Камін в деревяному будинку . StroikaDom.com

04.10.2015

Камін в дерев’яному будинку

Камін в деревяному будинку . StroikaDom.com

Камін в деревяному будинку . StroikaDom.com
Камін в дерев’яному будинку, чи варто боятися? Ні! Але тільки якщо він правильно виконаний, а власники будуть вміло ним користуватися.

Від каміна спалахнув і згорів не один будинок.Я додам,від неправильно змонтований і застосовуваного.Каміни дуже популярні в Сполучених Штатах і Канаді, хоча більшість будинків, мають дерев’яне будівництво. Де –ця таємниця безпеки каміна, в дерев’яному будинку?

Перш за все, в належному виконанні каміна і хорошим, побудованим у відповідності з положеннями, частини димоходом. Але і в правильній експлуатації, тому, що тут, на жаль, дуже часто виникають помилки. Який камін. Для дерев’яних будинків. набагато краще підходять закриті каміни, з вкладишем касетою. Правильно побудований каминс вкладишем,гарантує повну безпеку використання. можна протопити, закрити дверцята і спокійно вийти з дому.

Традиційні відкриті каміни, як вогонь. Стріляють з печі іскри, можуть легко розпалити пожежа. Причиною пожежі може бути також жар, так, щоб залишити камін без нагляду, не може бути ніякої розмови. Безпечний корпус каміна. Камін в дерев’яному будинку Що гарантує безпеку застосування закритих камінів?

По-перше — добре зроблений корпус. Це для того, що вкладиш або касета нагріваються до 400 ° С і тому ніколи не повинні вступати в прямий контакт з легкозаймистими предметами, оскільки це може, дуже легко призвести до пожежі. Найкраще обробляти камін в дерев’яному будинку негорючими матеріалами, такими як цегла, камінь або керамічна плитка. Можна також використовувати для обробки спеціального виду гіпсокартонними плитами, з підвищеною вогнестійкістю або дерева. Але будьте обережні! — Всі елементи всередині корпусу, повинна мати достатню теплову ізоляцію — бажано з мінеральної вати застосовуваної для камінів та шару алюмінієвої фольги, захищає саме покриття, так і прилеглі до печі стіни, від надмірного нагрівання. Така мінеральна вата з легкістю переносить температуру вище 250C.

Застосовувані для обробки дерев’яні елементи, найкраще захистити подвійним шаром, такий ізоляції.По-друге — корпус каміна повинен бути захищений від перегріву, тому ви повинні забезпечити безперебійний відведення тепла. З цією метою, вкладиш повинен бути змонтований таким чином, щоб забезпечити приплив повітря в корпус з низу,а у верхній частині корпусу повинні бути пророблені отвори(а в них вставлені решітки, з негорючих матеріалів: латунь, сталь або алюміній), через які частина виділяється теплого повітря потрапляє в кімнату, в якій стоїть камін(пічка). Між стіною і каміном. Камін в дерев’яному будинку Якщо камін повинен стояти біля стіни, з горючих матеріалів, між ними потрібно побудувати захисну стіну з цегли або гіпсокартону з підвищеною вогнестійкістю,викладену з боку каміна, спеціальною ізоляцією з мінеральної вати, покритою алюмінієвою фольгою.Ізоляція повинна бути влаштована таким чином, щоб фольга була, з боку вкладиша (W1).

Слід також відзначити, що простір між опалювальною і захисною стіною, повинен добре вентилюватися, тому повітря повинен мати можливість доступу до неї, знизу і зверху. Найпростіший спосіб добитися цього, зробити отвір в нижній і верхній частині,захисної стіни–під вкладишем каміна і під стелею. Іншим рішенням може бути,прорубування невеликих отворів,з вмонтованими в них гратами, зовні корпусу каміна. але за тим же принципом:одна решітка близько підлоги, інша під стелею. Увага! Додаткова захисна стіна не є необхідною, якщо замість каміна, ми виберемо вільно стоїть піч ,так звану «козу «-для захисту чи утни просто прикріпити болтами, до опалювальної стінці, металеву пластину( екран). Також потрібно тримати обладнання на безпечній відстані від такої стіни, — як це рекомендує завод-виробник, який також визначає мінімальний розмір екрану. Хороший димохід.

Температура диму виходить з каміна досягає 500 ° C, а в разі загоряння сажі, може перевищувати 1000 ° C. Таким чином, для каміна або печі, потрібен дуже хороший димохід.

— Стійкий до високої температури, повинен бути виготовлений з міцного і негорючого матеріалу: керамічні елементи або двошарової труби з термічною ізоляцією;- щільний, так що б всі елементи димоходу. були ретельно з’єднані між собою, а перехідник з’єднує камін з димоходом, повинна бути підключена так, щоб вона могла вільно змінювати довжину, під впливом змін температури; -димохід повинен бути точно побудований по вертикалі, по всій довжині, що є гарантією хорошої тяги, (допускається до двох відхилень від вертикалі, але не більше, ніж 30 o);

— Мінімальний діаметр 14 ? 14 см або 15 см в діаметрі, якщо димохід округлої форми

-димохід повинен бути виведений до, висоти над поверхнею даху (W2):

— принаймні 60 см над хребтом, якщо дах плоский (кут нахилу менше 12градусов) або коли вона крута, але має легко воспламеняемое покриття (наприклад, черепиця або солом’яний)

— Не менше 30 см від поверхні крутий даху; — оснащений отвором очищення, в нижній частині труби є отвір, який дозволяє проводити очищення димоходу;- Розташований на безпечній відстані від горючих елементів і тому у відповідності з нормами «Димоходи Загальні вимоги», а також відповідає додатковим умовам,в залежності від матеріалу, з якого зроблений димар для каміна або печі.

