Камін в квартирі, узгодження каміна, розрахунок камінів, як зробити камін в квартирі, камін у міській квартирі.

13.09.2015

Узгодження каміна

Квартира із справжнім каміном, оформленим у належному порядку, є ексклюзивною і відразу підвищується в ціні і ліквідності. Знайдеться чимало охочих посидіти зимовим вечором у вогника. Звичайно, не в кожній квартирі і не будь-який камін можна узгодити і отримати дозвіл на його пристрій. Як зробити камін в квартирі. Для цього необхідно звернутися до фахівців. Існує чимало обмежень на пристрій каміна в міській квартирі. що є головною причиеной необхідності узгодження каміна.

Наші інженери-проектувальники мають величезний досвід в області пристрою каміна в квартирах. В наших проектах враховані всі вимоги міських служб та інстанцій, всі Бніп, протипожежні норми, всі особливості робіт з облаштування каміна і його подальшої експлуатації. На нашу проектну документацію ми отримуємо позитивні висновки не тільки в Москві, але і в різних районах Московської області.

ТОВ «ЖИЛЭКСПЕРТИЗА» здійснює розробку наступних документів:

  1. Технічний висновок на можливість пристрою каміна в квартирі (після ретельного технічного обстеження приміщення та покрівлі);
  2. Розрахунок камінів (можливі розміри, вага, необхідність подіуму і т.д.)
  3. Проект пристрою каміна (включає в себе внутрішнє розташування каміна, пристрій отворів в перекриттях і покрівлі, зовнішній вигляд фасаду будівлі після установки димоходу і т. д.)

Фахівці з погодженням пройдуть всю процедуру узгодження каміна :

  1. Збір необхідних документів;
  2. Захист проектної документації, отримання погоджень і висновків міських служб та інстанцій на внутрішнє перепланування та реконструктивні роботи, пов’язані з влаштуванням каміна ;
  3. Отримання Дозволу на пристрій каміна.

Запрошуємо Вас до нас на консультацію по облаштуванню каміна в квартирі. Наші фахівці ознайомлять Вас з обмеженнями та можливостями пристрою каміна в квартирі. Також роз’яснять всю процедуру отримання дозволу на камін. Консультації безкоштовні.

ВАЖЛИВО: Якщо Ви придбали квартиру на останньому поверсі новобудови і Вам сказали, що в неї на етапі проектування будинку передбачався камін, але в квартирі його немає, Вам все одно доведеться пройти повну процедуру узгодження саме того каміна. який ви вирішите встановлювати в своїй квартирі.

Короткий опис статті: як зробити камін в квартирі узгодження каміна, розрахунок камінів, як зробити камін в квартирі, камін у міській квартирі, узгодження каміна. узгодження каміна, розрахунок камінів, камін в квартирі, як зробити камін в квартирі, камін у міській квартирі, узгодження каміна, дозвіл на камін.

Джерело: Камін в квартирі, узгодження каміна, розрахунок камінів, як зробити камін в квартирі, камін в міській квартирі.

Також ви можете прочитати