• Різне

  Камін в будинку

  20.02.2017

  Камін у сучасному інтер’єрі

  Сучасні дизайнери люблять старовину. І, не дивно, що в сучасний інтер’єр знову вписався камін.

  Каміни печі або завжди були священним місцем у будинку, що несе тепло і затишок. В Голландії та Німеччини до камінів підходили з практичної сторони, і завдяки відкритого вогню з’явилися знамениті національні страви цих кухонь – копчені ковбаски і засмажена на рожні дичину.

  У Франції камін став справжнім витвором мистецтва, його прикрашали позолоченою ліпниною. Обов’язковим елементом каміна була поличка, де встановлювали предмети розкоші – бронзові канделябри, фарфорові статуетки, скриньки з коштовностями. Над камінами вішали велике дзеркало, що відбиває мерехтливе світло вогню і приумножающее блиск розкоші.

  У Росії був поширений варіант печі, яка крім опалення приміщення і засоби приготування їжі служила ще й затишним спальним місцем. Піч, звичайно, віджила своє. У сучасній квартирі таку універсальну річ встановити не надає можливості.

  А ось каміни модернізувалися під сучасність. Сьогодні вони можуть опалюватися не тільки дровами і вугіллям, але й екологічним пожежобезпечним сировиною. Також існують електричні каміни — повністю безпечні і досить компактні пристрої.

  Як же поєднати інтер’єр з безліччю високотехнологічної техніки і камін? Тільки справжні естети здатні пожертвувати телевізором, комп’ютером і музичним центром заради затишного каміну. Але дизайнери на те і креативні люди, щоб вирішити проблему поєднання стилів.

  Варіант перший:

  Використання декоративних екранів, з допомогою яких приміщення можна розділити на зони. Біля каміна ви будете спокійно медитувати, а перейшовши в зону за екраном, потрапите в сучасний світ високих технологій.

  Варіант другий:

  Розташування техніки в нішах, які роблять їх менш помітними.

  Але ці варіанти скоріше підходять для просторого приміщення, де є можливість створити ніші або розділити простір так, щоб не перетворити квартиру в кілька тісних клетушек. Тому дизайнери пропонують ще одну, саму універсальну можливість, яка дозволяє гармонійно вписати камін в сучасний інтер’єр – застосування кахлів.

  Кахлі це невеликі облицювальні плитки, на що можливо нанести будь-принт. У дитячій це можуть бути герої мультфільмів і казок, для вітальні підійдуть віньєтки або геометричні фігури – те, що більше підходить для вашого інтер’єру.

  З допомогою кахлів вигляд каміна змінюється зовсім. Хочете старовини? Підбирайте кахлі під мармур або в дусі минулих епох. Сучасний камін може бути викладений кахлями з металевим блиском, і ось вам стародавній вогонь в сучасній оправі.

  Раніше кахлями з тонким художнім розписом прикрашали не тільки каміни, але і кухні, веранди і навіть стіни будинку. З допомогою кахлів Ви, безумовно, облагородите своє житло. Крім того, облицювання легко змінити і додати інтер’єру зовсім інший характер.

  Життя наша змінюється кожен день, і смаки, відповідно теж. Але вічні цінності будуть з нами завжди. Вид відкритого вогню в каміні зцілює душу і аристократа, і бунтаря. І ким би ви не були, у вас є можливість перетворити камін у своєму дусі. З допомогою кахлів.

  Короткий опис статті: телевізор над справжнім каміном

  Джерело: Камін в будинку

  Також ви можете прочитати