• Камін в квартирі

  Камін в квартирі встановлений своїми руками, просте рішення у

  24.09.2015

  Електрокамін в сучасній квартирі — ваше вірне рішення

  Затіявши черговий ремонт і позбувшись від набридливої старої меблів, ви вирішили кардинально змінити свій інтер’єр. Що такого цікавого придумати у своєму домі, щоб він відрізнявся від десятка інших будинків ваших друзів і знайомих? В квартирі можна побудувати камін, причому для того щоб вийшло зовсім оригінальне рішення роботи можна виконувати своїми руками! А можна не будувати, а лише натякнути, зробити імітацію .

  За часів наших бабусь, так що бабусь, навіть у часи наших батьків важко було собі уявити, що в будь-якій кімнаті або будинку, можна буде побудувати або встановити свій камелек, який буде обігрівати і стане невід’ємною стильною рисою сучасного інтер’єру.

  Так, вогонь у вогнищі заворожує. Робить атмосферу будинку затишною та романтичною. Дарує людям спокій і умиротворення.

  Оцінивши можливості своєї квартири, ви зупинили свій вибір на электрокамине.

  Камін в квартирі встановлений своїми руками, просте рішення у
  Вбудований електричний камін, оформлений золотою рамкою

  Переваги електрокаміна

  Не потрібно запасатися дровами, не потрібна чистка каміна від гару, немає небезпеки займання від випадкової іскри і ви не будете регулярно чистити димохід від сажі. Так як його просто немає в цьому електричному пристрої.

  Але для початку, вибираючи камін, необхідно скласти власну думку: який же все-таки потрібен саме вам. Говорячи про види електричних конструкцій, ми розуміємо, що сучасні виробники готові надати нам великий вибір на вимогливий смак і різний гаманець. Види електрокамінів багато в чому схожі з різновидами традиційних печей.

  Види

  • на Підлогу.
  • Навісний.
  • Зі змінним вогнищем і з вбудованим вогнищем.
  • Медиапорталы.

  Підлоговий

  Назва говорить сама за себе. Це каміни, стоять на підлозі.

  Сучасні підлогові конструкції повністю відповідають вимогам пожежної безпеки. Дивлячись на них, складається враження, що у вогнищі палає вогонь, при цьому він абсолютно безпечний.

  У таких електричних печах передбачено суміщення полум’я з різною стадією нагріву кімнати, можливо, і вимкнути обігрів, якщо пристрій використовується в літній час. Особливу зручність цим конструкціям надають дистанційні пульти. Ними легко регулювати, вимикати і включати піч.

  У ряду різних моделей печей вільно настроюється обігрів кімнати і тип полум’я. Полум’я може «світити», «спалахувати», «тремтіти», «тліти».

  Деякі моделі електричних печей намагаються «тріщати» і наповнювати кімнату ароматом палаючих дров.

  Можна зробити обробку такого вогнища з мармуру або каменю.

  Камін в квартирі встановлений своїми руками, просте рішення у
  Підлоговий пристінний електрокамін

  Переваги підлогових електрокамінів

  • Мають просту конструкцію.
  • Витончено виготовлені.
  • Компактні.
  • Займають мало місця при установці.
  • Мобільні — їх можна в будь-який момент перенести з однієї кімнати в іншу.
  • Не потрібна додаткова облицювання, якщо це не входить у ваші плани.

  Вам не треба міркувати над тим, як зробити своїми руками схоже пристрій, адже можна знайти електричні конструкції, які в квартирі легко встановлюються без монтажу.

  Навіть при близькому розгляді такі каміни виглядають як натуральні.

  У деяких камінах існує пристрій імітації Real fire і ручне фарбування дров.

  Окремі моделі оснащені коліщатками, що дозволяє безперешкодно пересувати їх по квартирі.

  Види установки

  Для встановлення підлогових печей можна вибрати будь-який варіант:

  • кутовий;
  • свободностоящий;
  • пристінний (фронтальний) — встановлюються впритул до стіни.

  Пристінний

  Особливістю пристінної печі є те, що електрична топка повністю охоплена камінної облицюванням. Якщо такий тип пристрою прибудований до дерев’яної (горючого) стіні, в плані пожежної безпеки, виконується додаткова теплоізоляція від цієї стіни.

  Для того щоб можна встановлювати топку в різних варіантах у деяких виробників в комплекті з пристроєм додається модуль. Також можна використовувати в якості обрамлення фальш камін.

  Навісний камін

  Наступна різновид електрокамінів — навісна топка.

  В даний час місце для картин займають телевізори. А тепер з’явилася можливість прикрасити дизайн приміщення навісним камельком.

  Переваги навісного каміна

  Така електрична конструкція не займає місця.

  Камін в квартирі встановлений своїми руками, просте рішення у
  Навісний камін на фіолетовою стіні

  Існує багато дизайнерських рішень такого пристрою. Його можна закріпити по-різному, що дозволяє внести в інтер’єр будь-якої кімнати незабутній колорит.

  Особливо цікаві електрокаміни в стилі Hi-Tech.

  Навісні топки мають невелику товщину. Це особливо актуально в оформленні дизайну малогабаритних квартир. Адже такий камін можна повісити в будь-яке місце у вашій квартирі, і в їдальню, і у вітальні, і в спальні. Ну а якщо ви вирішите змінити щось у вашому інтер’єрі, то ви спокійно можете переважити це пристрій своїми руками в будь-яке зручне місце.

  У настінних навісних камельков є вбудоване супроводження звуком. Ви можете вставити в каміни флешку і слухати музику або звуки потріскування дров.

  Відео демонструє можливості електричних камінів:

  Камін зі змінним вогнищем і з вбудованим вогнищем

  Розрізняють дві конструкції топок (касет): вбудований електричний вогнище і змінний електричний вогнище.

  Змінний вогнище

  Змінні топки бувають різних розмірів. Отже окремо можна вогнище, а до нього докупити вподобаний вам портал. Або облицювання можна зробити своїми руками .

  Вбудований вогнище

  Електричні пристрої з вбудованою топкою використовують спеціальну касету, яка виготовляється під певну модель. Ці конструкції мають невеликий компактний розмір. Легко своїми руками налаштовуються і регулюються. Електричні каміни укомплектовані пультами дистанційними пультами управління.

  Каміни встановити в квартирі досить просто. Вибравши електрокамін, ви вже вступили на шлях своєї мрії. Зробіть перший крок і ви отримаєте задоволення від вашого вибору.

  Облицювати камін можна по-різному. Облицювання не знадобиться, якщо куплена вже готова топка з порталом. В такому випадку підбирається колір порталу і його форма.

  Якщо зробити облицювання своїми руками, то можна використовувати штучний або натуральний камінь. Погодьтеся, такий камін переносить нас в стародавні століття і створює ілюзію кам’яної печери.

  Камін в квартирі встановлений своїми руками, просте рішення у
  Облицювання топки

  Успіхів вам у облаштуванні вашого домашнього вогнища!

  Короткий опис статті: камін в квартирі Найбільш доступний спосіб встановити камін в квартирі — це придбати електрокамін та оформити його порталом або рамкою. Камін в квартирі своїми руками встановити відео

  Джерело: Камін в квартирі встановлений своїми руками, просте рішення у вигляді електрокаміна

  Також ви можете прочитати