— Якщо димар з сталі, ця відстань повинна бути у відповідності з окремим рекомендаціям для конкретної моделі з труби, що позначається, як символ CXX.Для прикладу, «C50″ означає, що відстань від зовнішньої поверхностидымохода, від горючих матеріалів має бути не менше 50 мм;

— Якщо димар з цегли або керамічних деталей, мінімальна відстань від внутрішньої стінки димоходу до горючих елементів 16 див. Канали розподілу теплого повітря. Камін в дерев’яному будинку По ідеї ніщо не перешкоджає тому, щоб теплом від каміна обігрівати і інші кімнати в дерев’яному будинку. Для цієї мети краще всього змонтувати систему розподілу теплого повітря або спеціальні канали для її розподілу. Для розподілу гарячого повітря з каміна, можна бути використані тільки канали з алюмінієвої ізоляцією.

Деякі фахівці, для підвищення безпеки та ефективності цієї системи, застосовують наступні рішення:-металеві провідники тепла, на житловому горищі, додатково ізолюються мінеральною ватою, а навколо провідників опалювальних стінах будівлі,простір між провідниками і екран забезпечує постійну вентиляцію і тепловиділення (W4).-висновки теплого повітря в приміщення розміщуються на відстані не менше 0,5 м від горючих елементів (йдеться про відстань, яку повинен подолати, потік теплого повітря, а не відстань від ізольованих і вентильованих провідників,транспортують тепле повітря, W5).

На кінцях виходів,що знаходяться у верхній частині приміщення, краще всього застосовувати решітки з жалюзі, спрямованими вниз.

Эксплуэтация. Камін в дерев’яному будинку

Щоб піч або камін, не стали причиною злиднів, ми повинні забезпечити їх безпечну експлуатацію.Насамперед треба потурбуватися про те,щоб підлогу перед каміном, мінімальна довжина 50 см, був виконаний з негорючих матеріалів (таких як камінь або керамічна плитка),так що б стріляють іскри або гарячі шматочки дерева,не призвели до пожежі. Предмети, виготовлені з горючих матеріалів (наприклад, меблі, штори, телевізійне обладнання) повинні розташовуватися від каміна, приблизно на 80 сантиметрів.

Хто приймає рішення. построитьв дерев’яному будинку відкритий камін (настійно рекомендую не ставити), він повинен пам’ятати, що після того як розпалили камін, не залишайте його без нагляду.Жгем в каміні, тільки суху деревину. Волога деревина дає набагато менше тепла ( «коптить» замість того, щоб горіти), по друге – для каміна не забороняється, але під час його горіння виділяються смоленные фракції, які осідають на внутрішніх стінках димоходу і якщо його не регулярно чистити,є небезпека загоряння.Увага! У відповідності з положеннями димар каміна, слід чистити мінімум 4 рази на рік. Страхові компанії перевіряють, що це було так, коли мова йде про загорання будинку:тому вони можуть ухилятися від виплати компенсації, якщо експерт вказує, що вогонь був результатом недбалості. в цьому відношенні.

Димар вимагає повітря

Каміни закриті – з вкладишем або касетою — можна використовувати для виробництва 1 кВт опалення від 6 до 8 м3 повітря в годину.Таким чином, камін з потужністю 10 кВт, може використовувати протягом однієї години, даже80 м3 повітря. Це багато.Таким чином,до димоходу потрібно обов’язково підбити спеціальний канал, який подає повітря для горіння. який подається безпосередньо зовні (найчастіше він проводиться в полі або проводиться безпосередньо по зовнішній стіні,біля якої встановлений камін. Якщо цього не вистачає,а в будинку вікна герметичні, то під час горіння в камінів кімнаті буде створюватися сильний вакуум, який може засмоктувати всередину забруднене повітря, з каналів вентиляції гравітаційної або бути причиною, попадання диму в кімнату, з печі.

Димар для каміна

Для каміна краще всього підходять димарі — керамічні або сталеві. Їх зведення набагато простіше, ніж кладка димоходу. із стосу цеглин.А якщо камін мають намір підключити до цегляного димоходу. Тоді для безпеки і зручності використання, потрібно встановити в димоході, сталевий вкладиш. Він створить, додатковий захист від перегріву димоходу, а також забезпечить його герметичність.

Скільки камін важить?

Середній камін має масу (вкладиш + оздоблення) важить близько 500 кг, але є ті, вага яких перевищує тонну. Таким чином, елемент, на якому буде стояти камін (на першому поверсі або стелю), повинні мати достатню міцність. Іноді може виявитися, що для того, щоб побудувати камін, вам необхідно спочатку зміцнити стелю або фундамент.

Короткий опис статті: камін в дерев’яному будинку Камін в дерев’яному будинку, чи варто боятися? Ні! Але тільки якщо він правильно виконаний, а власники будуть вміло ним користуватися. Від каміна спалахнув і згорів не

Джерело: Камін в дерев’яному будинку | StroikaDom.com

Також ви можете прочитати