально в оформленні дизайну малогабаритних квартир. Адже такий камін можна повісити в будь-яке місце у вашій квартирі, і в їдальню, і у вітальні, і в спальні. Ну а якщо ви вирішите змінити щось у вашому інтер’єрі, то ви спокійно можете переважити це пристрій своїми руками в будь-яке зручне місце.

У настінних навісних камельков є вбудоване супроводження звуком. Ви можете вставити в каміни флешку і слухати музику або звуки потріскування дров.

Відео демонструє можливості електричних камінів:

Камін зі змінним вогнищем і з вбудованим вогнищем

Розрізняють дві конструкції топок (касет): вбудований електричний вогнище і змінний електричний вогнище.

Змінний вогнище

Змінні топки бувають різних розмірів. Отже окремо можна вогнище, а до нього докупити вподобаний вам портал. Або облицювання можна зробити своїми руками .

Вбудований вогнище

Електричні пристрої з вбудованою топкою використовують спеціальну касету, яка виготовляється під певну модель. Ці конструкції мають невеликий компактний розмір. Легко своїми руками налаштовуються і регулюються. Електричні каміни укомплектовані пультами дистанційними пультами управління.

Каміни встановити в квартирі досить просто. Вибравши електрокамін, ви вже вступили на шлях своєї мрії. Зробіть перший крок і ви отримаєте задоволення від вашого вибору.

Облицювати камін можна по-різному. Облицювання не знадобиться, якщо куплена вже готова топка з порталом. В такому випадку підбирається колір порталу і його форма.

Якщо зробити облицювання своїми руками, то можна використовувати штучний або натуральний камінь. Погодьтеся, такий камін переносить нас в стародавні століття і створює ілюзію кам’яної печери.

Камін в квартирі встановлений своїми руками, просте рішення у
Облицювання топки

Успіхів вам у облаштуванні вашого домашнього вогнища!

Короткий опис статті: камін в квартирі Найбільш доступний спосіб встановити камін в квартирі — це придбати електрокамін та оформити його порталом або рамкою. Камін в квартирі своїми руками встановити відео

Джерело: Камін в квартирі встановлений своїми руками, просте рішення у вигляді електрокаміна

Також ви можете прочитати