• Камін в квартирі

  Камін в квартирі, електричне диво!, Справи Домашні, HOUSE.Free-Lady.

  16.09.2015

  Камін в квартирі — електричне диво!

  Камін в квартирі, електричне диво!, Справи Домашні, HOUSE.Free-Lady.
  Важко уявити сьогодні затишний особняк або заміський будиночок без каміна. Його живуще тепло, зачаровують язики полум’я, потріскування дров, м’який запах димку мало кого залишать байдужим. Але що робити, якщо ви живете «високо від землі», в багатоповерховому будинку? Або вам не подобається суєта: дрова, вугілля, зола, сажа, кіптява. Вихід є — це електрокамін. Зовні він практично не відрізняється від справжнього каміна, хоча, насправді, відноситься до побутових нагрівальних приладів .

  Як вибрати електрокамін? Типи електричних камінів

  При виборі електрокаміна необхідно звернути увагу на такі моменти:

  • габаритні розміри;

  • конструкційне виконання;

  • особливості управління;

  • реалістичність;

  • безпека в роботі.

  По конструкції електрокаміни бувають зі змінним електронагрівальним вогнищем або вбудованим.

  Змінний електричний вогнище зручний тим, що замовник може сам підібрати окремо вогнище і окремо портал, в який він вставляється. Камінні портали виконуються як в сучасному стилі, так і в класичному (з елементами чавунної кування, з художнім різьбленням по каменю тощо).

  Каміни з вбудованим вогнищем більш компактні. Нагрівальна плівка виготовлена саме під цю конструкцію.

  Для підвищення ККД каміна, тобто для того, щоб не нагрівалася конструкція каміна, а навколишнє повітря, використовується ряд технічних рішень. Наприклад, за нагрівачами встановлені дзеркальні відбивачі, які направляють тепло назовні. Потік нагрітого повітря примусово направляється додатковим вентилятором. Він направляє тепле повітря вниз, на підлогу перед каміном. Після чого, слідуючи законам фізики, повітря піднімається вгору, поширюючись по всьому приміщенню.

  Сучасні моделі електрокамінів оснащені «розумної» електронною начинкою, яка дозволяє лінійно або за певною програмою змінювати ступінь нагрівання, час і режим роботи. Пульт дистанційного керування каміном створює додаткові зручності для комфортного відпочинку. Кочерга, заслінка, дрова та вугілля біля каміна – тепер їм відведена роль декорацій.

  Режими роботи електрокамінів

  Електрокаміни можуть працювати в двох основних режимах: в режимі обігріву і в декоративному режимі. З режимом нагріву начебто все зрозуміло, а декоративний-то для чого?

  Припустимо, ви любите провести вечір біля каміна, спостерігаючи, як язики полум’я з легким потріскуванням «обіймають» дрова в топці… А на вулиці, тим часом, +30С!… Практика показує, що обігрів потрібен не завжди. І це одне з основних переваг електрокаміна перед звичайним. У деяких моделях вид «полум’я» можна легко змінити за допомогою пульта (про кочергу, як уже згадувалося, можна забути): воно може «світити», «тремтіти», «спалахувати», «тліти» і все це в різних комбінаціях.

  Якщо ж камін оснащений ще і акустичною системою, що імітує потріскування дров або «гул» полум’я, а також спеціальними ароматичними добавками, що створюють запах диму, то реалістичність сприйняття горіння стає досконалою.

  Правила експлуатації електрокамінів

  Функціонують електрокаміни, споживаючи електроенергію напругою 220В. Тому до них слід застосовувати елементарні правила використання електропобутових нагрівальних приладів:

  • Вимикати електрокамін з розетки в період невикористання; а також, при технічному обслуговуванні.

  • Не захаращувати камін сторонніми предметами, в тому числі сувенірами. Використовуйте для цього камінну полицю або додаткові полички.

  • Отвори, через які виходить тепле повітря, повинні бути вільні від сторонніх предметів.

  • Остерігайтеся перегинів і пережатий мережевого кабелю. Так як в режимі обігріву камін споживає до 2,5 кВт, мережевий кабель слід розташовувати на відкритих поверхнях, вільних від килимових покриттів.

  Вдалої покупки!

  Інші цікаві статті:

  Короткий опис статті: камін в квартирі Як вибрати електрокамін. Види електрокамінів. Режими роботи і правила експлуатації електрокамінів. електрокамін, електричний камін, побутові нагрівальні прилади

  Джерело: Камін в квартирі — електричне диво! — Справи З — HOUSE.Free-Lady.ru

  Також ви можете прочитати