• Каміни в інтеррі

  Камін в інтерєрі: каміни в класичному стилі, фото, класичні каміни в інтерєрі.

  15.09.2015

  Камін в інтер’єрі. Частина 1

  Камін в інтер’єрі

   Каміни в класичному стилі відрізняє П-подібний портал і, як правило, відкрита топка. Портал може виконуватися з мармуру, дерева або чавуну, що характерно для англійських камінів. В якості прикраси портал каміна класичного стилю може містити скульптурні елементи або барельєфи. Класичні каміни в інтер’єрі виглядають дуже ефектно.

  Стиль «Модерн», так само як і в архітектурі, поєднує в собі базові елементи класики, але лише як основу. Уява майстрів-дизайнерів робить ці каміни сучасними, ідеально вписуються в інтер’єр міської квартири або офісу. Камінний стиль «Кантрі» відображає любов людини до землі і сільської спокійного життя. Ви цілком могли чути інші назви цього стилю — рустикальний або сільський. Виготовляються такі каміни з пористого матеріалу: пісковика або черепашнику. Каміни в стилі «Хай-тек» (техно-арт) — це свого роду камінний авангард, де форми порталів обмежені тільки уявою майстрів і фундаментальними законами фізики. Такі каміни виготовлені з сучасних вогнетривких матеріалів (скло, збройова сталь, нержавіюча сталь тощо).

  Феєрія аристократизму і традицій

  Камін в інтерєрі: каміни в класичному стилі, фото, класичні каміни в інтерєрі.Класичні каміни поняття неоднорідне, впитавшее у себе квінтесенцію багатьох стилів і напрямків минулих епох. Умовно класичні каміни поділяються на кілька видів: стилю ренесансу, бароко і рококо, класицизму, ампіру і модерну.

  В часи Ренесансу каміни вперше стали предметом серйозного інтересу з боку художників-оформлювачів. Їх композиція включила в себе колони, пілястри, елементи антаблемента. Збільшилися разів заходи димосборніка і площа каміна уздовж стіни.

  Стиль бароко зародився наприкінці XVII ст. як пряме продовження стилю ренесансу. Італійське слово «барокко» означає раковину химерної форми. Основні елементи цього стилю сходять до античності, відрізняючись підвищеною динамічністю форм, неспокійним ритмом ліній. Бароко властиві пишні, помпезні форми, декоративність, тяжіння до всього надмірного, прагнення до вільного формоутворення.

  Головний мотив оздоблення інтер’єру у стилі рококо — невисокий камін, покритий мармуровою плитою. На нього ставили годинник, канделябри, різні аксесуари та прикраси; часто над каміном вивішувалося дзеркало в розкішній рамі. Нерідко дзеркала розміщували по обидва боки каміна, розташованого біля глухої стіни, що дозволяло, затишно примостившись біля вогню, одночасно милуватися видом пейзажу і перспективою парку за вікном.

  Класицизм кінця XVIII ст. — це захоплення, своєрідний «рімейк», шану античним художнім традиціям. У Франції цей стиль називався стилем Людовика XVI і був останнім у ряду «королівських стилів».

  Проникнувши в архітектуру, ідеї класицизму поступово поширилися на прикладне мистецтво. Простота і витонченість знайшли своє відображення і в мистецтві камінів. Примхливо вигнуті форми і динамічний орнамент рококо поступилися місцем прямим лініям, все більш простим і ясним членениям поверхонь; декор звівся до найнеобхіднішого. Яскраві зразки камінів, вирішених в класичному стилі, представляє компанія ARRIAGA. Наприклад, в каміні «Versalles» (мармур Rosa Intermedia) центральна частина порталу декорована складною композицією з завитків і квіткових гірлянд. Вигнуті колони з вишуканими квітковими мотивами надають цьому каміна волнующеженственный абрис.

  Камін «PISA» фірми ARRIAGA з оздобленням мармуром Rosa Intermedia — яскравий приклад європейського, континентального класицизму. Строгі пропорції, чіткий малюнок порталу з мінімальним декором і невеликий аркою, геометричне членування на сегменти камінної полиці.

  В кінці XIX на початку ХХ ст. виник новий стильовий напрям, що має кілька визначень: модерн, ар нуво. Свіжий, енергійний, продиктований внутрішньою необхідністю стиль привернув до себе кращі художні сили епохи. Орнамент модерну виступає в органічному поєднанні з формами. Декор часом замінюють кольором, популярні композиції, що поєднують камінь і метал. Пропорції камінів витягуються — з’являється конструкція у вигляді пенала. Є й більш цікаві рішення, наприклад, поєднання металу і металевих

  В даний час керамічні каміни класичного стилю нового покоління заповнили нішу недорогих і стильних камінів. Вони дозволяють насолоджуватися затишком і теплом прирученого вогню, а також м’якої контактність стародавнього, і в той же час модного матеріалу, яким є кераміка.

  Автор: Єфросинія Умельцева, Олег Довганець

  Джерело: Український Будівельний Каталог (Секрети успішної будівництва)

  Читайте далі продовження статті:

  Короткий опис статті: каміни в інтер’єрі Дізнайтеся, за яким стилям класифікують каміни: класичний стиль, модерн, хай-тек, кантрі. Історія та фото огляд класичного каміна. камін в інтер’єрі, класичні каміни, класичні каміни фото, класичні каміни інтер’єрі, каміни в класичному стилі,

  Джерело: Камін в інтер’єрі: каміни в класичному стилі, фото, класичні каміни в інтер’єрі. | Каміни | Декор | Будинок | АССбуд — будівельний портал

  Також ви можете прочитати