• Різне

  Камін в багатоповерхівці: який вогнище можна собі дозволити . Будівельний

  20.02.2017

  Подробиці:

  Камін в багатоповерхівці: який вогнище можна собі дозволити

  Сучасні технології дають шанс і жителям міста посидіти біля вогню. Або у його дуже правдоподібною імітації.

  Камін в багатоповерхівці: який вогнище можна собі дозволити . Будівельний

  Традиційний камін нашим законодавством дозволено встановлювати тільки в квартирі на останньому поверсі. Для цього потрібно отримати купу дозволів: на перепланування, на зміну зовнішнього вигляду фасаду і від пожежної інспекції. Це складно, але здійсненно. Щоправда, за свою спрагу романтики доведеться заплатити досить високу ціну. Крім складної і дорогої установки самого дров’яного каміна, його обслуговування потребує великих жертв. Наприклад, жодна хімчистка килимів не врятує їх від плям сажі та слідів вугілля. До того ж для дров’яних камінів потрібні дрова. Багато дров! І треба буде їх купувати, транспортувати і десь зберігати. З топки потрібно постійно видаляти золу і чистити димохід, а тепло якось розподіляти по квартирі, щоб уникнути парникового ефекту. Меблі не можна розміщувати ближче, ніж на півтора метра до топці. І, звичайно, маленьких дітей ні в якому разі не можна залишати одних у полум’я.

  Керамічна імітація дров у поєднанні з абсолютно натуральним вогнем створює ілюзію дров’яного каміна, максимально наближену до натури. Правда, без приємного запаху згорають полін і можливості поворушити спалахують угольки. Зате золу в газових камінах на відміну від взаправдашней не потрібно регулярно вигрібати. Розпалювати газовий камін настільки ж легко і безпечно, як і сучасну газову плиту. Автоматика підтримує постійний тиск газу,

  а в разі порушення умов горіння спрацює екстрене відключення. Потужність газових камінів досить велика і досягає 4 — 6 кВт.Топка може бути будь-якої форми — плоскопрямоугольной, сферичної, пірамідальної, каплевидної. Димар каміна на газі не потрібно, необхідно лише вивести камінну трубу в наявний в квартирі газохід або безпосередньо на вулицю. Але все одно, для того щоб встановити камін цього типу, вам потрібно з’ясування відносин з газовою службою. В стандартних квартирах газ проведений тільки в кухню. Якщо ви не хочете ставити камін саме там, то вам доведеться тягнути газові труби через всю квартиру. Вони за правилами техніки безпеки повинні бути доступні для обслуговування і ремонту і замуровувати їх в стіну не можна.

  Максимально простий в експлуатації. Щоб він запрацював, потрібно тільки розетка. Електрокамін відповідає всім вимогам сучасного міського життя. Ніякої золи, гару, пилу, попелу і диму. Електричний камін не потребує палива, димарі, вентиляційні решітки. І, звичайно, його установка не вимагає узгоджень з державними інстанціями. Теплова потужність електричного каміна досить висока. В середньому в режимі обігріву електрокамін споживає не більше 2 кВт. Цього достатньо, щоб швидко обігріти кімнату.

  Фішка

  БІОКАМІН: Камін в багатоповерхівці: який вогнище можна собі дозволити . Будівельний
  гару, ні запаху.

  Виглядає він так. У спеціальну камеру горіння з нержавіючої сталі наливають трохи рідкого палива і підпалюють за допомогою спеціального палія. Ці каміни, як правило, переносні і їх можна переносити з однієї кімнати в іншу. І ставити куди завгодно, є моделі біокамінів, які можна розмістити навіть на журнальний столик. Горить біокамін справжнім вогнем, але при горінні не виділяється неприємного запаху. Оскільки він працює на екологічно чистому паливі рослинного походження — біоетанолі. Воно безпечно для людей. Після згоряння біоетанолу утворюються вода і вуглекислий газ, який, як відомо, легко поглинається кімнатними рослинами. На відміну від звичайних камінів, де 60 відсотків тепла втрачається в димоході, в біокамінах теплова енергія на 100 відсотків залишається в опалювальному приміщенні. Такі каміни практично не потребують професійному монтажі. Біокамін може мати класичний вид, бути укладеним в портал з мармуру або масиву дерева. Це дуже масивна конструкція, що досягає у вазі 150 кг. Виробляють і підвісні біокаміни, їх вішають на стіну, немов картину. Стіна при цьому може бути покрита будь-яким матеріалом, в тому числі і обклеєна паперовими шпалерами. А можна придбати біокамін з абсолютно фантастичними, авангардними формами. Наприклад, камін зі скляними вставками. Скло додасть биокамину ще більшу безпеку. Головне достоїнство біокаміна він не вимагає димоходу, а значить, не потрібно проводити ніяких узгоджень з приводу пожежної безпеки. Біокаміни легкі, і необхідність дізнаватися, чи витримають міжповерхові перекриття вогонь вашої мрії, теж відпадає сама собою. Не потрібно і вигрібати золу і вугілля, чистити димохід і прибирати сміття від дров.

  Джерело: «Комсомольская правда»

  Біокаміни тепер можна придбати і в Калінінграді!

  Компанія ТОВ «Гефест»

  Адреса магазину: р. Калінінград, Ленінський проспект д. 30 (Калінінград Плаза), 4 поверх

  Телефон: 8-911-480-00-80

  Короткий опис статті: каміни в квартирі Нові технології в будівництві і ремонті

  Джерело: Камін в багатоповерхівці: який вогнище можна собі дозволити | Будівельний портал Калінінграда і Калінінградській області

  Також ви можете прочитати