• Камін в квартирі

  Камін в квартирі: види і опис , FB.ru

  04.10.2015

  Камін в квартирі: види і опис

  На вогонь можна дивитися годинами. Це як раз той час, коли можна відпочити, розслабитися і подумати. Це можна втілити в реальність не тільки біля багаття в літній теплий вечір, але і вдома. Як? У цьому вам допоможе камін.

  Сучасні технології дозволяють розмістити камін не тільки в заміському будинку, але і в квартирі. У спеціалізованих магазинах можна підібрати собі той тип пристосування, який підходить саме вам.

  Камін в квартирі: види і опис , FB.ru

  Існує думка, що камін в квартирі небезпечний. Але це далеко не так. Тут головне — зробити правильний вибір і, відповідно, правильно його встановити.

  Труднощі, пов’язані з установкою каміна в квартирі

  Безсумнівно, встановити звичайний камін в приватному будинку набагато простіше, ніж це зробити в багатоквартирних будинках. Для початку необхідно взяти дозвіл на його експлуатацію і установку в потрібних інстанціях, перепланувати своє житло, запросити комісію з пожежної безпеки для перегляду приміщення і так далі. Крім цього, не варто забувати про чималих матеріальних витратах, які необхідно буде витратити не тільки на покупку і установку самого каміна, але і на отримання довідок.

  Якщо нехтувати всім вищесказаним, то є велика ймовірність зустрітися віч з небезпекою.

  По-перше, камін в квартирі може стати джерелом займання. А все відбувається з-за неправильно захищеної зони топки.

  Камін в квартирі: види і опис , FB.ru

  По-друге, із-за неправильно сконструйованого димоходу може виділятися вуглекислий газ, велика кількість якого може вбити цілу сім’ю.

  В яких квартирах дозволяється установка камінів?

  Встановлювати камін в квартирі на твердому паливі не рекомендується і не дозволяється. Але все ж є єдиний виняток (воно стосується як однорівневих, так і багаторівневих квартир): ваші апартаменти повинні перебувати на останньому поверсі будинку.

  У цьому випадку в приміщенні повинен бути правильно обладнаний димар, який виходить вгору, на вулицю. До того ж, варто врахувати, що димар буде проходити через перекриття, горище і покрівельні поперечини.

  Камін в квартирі: види і опис , FB.ru

  Види камінів для квартири

  Багато каміни в квартирі, фото яких ми бачимо на обкладинках журналів, можуть відрізнятися не тільки своїм місцем розташування, але і видом топки.

  Отже, камін в квартирі можна прилаштувати в кутку або на зовнішній стіні. Перший варіант підходить для сучасних інтер’єрів. У такому місці вони виглядають більш вишукано і багато. Нерідко в цьому випадку виділяється спеціальний острівець для такого «джерела тепла і світла».

  Вбудовані каміни — велика рідкість в казенних будинках. Більшою мірою їх можна зустріти в дорогих елітних сучасних будівлях. Як правило, їх розміщення вже планують на етапі планування будинку. Адже у даному випадку необхідний димар, який буде витягувати весь дим на вулицю через дах. Крім цього, враховується площа кімнати. Вона повинна бути більше 20 квадратних метрів.

  найпоширенішими видами камінів для квартир вважаються електричні і біокаміни.

  Електричні каміни

  Самими простими у використанні вважаються електричні каміни в квартирі. Фото їх демонструє нам невелике скляно-дерев’яна споруда, де яскраве полум’я вогню ховається за товстим прозорим склом. Він є відмінним аналогом каміни на дровах. Проте до нього не потрібно будувати спеціальний димохід, перед його установкою немає необхідності підводити газ або запасатися дровами, а також він легкий в обслуговуванні.

  Камін в квартирі: види і опис , FB.ru

  Такий декоративний камін в квартирі може дати світло, тепло і затишок будь-якого типу приміщення. Його вартість порівняно невисока. До того ж, він безпечний для здоров’я, а також не вимагає спеціальних навичок запуску. Для цього необхідно просто увіткнути вилку в розетку і насолоджуватися романтикою.

  Електричний камін в квартирі можна використовувати як в холодну, так і теплу пору року, так як він оснащений регулятором потужності.

  Біокаміни

  Біокамін — один з новітніх типів камінів. Його робота заснована на біологічному паливі: спресований торф, твердий спирт, спеціальні тирсу або кора. Все це біологічне паливо має вигляд гранул різних кольорів.

  Біокаміни ідеально підходять для квартир. Під час включення вони не виділяють велику кількість вуглекислого газу. Таким чином, для встановлення тієї чи іншої моделі не потрібен димохід або інша спеціальна вентиляція.

  Під час використання даного пристрою в приміщенні виділяється стільки ж кіптяви, скільки можна спостерігати протягом горіння декількох десятків свічок.

  Велика перевага використання біокамінів в квартирі полягає в тому, що в результаті горіння біоматеріалів попелу залишається дуже мало.

  Камін в квартирі: види і опис , FB.ru

  Багато говорять про те, що для економії коштів у кожного є можливість побудувати такий камін в квартирі своїми руками. Насправді так воно і є. Для цього варто лише вивчити послідовність виконання робіт, закупити необхідний матеріал та виконати всі етапи конструювання біокаміна послідовно.

  Який камін для квартири вибрати?

  Перед тим як зупинитися на тому чи іншому варіанті каміна, подумайте, яку роль він буде виконувати у вашому інтер’єрі. Якщо ви хочете використовувати його в якості обігрівача, віддайте свою перевагу електричного каміна. У разі якщо ви бажаєте прикрасити інтер’єр і використовувати камін в естетичних цілях, то без біокаміна вам не обійтися. Так як саме цей вид камінів може виконуватися не тільки в різних розмірах, але і формах.

  Короткий опис статті: камін у квартирі На вогонь можна дивитися годинами. Це як раз той час, коли можна відпочити, розслабитися і подумати. Це можна втілити в реальність не тільки біля багаття в літній теплий вечір, але і вдома. Як? У цьому вам допоможе камін. камін в квартирі каміни в квартирі фото камін в квартирі своїми руками

  Джерело: Камін в квартирі: види і опис — FB.ru

  Також ви можете прочитати