Камін в будинку: переваги. Вогнегасники для безпеки

22.09.2015

Камін
Камін в будинку

Можна нескінченно дивитися на те, як горить вогонь або тече вода. Ці природні процеси діють на людей заворожуюче. Добре дивитися на багаття під зоряним небом літом, теплим вечором, але погода не завжди може радувати нас, тому іноді хочеться побачити невелике багаття і у себе вдома. У наше століття інформаційних технологій вираз «домашнє вогнище» заново знаходить свій первісний зміст. У звичайному будинку можна запросто зробити камін — але він буде електричним, але тепло і потріскування, що виходить від нього ви побачите і зможете відчути на собі.

Каміни можна розділити на два типу — справжні і імітації. Справжній камін — це звичайний, відкритий камін, зроблений зазвичай з цегли. Навіть без оздоблення він буде справжнім. А до імітацій можна віднести всілякі імпортні камінні вставки.

Тим, хто збирається побудувати свій власний будинок завжди хочеться, щоб у домі було тепло і затишно, а камін в повній мірі може і зігріти вас і принести затишок. Проекти будинків з камінами зараз не правило, але вже і не рідкість, адже справжній камін-відмінна прикраса будь-якого будинку, це місце, де холодними вечорами може збиратися вся родина. Каміни роблять вашу оселю більш життєрадісним, теплим, вносять щось нове в ваш побут. В будинку камін буде якщо не головною, то дуже важливою частиною інтер’єру. Якщо ви все-таки вирішили, що у вас буде камін — в першу чергу варто вибрати кімнату, де він буде встановлений, а також необхідно ретельно продумати, яким буде ваш камін і його оточення.

Найбільш помітна і важлива частина каміна — це його фасад, при оформленні якого слід враховувати обстановку кімнати. Стиль каміна так само буде залежати і від матеріалу облицювання. Все більшу популярність зараз набуває натуральний камінь, його можна відполірувати, як поєднати зі склом так і з деревом, металом. Не варто забувати і про безпеку, не рідше одного разу на місяць слід проводити очищення димових каналів — там можуть накопичуватися сажисті відкладення. Недалеко від каміна повинні стояти вогнегасники . а підлога навколо каміна повинен бути виконаний з вогнетривкого матеріалу. Крісла, дивани і килими слід розташувати на деякій відстані від каміна.

Камін в будинку: переваги. Вогнегасники для безпеки
Камін в будинку: переваги. Вогнегасники для безпеки
Камін в будинку: переваги. Вогнегасники для безпеки
Камін в будинку: переваги. Вогнегасники для безпеки
Камін в будинку: переваги. Вогнегасники для безпеки
2 голосів, середній: 5,00 5)

Короткий опис статті: каміни для дому Каміни можна розділити на два типу — справжні і імітації. Справжній камін — це звичайний, відкритий камін, зроблений зазвичай з цегли. Навіть без оздоблення він буде справжнім камін

Джерело: Камін в будинку: переваги. Вогнегасники для безпеки

Також ви можете прочитати